http://kariera.mk

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Infokusi

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Lajmi.net

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

APPLE KA PROBLEME ME IPHONE 8

para 8 muajve - TV21

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Lexo

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Arbresh

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Antpress

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple-t i shfaqen problemet me iPhone 8

para 8 muajve - Zhurnal

Loading... Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Tetova Sot

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - RTV 21

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Applet i shfaqen problemet me iPhone 8

para 8 muajve - Koha.net

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Indeks online

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem, transmeton KosovaPress. Raportet më të reja sugjerojnë...

Apple ballafaqohet me probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Periskopi

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - Gazeta e re

Kompania Apple është raportuar se po planifikon tri modele të reja iPhone më vonë gjatë këtij viti, por njëri prej tyre duket se do të paraqesë problem. Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone...

Apple ka probleme me iPhone 8

para 8 muajve - KosovaPress

Raportet më të reja sugjerojnë se lansimi i iPhone 8, emri jo zyrtar i përdorur për të përshkruar telefonin e ardhshëm të mençur të Apple, mund të shtyhet. Raportet sugjerojnë se kompania është duke u...

IPhone 8 pa senzorë për gishtërinjë?

para 8 muajve - RTV 21

Edhe pse ka qenë një komponent standard i iPhonet për shumë gjenerata, sensori për gishtërinj mund të mungojë në smartfonin më të avancuar deri më tani të Apple-it Një fotografi e publikuar në rrjetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK