http://kariera.mk

Teknologjia brilante e gjermanëve në bujqësi

para 10 muajve - Zeri

Se Gjermania është një shtet shumë i zhvilluar dhe ka teknologji mjaft të avancuar kjo është e ditur tashmë. Bujqësia është një degë e rëndësishme e ekonomisë prandaj dhe një shtet si Gjermania i kushton...

Teknologjia brilante e gjermanëve në bujqësi

para 10 muajve - GazetaBlic

Se Gjermania është një shtet shumë i zhvilluar dhe ka teknologji mjaft të avancuar kjo është e ditur tashmë. Bujqësia është një degë e rëndësishme e ekonomisë prandaj dhe një shtet si Gjermania i kushton...

Teknologjia brilante e gjermanëve në bujqësi

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Se Gjermania është një shtet shumë i zhvilluar dhe ka teknologji mjaft të avancuar kjo është e ditur tashmë. Bujqësia është një degë e rëndësishme e ekonomisë prandaj dhe një shtet si Gjermania i kushton...

Teknologjia brilante e gjermanëve në bujqësi

para 10 muajve - Infokusi

Se Gjermania është një shtet shumë i zhvilluar dhe ka teknologji mjaft të avancuar kjo është e ditur tashmë. Bujqësia është një degë e rëndësishme e ekonomisë prandaj dhe një shtet si Gjermania i kushton...

Teknologjia brilante e gjermanëve në bujqësi

para 10 muajve - Periskopi

Se Gjermania është një shtet shumë i zhvilluar dhe ka teknologji mjaft të avancuar kjo është e ditur tashmë. Bujqësia është një degë e rëndësishme e ekonomisë prandaj dhe një shtet si Gjermania i kushton...

Teknologjia brilante e gjermanëve në bujqësi

para 10 muajve - Lajmi.net

Se Gjermania është një shtet shumë i zhvilluar dhe ka teknologji mjaft të avancuar kjo është e ditur tashmë. Bujqësia është një degë e rëndësishme e ekonomisë prandaj dhe një shtet si Gjermania i kushton...

Teknologjia brilante e gjermanëve në bujqësi

para 10 muajve - Tetova Sot

Se Gjermania është një shtet shumë i zhvilluar dhe ka teknologji mjaft të avancuar kjo është e ditur tashmë. Bujqësia është një degë e rëndësishme e ekonomisë prandaj dhe një shtet si Gjermania i kushton...

Teknologjia brilante e gjermanëve në bujqësi

para 10 muajve - Infokusi

Se Gjermania është një shtet shumë i zhvilluar dhe ka teknologji mjaft të avancuar kjo është e ditur tashmë. Bujqësia është një degë e rëndësishme e ekonomisë prandaj dhe një shtet si Gjermania i kushton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK