http://kariera.mk

Zgjidheni shtëpinë në të cilën do të jetonit dhe përgatituni për ‘shok’ të vërtetë

para 11 muajve - Gazeta Express

Psikologët me dekada, në mos edhe me shekuj, e përdorin këtë metodë për të kuptuar se çfarë personaliteti kanë njerëzit. Zgjedhja flet shumë për personalitetin dhe veset. Gjithsesi, ky është një test shumë...

Ku qëndron dallimi mes dashurisë dhe pëlqimit?

para 11 muajve - Lexo

Nuk është e lehtë të bësh diferencën mes pëlqimit dashurisë dhe epshit. Gjithashtu, është e vështirë të kuptosh nëse këni kaluar nga një fazë e lidhjes tek tjetra. Kur takon dikë dhe ia ngul sytë gjatë...

Zgjidheni shtëpinë në të cilën do të jetonit dhe përgatituni për ‘shok’ të vërtetë

para 11 muajve - Infokusi

Psikologët me dekada, në mos edhe me shekuj, e përdorin këtë metodë për të kuptuar se çfarë personaliteti kanë njerëzit. Zgjedhja flet shumë për personalitetin dhe veset. Gjithsesi, ky është një test shumë...

Vetëm çiftet që janë të dashuruar i bëjnë këto 7 gjëra!

para 11 muajve - Arbresh

Vetëm partnerët që janë të dashuruar mbajnë sytë kah njëri-tjetri dhe bëjnë gjëra interesante saherë që iu vie mundësia. Të jesh në dashuri është njëra nga ndjenjat më të mira në botë dhe nëse keni dikë...

Si tradhtojnë meshkujt bazuar nga shenja e horoskopit

para 11 muajve - Opinion

Të gjitha femrat që zbulojnë një tradhti, sigurisht që përballen me zhgënjim të madh dhe trishtim të thellë, mirë po është edhe më keq kur tradhtoheni vazhdimisht pa e kuptuar fare. Ftmirësisht astrologjia...

Një listë këngësh për dashuri dhe ajo do të thotë ”po”

para 11 muajve - Lajmi.net

Keni një koleksion këngësh për një propozim martese, qëndrim me të dashurën tuaj ose ditë dasme? Sot është bërë shumë e thjeshtë që të keni me vete këngët më të mira, ashtu që të krijoni momente të paharrueshme...

Horoskopi, 17 korrik 2017

para 11 muajve - Opinion

Dashi Ata që janë çift do të kenë mosmarrëveshje, por në thelb do të “luftojnë” për mosndarje. Më pas mes tyre do ndizet pasioni! Jetë e re për beqarët, sepse nuk do të jenë më të tillë. Demi Do të merrni...

Horoskopi ditor për ditën e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - Opozita

Dashi Mundohuni të qetësoheni me veten nëse një situatë dashurie nuk po zgjidhet ende. Keni nevojë që të reflektoni para se të veproni, kushtojuni vëmendje maksimale prioriteteve. Në fushën e ndjenjave...

Dita nis shkëlqyeshëm me… këto këshilla!

para 11 muajve - Bota.al

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Horoskopi, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi 21/3 – 20/4 Çdo gjë po ecën siç e kishit planifikuar ju të dashuruarit por ndonjë ndryshim programi ndonjëherë është mëse i nevojshëm. Beqarët do jenë të pafat për të krijuar një lidhje. Demi 21/4...

Horoskopi, 17 Korrik 2017

para 11 muajve - Shekulli

Dashi 21/3 – 20/4 Çdo gjë po ecën siç e kishit planifikuar ju të dashuruarit, por ndonjë ndryshim programi ndonjëherë është mëse i nevojshëm. Beqarët do jenë të pafat për të krijuar një lidhje. Demi 21/4...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 Korrik 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi 21 Mars – 20 Prill Marsi në shenjën tuaj ju dhuron energji për t’iu përkushtuar angazhimeve të përditshme, ndërsa Urani ju mbështet me ide gjeniale për të lëvizur gjithçka. Do t’ia dilni të nisni...

4 hapat për ta çuar në nivel tjetër biznesin tuaj

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Kur biznesi juaj i ri të jetë nisur në terren, udhëheqja e një numri të madh të njerëzve nuk është në krye të mendjes tuaj – mbijetesa është. Ju vetëm dëshironi që t’i mbani dritat ndezur, ta vëni ushqimin...

Horoskopi për ditën e hënë, 17 korrik 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 17 korrik 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të qetësoheni...

Shenjat që tregojnë se e keni gjetur shpirtin tuaj binjak

para 11 muajve - Antpress

Është shumë e lehtë të përshtatesh me shumë njerëz. Por që dy njerëz të plotësojnë njëri-tjetrin në të gjitha kuptimet e mundshme është shumë e vështirë, sidomos në ditët e sotme. Prandaj është shumë rastësi...

Horoskopi, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - Java News

Dashi Mundohuni të qetësoheni me veten nëse një situatë dashurie nuk po zgjidhet ende. Keni nevojë që të reflektoni para se të veproni, kushtojuni vëmendje maksimale prioriteteve. Në fushën e ndjenjave...

5 detajet e vogla që forcojnë ndjenjat dhe marrëdhënien në çift

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Mirëkuptimi, mbështetja, dashuria, respekti janë karakteristika të nevojshme në një lidhje të qëndrueshme. Por, shpesh një rol të rëndësishëm tregojnë edhe disa gjeste të vogla që partnerët shpesh i harrojnë...

Horoskopi ditor, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 17 korrik 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të qetësoheni...

Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më

para 11 muajve - Tetova Sot

Nëse jeni duke i vërejtur këto shenja, atëherë atij përfundimisht nuk po i pëlqeni më. 1. Heziton t’i shprehë ndjenjat e veta Nëse thotë diçka të tillë si “Nuk jam i sigurt se si ndjehem për ne”, atëherë...

Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më

para 11 muajve - Gazeta Express

Nëse jeni duke i vërejtur këto shenja, atëherë atij përfundimisht nuk po i pëlqeni më. 1. Heziton t’i shprehë ndjenjat e veta Nëse thotë diçka të tillë si “Nuk jam i sigurt se si ndjehem për ne”, atëherë...

Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më

para 11 muajve - Sovrani

Nëse jeni duke i vërejtur këto shenja, atëherë atij përfundimisht nuk po i pëlqeni më. 1. Heziton t’i shprehë ndjenjat e veta Nëse thotë diçka të tillë si “Nuk jam i sigurt se si ndjehem për ne”, atëherë...

Ja çfarë thotë horoskopi për ty sot

para 11 muajve - Lajmi.net

DASHIHumori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Ja çfarë thotë horoskopi për ty sot

para 11 muajve - Indeks online

DASHI Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot

para 11 muajve - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qëndronin me këmbë në tokë...

Horoskopi për ditën e sotme 16 Korrik 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi 21 Mars – 20 Prill Nëse aspektet negative të Hënës në shenjë me Jupiterin dhe Plutonin ju bëjnë nervozë, aspektet pozitive me Mërkurin dhe Saturnin do nxisin vetëvlerësimin. Projektet tuaja janë...

Horoskopi, 16 korrik 2017

para 11 muajve - Shekulli

Dashi 21/3 – 20/4 Ditë harmonike kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do flisni hapur edhe për disa çështje delikate do iu jepni zgjidhje. Beqarët do preferojnë aventurat kalimtare. Binjakët 22/5...

Horoskopi për datën 15 korrik, çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 11 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj për sot. Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Lajm

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qëndronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qëndronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Opozita

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qëndronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Dita nis shkëlqyeshëm me… këto këshilla!

para 11 muajve - Lexo

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Horoskopi ditor, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Portalb

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi ditor, e diel 16 korrik 2017

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi 16 Korrik 2017

para 11 muajve - Java News

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve në çift. Jini më pajtues që gjërat të mos shkojnë keq. Beqarët do ishte mirë që të qendronin me këmbë në tokë dhe të kënaqen me gjithçka...

Horoskopi ditor, e dielë 16 korrik 2017

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel, 16 korrik 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi. Humori juaj do...

Dita nis perfekt me këto këshilla!

para 11 muajve - Albeu

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Dita nis shkëlqyeshëm me këto këshilla!

para 11 muajve - Tetova Sot

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Dita nis shkëlqyeshëm me këto këshilla!

para 11 muajve - Fol

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Niseni ditën me këto këshilla

para 11 muajve - Sovrani

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 korrik 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Të shpërblyer nga Venusi në shenjën tuaj që përqafon Hënë, do të përballeni me vendosmëri dhe optimizëm pengesa të mundshme. Nëse keni dyshime në lidhje me një çështje, është e kotë të shqetësoheni....

Dita nis shkëlqyeshëm me këto këshilla!

para 11 muajve - Gazeta Express

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Horoskopi ditor, e shtunë 15 Korrik 2017

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Tensionet në lidhjen në çift do jenë konstante gjatë kësaj dite. Për të shmangur probleme serioze, toleroni kërkesat e partnerit. Ata që janë vetëm mund t’i futen një rruge që nuk do i nxjerrë askund,...

Horoskopi 15 Korrik 2017

para 12 muajve - Java News

Dashi Tensionet në lidhjen në çift do jenë konstante gjatë kësaj dite. Për të shmangur probleme serioze, toleroni kërkesat e partnerit. Ata që janë vetëm mund t’i futen një rruge që nuk do i nxjerrë askund,...

Shenjat që tregojnë se e keni gjetur shpirtin binjak

para 12 muajve - Gazeta Liria

Është e lehtë që të gjesh gjëra të përbashkëta me shumicën e njerëzve. Por të “përshtatesh” është shumë e vështirë. Një rastësi e tillë quhet “të gjesh shpirtin binjak”, që ndodh shumë pak herë në këtë...

Horoskopi – 14 korrik 2017

para 12 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Një atmosferë gëzimi dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Në planin financiar pritet fat me shumicë. DEMI Venusi do ta mbrojë në çdo moment jetën tuaj në çift sot....

Horoskopi 14 Korrik 2017

para 12 muajve - Klan

Dashi – Nëse sot nuk mund të motivoheni, përqëndrohuni në diçka tjetër, ndoshta në një aktivitet që nuk keni provuar më parë. Demi – Në përgjithësi ata që janë në një lidhje do mendojnë për t’i thelluar...

Horoskopi, 4 korrik 2017

para 12 muajve - Opinion

Dashi – Nëse sot nuk mund të motivoheni, përqëndrohuni në diçka tjetër, ndoshta në një aktivitet që nuk keni provuar më parë. Demi – Në përgjithësi ata që janë në një lidhje do mendojnë për t’i thelluar...

Horoskopi, 14 korrik 2017

para 12 muajve - Indeks online

Dashi 21/3 – 20/4 Familjarët në shenjën e Dashit në këtë ditë nuk do të jenë në gjendjen më të mirë. Këtë të shtunë nuk është dita më e përshtatshme për të bërë plane të madhe. Demi 21/4 – 21/5 Nëse ju...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 korrik 2017

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Të kënaqur me surprizat e dhuruara nga Jupiteri që bashkëvepron me Uranin do të jeni shumë aktiv. Sot me të vërtetë do t’ia kaloni bukur. Do të keni dëshirë t’i përkushtoheni studimit të lëndëve...

Këto gjëra pa kuptuar do t’ju ndajnë përgjithmonë nga partneri

para 12 muajve - Portalb

Çdo marrëdhenie në çift ka momentet  e saj të vështira. Por gjithmonë duhet gjetur një rrugë e mesme nëse dëshironi që kjo lidhje e juaj të zgjasë dhe të mos përfundojë, shkruan revistaclass. Ekspertët...

Fjala që heq menjëherë stresin

para 12 muajve - Sovrani

Ndoshta ju ka ndodhur që të keni pyetur ndonjë nga kolegët apo miqtë tuaj se si ndihen në punë dhe numri maksimal i përgjithshëm i përgjigjeve që keni marrë ka qenë dy. E para ‘jam shumë i/e zënë’ dhe...

3 mënyra si të mos stresoheni për punën kur jeni me pushime

para 12 muajve - Keshilla

Shumë pajisje moderne u mendua se do të na ndihmonin të përfundonim punën më shpejt dhe në këtë mënyrë ne do të kishim më shumë kohë të lirë. Por duket se ndodhi e kundërta – punonjësit punojnë po aq orë...

Urime! Ju sapo keni gjetur shpirtin binjak

para 12 muajve - Blitz

Në ditët e sotme është shumë e vështirë të gjeni shpirtin binjak. Tradhtoni, tradhëtoheni, bëni të vuajnë, vuani por edhe dashuroni e dashuroheni. Ndosh që me partnerin tuaj të ri ju ndiheni shumë komode,...

Detajet e vogla që forcojnë ndjenjat dhe marrëdhënien në çift

para 12 muajve - Lajmi.net

Mirëkuptimi, mbështetja, dashuria, respekti janë karakteristika të nevojshme në një lidhje të qëndrueshme. Por, shpesh një rol të rëndësishëm tregojnë edhe disa gjeste të vogla që partnerët shpesh i harrojnë...

3 mënyra si të mos stresoheni për punën kur jeni me pushime

para 12 muajve - Sovrani

Shumë pajisje moderne u mendua se do të na ndihmonin të përfundonim punën më shpejt dhe në këtë mënyrë ne do të kishim më shumë kohë të lirë. Por duket se ndodhi e kundërta – punonjësit punojnë po aq orë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK