http://kariera.mk

Mahnitëse! Shikoni fotot e dasmës përrallore të Miranda Kerr me miliarderin e njohur

para 11 muajve - Shekulli

Bukuroshja Miranda Kerr i dha fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, “Snapchat”, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private. Ishin vetëm 45 persona të ftuar....

Dalin fotot e para nga dasma përrallore e Miranda Kerr me miliarderin e njohur

para 11 muajve - Opinion

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me 45 vetë të ftuar...

Dasma përrallore e Miranda Kerr, ceremoni prej mbretëreshe me fustanin e Christian Dior

para 11 muajve - BalkanWeb

Pemë me lule dhe një ceremoni sekrete pikërisht në shtëpinë e tyre. Martesa e Miranda Kerr me themeluesin shumë të pasur të Snapchat Evan Spiegel është një ëndërr romantike. Ceremonia është bërë në maj...

FOTO/ Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave

para 11 muajve - Opozita

Çdo femër ëndërron që dita e saj e martesës të jetë madhështore, si në përralla. Fustani i bardhë duhet të jetë si i ëndrrave të ditëve të beqarisë. E vërtet, jo të gjitha ja dalin që ti realizojnë deri...

Një nuse si Grace Kelly

para 11 muajve - 24 ore

Dasma në kopësht e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel, ishte mjafte e ëmbël dhe private, me vetëm 45 miq dhe familjarë që panë çifin të shkëmbenin unazat. Por lista e të ftuarve nuk e...

Një nuse si Grace Kelly

para 11 muajve - Infokusi

Dasma në kopësht e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel, ishte mjafte e ëmbël dhe private, me vetëm 45 miq dhe familjarë që panë çifin të shkëmbenin unazat. Por lista e të ftuarve nuk e...

Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat, Evan Spiegel ishte një dasmë krej intime me vetëm 45 të ftuar nga familja dhe miqtë ku çifti shkëmbeu zotimet e tyre. Por...

Jeni kurioz për të parë fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it?! Shijojeni

para 11 muajve - Java News

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar...

Pamje nga dasma sekrete e Miranda Kerr

para 11 muajve - Politiko

Modelja e njohur e Victoria Secret, Miranda Kerr ka publikuar disa fotografi të dasmës së saj me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia e tyre ishte e fshehtë kyu morën pjesë vetëm...

Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat , Evan Spiegel ishte një dasmë krej intime me vetëm 45 të ftuar nga familja dhe miqtë ku çifti shkëmbeu zotimet e tyre. Por lista e...

Publikohen fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it

para 11 muajve - GazetaBlic

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar...

Publikohen fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it

para 11 muajve - Gazeta Express

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar...

Dasma madhështore e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat

para 11 muajve - Portalb

Modelja e njohur Miranda Kerr ka publikuar imazhet e para të dasmës me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel. Bukuroshja dukej mahnitëse në fustanin e bardhë, të dizajnuar nga Dior, frymëzuar...

Aktorja e famshme publikon fotografitë e dasmës

para 11 muajve - RTV 21

Thjesht magjepsëse Para dy muajve aktorja e famshme Miranda Kerr i dha fund beqarisë duke u martuar me themeluesin e Snapchat, miliarderin Even Spiegel. Ceremonia u mbajt në Kaliforni dhe ishte private...

Dasma madhështore e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat

para 11 muajve - Lajmi.net

Modelja e njohur Miranda Kerr ka publikuar imazhet e para të dasmës me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel. Bukuroshja dukej mahnitëse në fustanin e bardhë, të dizajnuar nga Dior, frymëzuar...

Publikohen fotot e dasmës së modeles Miranda Kerr

para 11 muajve - Syri

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa  muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar...

Miranda martohet me miliarderin e Snapchat

para 11 muajve - Klan Kosova

Miranda Kerr u martua me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel në një dasmë intime në oborrin e tyre. Të pranishëm ishin vetëm 45 familjarë dhe miq, që panë çiftin duke bërë betimin. Ndonëse e vogël, ceremonia...

E magjishme në fustan të bardhë, Miranda Kerr publikon momente nga martesa

para 11 muajve - Telegrafi

Miranda Kerr kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo u martua me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Çifti shkëlqyes në imazhet për Vogue… Ceremonia martesore e tyre ishte tejet...

Publikohen fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it

para 11 muajve - Lajm

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar...

Publikohen fotot e dasmës së modeles Miranda Kerr

para 11 muajve - Opozita

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa  muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar...

Bëhen publike pamjet nga dasma sekrete e Miranda Kerr

para 11 muajve - Ora news

Modelja e njohur e Victoria Secret, Miranda Kerr ka publikuar disa fotografi të dasmës së saj me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia e tyre ishte e fshehtë kyu morën pjesë vetëm...

E magjishme në fustan të bardhë, Miranda Kerr publikon momente nga martesa

para 11 muajve - Almakos

Miranda Kerr kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo u martua me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Çifti shkëlqyes në imazhet për Vogue… Ceremonia martesore e tyre ishte tejet...

Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave

para 11 muajve - GazetaBlic

Secila femër ka dëshirë që dita e saj e martesës të jetë madhështore, si në përralla. Fustani i bardhë duhet të jetë si i ëndrrave të ditëve të beqarisë. E vërtet, jo të gjitha ja dalin që ti realizojnë...

Martohet modelja me miliarderin e Snapchat

para 11 muajve - Arbresh

Ish modelja e Victoria’s Secret Miranda Kerr ka shkuar sot drejt altarit me të fejuarin e saj miliarderin Evan Spiegel. Martesa e tyre ishte shumë intime, me vetëm 45 të ftuar, përcjell portali arbresh.info...

Martohet modelja me miliarderin e Snapchat

para 11 muajve - Arbresh

Ish modelja e Victoria’s Secret Miranda Kerr ka shkuar sot drejt altarit me të fejuarin e saj miliarderin Evan Spiegel. Martesa e tyre ishte shumë intime, me vetëm 45 të ftuar, përcjell portali arbresh.info...

Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave

para 11 muajve - Tetova Sot

Secila femër ka dëshirë që dita e saj e martesës të jetë madhështore, si në përralla. Fustani i bardhë duhet të jetë si i ëndrrave të ditëve të beqarisë. E vërtet, jo të gjitha ja dalin që ti realizojnë...

Kjo është nusja kosovare me fustanin e ëndrrave

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Secila femër ka dëshirë që dita e saj e martesës të jetë madhështore, si në përralla. Fustani i bardhë duhet të jetë si i ëndrrave të ditëve të beqarisë. E vërtet, jo të gjitha ja dalin që ti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK