http://kariera.mk

Publikohet manuali i parë për seksin “Hallall”

para 11 muajve - Syri

Libri u frymëzua nga një mike e sapomartuar e shkrimtares, e cila nuk kishte eksperiencë në shtrat dhe s’ja kishte idenë ç’të bënte me bashkëshortin e saj. “Unë e theksoj faktin se duhet të bësh seks vetëm...

Ky është libri qëju mëson si të bëni "Hallall seks"

para 11 muajve - Gazeta Express

Autorja e lindur në Sh.B.A., Umm Muladhat shkruajti “Manuali i seksit i myslimanes: Një udhëzues hallall për seks që të heq trurin”, dhe që nga publikimi i librit javën e kaluar, ka qenë në qendër të vëmendjes...

Publikohet manuali i parë për seksin “Hallall”

para 11 muajve - Lajmi.net

Autorja e lindur në Sh.B.A., Umm Muladhat shkruajti “Manuali i seksit i myslimanes: Një udhëzues hallall për seks që të heq trurin”, dhe që nga publikimi i librit javën e kaluar, ka qenë në qendër të vëmendjes...

Ky është libri qëju mëson si të bëni “Hallall seks”

para 11 muajve - Infokusi

Autorja e lindur në Sh.B.A., Umm Muladhat shkruajti “Manuali i seksit i myslimanes: Një udhëzues hallall për seks që të heq trurin”, dhe që nga publikimi i librit javën e kaluar, ka qenë në qendër të vëmendjes...

Shkrimtarja muslimane bën bujë/ Del manuali i parë i seksit “Hallall”

para 11 muajve - Lexo

Autorja e lindur në Sh.B.A., Umm Muladhat shkruajti “Manuali i seksit i muslimanes: Një udhëzues hallall për seks që të heq trurin”, dhe që nga publikimi i librit javën e kaluar, ka qenë në qendër të vëmendjes...

Publikohet manuali i parë për seksin ”hallall”

para 11 muajve - Insajderi

Autorja e lindur në Sh.B.A., Umm Muladhat shkruajti “Manuali i seksit i myslimanes: Një udhëzues hallall për seks që të heq trurin”, dhe që nga publikimi i librit javën e kaluar, ka qenë në qendër të vëmendjes...

Publikohet manuali i parë për seksin ”hallall”

para 11 muajve - Periskopi

Autorja e lindur në Sh.B.A., Umm Muladhat shkruajti “Manuali i seksit i myslimanes: Një udhëzues hallall për seks që të heq trurin”, dhe që nga publikimi i librit javën e kaluar, ka qenë në qendër të vëmendjes...

Manuali i parë hallall i seksit:Shkrimtarja muslimane has kritika pozitive

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Autorja e lindur në Sh.B.A., Umm Muladhat shkruajti “Manuali i seksit i muslimanes: Një udhëzues hallall për seks që të heq trurin”, dhe që nga publikimi i librit javën e kaluar, ka qenë në qendër të vëmendjes...

Shkrimtarja myslimane fyhet pasi shkruan udhëzuesin për ta kënaqur burrin

para 11 muajve - Gazeta Express

Një autor myslimane është shënjuar si versioni mysliman i “Belle De Jour” pas publikimit të manualit të parë rreth seksit, transmeton arbresh.info. Një shkrimtare myslimane e lindur në Amerikë që njihet...

Shkrimtarja myslimane fyhet pasi shkruan udhëzuesin për ta kënaqur burrin

para 11 muajve - Tetova Sot

Një autor myslimane është shënjuar si versioni mysliman i “Belle De Jour” pas publikimit të manualit të parë rreth seksit, transmeton arbresh.info. Një shkrimtare myslimane e lindur në Amerikë që njihet...

Shkrimtarja myslimane fyhet pasi shkruan udhëzuesin për ta kënaqur burrin

para 11 muajve - Arbresh

Një autor myslimane është shënjuar si versioni mysliman i “Belle De Jour” pas publikimit të manualit të parë rreth seksit, transmeton arbresh.info. Një shkrimtare myslimane e lindur në Amerikë që njihet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK