http://kariera.mk

15 të fshehta që nuk i dini për masturbimin. Çfarë i shkakton trupit tuaj

para 9 muajve - Opozita

Nga e merr emrin: E bëjmë që fëmijë, madje që në barkun e nënës. Psikanaliza e ka përcaktuar si një nga fazat naturale të jetës seksuale. Edhe mjekësia e ka pranuar auto-erotizmin. Megjithatë argumenti...

Ja 15 të fshehta dhe çudira që s’i dinit për masturbimin… dhe çfarë i shkakton trupit tuaj

para 9 muajve - Lexo

1. Nga e merr emrin E bëjmë që fëmijë, madje që në barkun e nënës. Psikanaliza e ka përcaktuar si një nga fazat naturale të jetës seksuale. Edhe mjekësia e ka pranuar auto-erotizmin. Megjithatë argumenti...

Ja 15 të fshehta dhe çudira që s’i dinit për masturbimin… dhe çfarë i shkakton trupit tuaj

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 15 1. Nga e merr emrin E bëjmë që fëmijë, madje që në barkun e nënës. Psikanaliza e ka përcaktuar si një nga fazat naturale të jetës seksuale. Edhe mjekësia e ka pranuar auto-erotizmin. Megjithatë...

Ja 15 të fshehta dhe çudira që s’i dinit për masturbimin… dhe çfarë i shkakton trupit tuaj

para 9 muajve - Periskopi

1. Nga e merr emrin E bëjmë që fëmijë, madje që në barkun e nënës. Psikanaliza e ka përcaktuar si një nga fazat naturale të jetës seksuale. Edhe mjekësia e ka pranuar auto-erotizmin. Megjithatë argumenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK