http://kariera.mk

Xhirot e shpejta të veturës së dy milionë dollarëve

para 9 muajve - Zhurnal

Mercedes CLK GTR ARG nga koleksioni prej vetëm gjashtë njësive, është nxjerr për xhiro të shpejta. Shoferi nuk është brengosur që makina e cila kushton dy milionë dollarë, ka lëvizur nëpër terren të papërshtatshëm,...

Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet

para 9 muajve - Zhurnal

Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur vetëm si Jake, makinën e tij të parë nuk e ka lënë ndryshket me kohën e as ta shiste meqë ishte i lidhur për të. Si zgjidhje për të ishte ndryshimi tërësor i konstruktit...

Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet

para 9 muajve - Lajmi.net

Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur vetëm si Jake, makinën e tij të parë nuk e ka lënë ndryshket me kohën e as ta shiste meqë ishte i lidhur për të. Si zgjidhje për të ishte ndryshimi tërësor i konstruktit...

Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet

para 9 muajve - Infokusi

Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur vetëm si Jake, makinën e tij të parë nuk e ka lënë ndryshket me kohën e as ta shiste meqë ishte i lidhur për të. Si zgjidhje për të ishte ndryshimi tërësor i konstruktit...

Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet

para 9 muajve - Periskopi

Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur vetëm si Jake, makinën e tij të parë nuk e ka lënë ndryshket me kohën e as ta shiste meqë ishte i lidhur për të. Si zgjidhje për të ishte ndryshimi tërësor i konstruktit...

Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet

para 9 muajve - Flaka

Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur vetëm si Jake, makinën e tij të parë nuk e ka lënë ndryshket me kohën e as ta shiste meqë ishte i lidhur për të. Si zgjidhje për të ishte ndryshimi tërësor i konstruktit...

Xhirot e shpejta të veturës së dy milionë dollarëve

para 9 muajve - Flaka

Mercedes CLK GTR ARG nga koleksioni prej vetëm gjashtë njësive, është nxjerr për xhiro të shpejta. Shoferi nuk është brengosur që makina e cila kushton dy milionë dollarë, ka lëvizur nëpër terren të papërshtatshëm,...

Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet

para 9 muajve - Telegrafi

Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur vetëm si Jake, makinën e tij të parë nuk e ka lënë ndryshket me kohën e as ta shiste meqë ishte i lidhur për të. Si zgjidhje për të ishte ndryshimi tërësor i konstruktit...

Xhirot e shpejta të veturës së dy milionë dollarëve

para 9 muajve - Telegrafi

Mercedes CLK GTR ARG nga koleksioni prej vetëm gjashtë njësive, është nxjerr për xhiro të shpejta. Shoferi nuk është brengosur që makina e cila kushton dy milionë dollarë, ka lëvizur nëpër terren të papërshtatshëm,...

Transformimi i Ford Rangerit, në makinë për të gjitha terrenet

para 9 muajve - Almakos

Burri nga Shtetet e Bashkuara i njohur vetëm si Jake, makinën e tij të parë nuk e ka lënë ndryshket me kohën e as ta shiste meqë ishte i lidhur për të. Si zgjidhje për të ishte ndryshimi tërësor i konstruktit...

Shikoni xhirot shumë shpejta të veturës dy milionë dollarë

para 9 muajve - Periskopi

Mercedes CLK GTR ARG nga koleksioni prej vetëm gjashtë njësive, është nxjerr për xhiro të shpejta. Shoferi nuk është brengosur që makina e cila kushton dy milionë dollarë, ka lëvizur nëpër terren të papërshtatshëm,...

Xhirot e shpejta të veturës së dy milionë dollarëve

para 9 muajve - Almakos

Mercedes CLK GTR ARG nga koleksioni prej vetëm gjashtë njësive, është nxjerr për xhiro të shpejta. Shoferi nuk është brengosur që makina e cila kushton dy milionë dollarë, ka lëvizur nëpër terren të papërshtatshëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK