http://kariera.mk

AKP kërkon objekt me qira

para 10 muajve - Politiko

Të gjithë të interesuarit, objektet e të cilëve përmbushin kushtet e përafërta të bashkëngjitura në këtë shpallje, t’i dërgojnë ofertat me shprehje të interesit dhe dëshmive përkatëse në E-mail: administrata(at)pak-ks.org...

AKP - Ftesë për shprehje të interesit, objekt me qera

para 10 muajve - Gazeta Express

Agjencia Kosovare e Privatizimit është duke kërkuar objekt me hapësira të përshtatshme për zyra. Të gjithë të interesuarit, objektet e të cilëve përmbushin kushtet e përafërta të bashkëngjitura në këtë...

“AKP – Ftesë për shprehje të interesit , objekt me qera”, ne kuader te pakos standarde

para 10 muajve - Indeks online

Agjencia Kosovare e Privatizimit është duke kërkuar objekt me hapësira të përshtatshme për zyra. Të gjithë të interesuarit, objektet e të cilëve përmbushin kushtet e përafërta të bashkëngjitura në këtë...

“AKP – Ftesë për shprehje të interesit , objekt me qera”

para 10 muajve - Indeks online

Agjencia Kosovare e Privatizimit është duke kërkuar objekt me hapësira të përshtatshme për zyra. Të gjithë të interesuarit, objektet e të cilëve përmbushin kushtet e përafërta të bashkëngjitura në këtë...

AKP – Ftesë për shprehje të interesit , objekt me qera

para 10 muajve - Insajderi

Agjencia Kosovare e Privatizimit është duke kërkuar objekt me hapësira të përshtatshme për zyra. Të gjithë të interesuarit, objektet e të cilëve përmbushin kushtet e përafërta të bashkëngjitura në këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK