http://kariera.mk

YouTube me veçori të re për video të shkurtra

më 7.2017 - Zhurnal

Loading... YouTube ka shtuar opsionin 'thumbnail previews'' në versionin desktop për video të shkurtra, transmeton lajmi.net Përmes ”Miushit” përdoruesit tash mund të kalojnë përmes thumbnail në faqe dhe...

YouTube sjell veçorinë e re për videot e shkurtra

më 7.2017 - Koha.net

YouTube përfundimisht ka shtuar opsionin për video të shkurtra- thumbnail previews, në versionin desktop të shërbimit të saj. Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes thumbnail në faqe...

YOUTUBE ME OPSION PËR SHFAQJEN E VIDEOVE TË SHKURTRA

më 7.2017 - TV21

YouTube përfundimisht ka shtuar opsionin për video të shkurtra- thumbnail previews, në versionin desktop të shërbimit të saj Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes  thumbnail në faqe...

YouTube me veçori të re për video të shkurtra

më 7.2017 - Lajmi.net

YouTube ka shtuar opsionin 'thumbnail previews'' në versionin desktop për video të shkurtra, transmeton lajmi.net Përmes ”Miushit” përdoruesit tash mund të kalojnë përmes thumbnail në faqe dhe të shohin...

YouTube me veçori të re për video të shkurtra

më 7.2017 - Infokusi

YouTube ka shtuar opsionin ‘thumbnail previews” në versionin desktop për video të shkurtra, transmeton lajmi.net Përmes ”Miushit” përdoruesit tash mund të kalojnë përmes thumbnail në faqe dhe të shohin...

YouTube me opsion për shfaqjen e videove të shkurtra

më 7.2017 - Lexo

YouTube përfundimisht ka shtuar opsionin për video të shkurtra- thumbnail previews, në versionin desktop të shërbimit të saj. Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes  thumbnail në faqe...

YouTube me opsion për shfaqjen e videove të shkurtra

më 7.2017 - RTV 21

YouTube përfundimisht ka shtuar opsionin për video të shkurtra- thumbnail previews, në versionin desktop të shërbimit të saj Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes  thumbnail në faqe...

YouTube me opsion për shfaqjen e videove të shkurtra

më 7.2017 - Indeks online

YouTube përfundimisht ka shtuar opsionin për video të shkurtra- thumbnail previews, në versionin desktop të shërbimit të saj. Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes  thumbnail në faqe...

YouTube me opsion për shfaqjen e videove të shkurtra

më 7.2017 - Periskopi

YouTube përfundimisht ka shtuar opsionin për video të shkurtra- thumbnail previews, në versionin desktop të shërbimit të saj. Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes  thumbnail në faqe...

YouTube me opsion për shfaqjen e videove të shkurtra

më 7.2017 - Gazeta e re

YouTube përfundimisht ka shtuar opsionin për video të shkurtra- thumbnail previews, në versionin desktop të shërbimit të saj. Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes  thumbnail në faqe...

YouTube me opsion për shfaqjen e videove të shkurtra

më 7.2017 - KosovaPress

Përdoruesit tash mund përmes “miushit” të kalojnë përmes  thumbnail në faqe dhe të shohin përmbajtjen e videos prej tre sekondash. Kjo tash për tash punon në vetëm shfletuesit Chrome dhe Opera, dhe nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK