http://kariera.mk

Google Earth bëhet rrjet social

para 9 muajve - Lajmi.net

Google Earth, shërbimi për eksplorimin e globit falë pamjeve satelitore, mund të bëhet një farë rrjeti social. Shoqëria Mountain View, në fakt, kishte qëllim t’u jepte përdoruesve mundësinë të hidhnin...

Google Earth bëhet rrjet social

para 9 muajve - Infokusi

Google Earth, shërbimi për eksplorimin e globit falë pamjeve satelitore, mund të bëhet një farë rrjeti social. Shoqëria Mountain View, në fakt, kishte qëllim t’u jepte përdoruesve mundësinë të hidhnin...

Google Earth bëhet rrjet “social”

para 9 muajve - Flaka

Google Earth, shërbimi për eksplorimin e globit falë pamjeve satelitore, mund të bëhet një farë rrjeti social. Shoqëria Mountain View, në fakt, kishte qëllim t’u jepte përdoruesve mundësinë të hidhnin...

Google Earth bëhet “social”

para 9 muajve - Infokusi

Google Earth, shërbimi për eksplorimin e globit falë pamjeve satelitore, mund të bëhet një farë rrjeti social. Shoqëria Mountain View, në fakt, kishte qëllim t’u jepte përdoruesve mundësinë të hidhnin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK