http://kariera.mk

Zbulohet aksidentalisht operacioni sekret i Forcave britanike, dikush hodhi fotot në Facebook

para 11 muajve - Ina

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet aksidentalisht operacioni sekret i Forcave britanike, dikush hodhi fotot në Facebook

para 11 muajve - Indeks online

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

FOTO/ Zbulohet operacioni sekret i forcave britanike, dikush hodhi foto në Facebook

para 11 muajve - Syri

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet operacioni sekret i forcave britanike, dikush hodhi FOTO-t në Facebook

para 11 muajve - Syri

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet aksidentalisht operacioni sekret i Forcave britanike, dikush hodhi fotot në Facebook

para 11 muajve - Gazeta Express

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet aksidentalisht operacioni sekret i Forcave britanike, dikush hodhi fotot në Facebook

para 11 muajve - Lajm

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet operacioni sekret i forcave britanike, dikush hodhi FOTO-t në Facebook

para 11 muajve - Opozita

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet aksidentalisht operacioni sekret i Forcave britanike, dikush hodhi fotot në Facebook

para 11 muajve - Infokusi

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet aksidentalisht operacioni sekret i Forcave britanike

para 11 muajve - Insajderi

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet aksidentalisht operacioni sekret i Forcave britanike, dikush hodhi fotot në Facebook

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Aksidentalisht zbulohet operacioni sekret i Forcave britanike

para 11 muajve - Arbresh

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohet operacioni sekret i Forcave britanike në Facebook

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacionet sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Forcat Speciale zbulojnë sekretet

para 11 muajve - Top Channel

Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacione sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në “Facebook” janë...

Zbulohen aksidentalisht misionet sekrete, dalin fotot e ‘SAS’-ve

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 24 Anëtarë të njësisë së Forcave Speciale Britanike kanë befasuar duke publikuar foto në një profil në “Facebook” nga operacione sekrete. Më shumë se 2 mijë postime në një profil të hapur në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK