http://kariera.mk

HP rikthehet si prodhuesi më i madh në botë i kompjuterave

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Tregu i kompjuterave vijon të ketë rënie. Sipas firmës analitike Gartner, shitjet e kompjuterave ishin 61.1 milion njësi gjatë tre mujorit të dytë të 2017-ës, pika më e ulët që nga 2007-ta....

Bie shitja e kompjuterëve

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Në tre mujorin e dytë të vitit raportohet se ka rënie të shitjes Siç raporton Gartner, shitja e kompjuterëve në nivel global ka shënuar rënie 4,3 për qind në tremujorin e dytë të këtij viti....

Bie shitja e kompjuterëve

para 12 muajve - RTV 21

Në tre mujorin e dytë të vitit raportohet se ka rënie të shitjes Siç raporton Gartner, shitja e kompjuterëve në nivel global ka shënuar rënie 4,3 për qind në tremujorin e dytë të këtij viti. Ky paraqet...

Bie shitja e kompjuterëve për 4,3% në tremujorin e dytë

para 12 muajve - Indeks online

Siç raporton Gartner, shitja e kompjuterëve në nivel global ka shënuar rënie 4,3 për qind në tremujorin e dytë të këtij viti. Ky paraqet tremujorin e njëmbëdhjetë radhazi, në të cilën ka rënie të shitjes....

Bie shitja e kompjuterëve për 4,3 për qind

para 12 muajve - RTV 21

Në tre mujorin e dytë të vitit raportohet se ka rënie të shitjes Siç raporton Gartner, shitja e kompjuterëve në nivel global ka shënuar rënie 4,3 për qind në tremujorin e dytë të këtij viti. Ky paraqet...

HP rikthehet si prodhuesi më i madh në botë i kompjuterave

para 11 muajve - Indeks online

Tregu i kompjuterave vijon të ketë rënie. Sipas firmës analitike Gartner, shitjet e kompjuterave ishin 61.1 milion njësi gjatë tre mujorit të dytë të 2017-ës, pika më e ulët që nga 2007-ta. Sipas Gartner...

Bie shitja e kompjuterëve për 4,3% në tremujorin e dytë

para 12 muajve - KosovaPress

Ky paraqet tremujorin e njëmbëdhjetë radhazi, në të cilën ka rënie të shitjes. Edhe një firmë hulumtuese, IDC ka rezultate të ngjashme. Me shitjen e 61,1 milionë njësi, ky paraqet tremujorin më të keq...

HP rikthehet si prodhuesi më i madh në botë i kompjuterave

para 11 muajve - Infokusi

Tregu i kompjuterave vijon të ketë rënie. Sipas firmës analitike Gartner, shitjet e kompjuterave ishin 61.1 milion njësi gjatë tre mujorit të dytë të 2017-ës, pika më e ulët që nga 2007-ta. Sipas Gartner...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK