http://kariera.mk

Çmendet vajza në Shëngjin, ngjitet në shtyllë dhe bën striptizëm

para 11 muajve - Mapo

Një video e ardhur në redaksinë e JOQ tonë tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti, madje duke vendosur edhe jetën e saj në rrezik. Ajo ka vendosur të ngjitet në një shtyllë dhe më pas...

VIDEO/ Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën “striptizëm”

para 11 muajve - Opozita

Çudirat në vendin tonë të vogël nuk kanë të sosur, e sidomos në sezonin e verës. Një video e publikuar nga JOQ tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti, madje duke vendosur edhe jetën...

Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën…

para 11 muajve - Ina

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë e “JOQ” tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën…

para 11 muajve - Lajmi.net

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë e “JOQ” tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën…

para 11 muajve - GazetaBlic

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë e “JOQ” tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën...

para 11 muajve - Gazeta Express

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë e "JOQ" tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Spektakël në mes të qytetit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën “striptizëm”

para 11 muajve - BalkanWeb

Çudirat në vendin tonë të vogël nuk kanë të sosur, e sidomos në sezonin e verës. Një video e publikuar nga JOQ tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti, madje duke vendosur edhe jetën...

Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën…

para 11 muajve - Infokusi

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë e “JOQ” tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

VIDEO/ Nami në Shëngjin, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën ‘striptizëm’

para 11 muajve - Syri

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë tonë tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën “striptizëm”

para 11 muajve - Tetova Sot

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë tonë tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Video/ Nami në Shëngjin, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën ‘striptizëm’

para 11 muajve - Koha Jone

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë tonë tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën "striptizëm"

para 11 muajve - Indeks online

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë tonë tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Video/ Nami në Shëngjin, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën ‘striptizëm’

para 11 muajve - Mapo

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë tonë tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

Spektakël në mes të Shëngjinit, vajza ngjitet në shtyllë dhe bën “striptizëm”

para 11 muajve - Periskopi

Për vendin tonë janë shkruar shpesh artikuj ku tregojnë për çudirat që shqiptarët janë të aftë të bëjnë. Por një video e ardhur në redaksinë tonë tregon se një vajzë në Shëngjin ka kaluar çdo lloj limiti,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK