http://kariera.mk

17 vatra zjarri, gjatë 24 orëve në Shqipëri

para 11 muajve - Telegrafi

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës...

17 vatra zjarri, gjatë 24 orëve në Shqipëri

para 11 muajve - Lajmi.net

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës...

Në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit: 17 vatra zjarri

para 11 muajve - Koha.net

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë Shqipërinë janë shënuar 17 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës...

Durrës/ Digjen tre makina , mister shkaqet e zjarrit

para 11 muajve - Standard

Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Durrësit, e si pasojë janë djegur edhe dy mjetet të tjera. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00 në lagjen...

17 vatra zjarri, gjatë 24 orëve në Shqipëri

para 11 muajve - Almakos

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës...

FOTO/ Digjen tre makina në Durrës, mister shkaqet e zjarrit

para 11 muajve - Syri

Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Durrësit, e si pasojë janë djegur edhe dy mjetet të tjera. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00 në lagjen...

Durrës, përfshihet nga flakët një makinë, dëmtohen dy të tjera

para 11 muajve - Shekulli

Një makinë e tipit “Benz” është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen numër 5 në Durrës. Mësohet se makina është në pronësi të shtetasit me iniciale S.N 60 vjeç, ndërkohë djegie të pjesshme...

Durrës, përfshihet nga flakët makina, dëmtohen 2 të tjera

para 11 muajve - Shqiptarja

Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjen nr 5 në durrës gjatë orëve të para të mëngjesit. Bëhet me dije se automjeti tip "Benz" me targa AA035MY në pronësi të shtetasit me iniciale S.N 60 vjeç është...

Merr flakë “Benzi” në Durrës, digjen pjesërisht dhe dy makina pranë tij

para 11 muajve - BalkanWeb

DURRES – Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e djeshme në qytetin e Durrësit e si pasojë janë djegur dy të tjera. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.6 të Durrësit në rrugën “Bashkimi”, ku një mjet tip...

Digjen tre makina në Durrës

para 11 muajve - Gazeta Express

3 makina janë djegur plotësisht mbrëmjen e djeshme në qytetit e Durrësit. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.6, ku një mjet tip Benz ka marrë flakë dhe më pas dy të tjera që kanë qenë...

Merr flakë “Benzi” në Durrës, digjen pjesërisht dhe dy makina pranë tij

para 11 muajve - Standard

Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e djeshme në qytetin e Durrësit e si pasojë janë djegur dy të tjera. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.6 të Durrësit në rrugën “Bashkimi”, ku një mjet tip Benz me...

Digjet një makinë në Durrës, përfshihen nga flakët dhe dy të tjera

para 11 muajve - NOA

Tre automjete në Durrës janë përfshirë nga flakët, duke bërë që njëra prej tyre të shkrumbohet e gjitha. Gjithçka ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen Nr.6 të qytetit bregdetar, Një automjet tip ‘Benz’...

Përfshihen nga flakët tre makina në Durrës

para 11 muajve - Ora news

Një automjet është përfshirë nga flakët në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 6 të qytetit bregdetar. Policia thotë se makina është djegur pjesërisht, ndërkohë që kanë marrë flakë edhe dy jete të tjera...

EC: Rreziku i zjarreve për shkak të temperaturave të larta është ende evident

para 11 muajve - RTSH

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës...

Lezhë, zjarri pushton malin

para 11 muajve - Vizion Plus

Një zjarr i fuqishëm që rrezikoi djegien e shtatë banesave, është shënuar mbrëmjen e së dielës në malin Manati të Lezhës. Të favorizuara nga era, flakët janë përhapur me shpejtësi madhe. Terreni i thyer...

Zjarr në malin e Torovicës, rrezikohen banesat dhe kisha

para 11 muajve - Gazeta Shqip

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht në eliminimin e zjarrit...

Digjen tre makina në Durrës

para 11 muajve - Lexo

3 makina janë djegur plotësisht mbrëmjen e djeshme në qytetit e Durrësit. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.6, ku një mjet tip Benz ka marrë flakë dhe më pas dy të tjera që kanë qenë...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Top Channel

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eliminimin e zjarrit...

Përfshihet nga flakët ‘benzi’ në Durrës, digjen edhe dy makina të tjera pranë tij

para 11 muajve - Java News

Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Durrësit e si pasojë janë djegur dy të tjera. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.6 të Durrësit në rrugën “Bashkimi”, ku...

Një vatër zjarri në zonën e Torovicës në Lezhë

para 11 muajve - ABC News

Mali i Kakariqit në zonën e Torovicës në Lezhë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Zjarri u përhap shpejt për shkak të erës së fortë dhe po rrezikon disa banesa. Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje,...

Emergjencat Civile për zjarret

para 11 muajve - ABC News

Por zjarri i rënë në fshatin Manati të Lezhës nuk ka qenë i vetmi i rregjistruar ne vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit. Sipas një njoftimi për shtyp të bërë publik nga Drejtoria e Emergjencave Civile...

Nuk është nxehtë, por zjarret po “djegin” vendin. Ja vatra tjetër

para 11 muajve - Shekulli

Zjarret vazhdojnë edhe në një ditë me temperatura jo shumë të larta. Një zjarr ka rënë ditën e sotme në Torovicë të Lezhës, nga zjarri rrezikohen 2-3 banesa si edhe një Kishë. Mësohet se zjarri kishte...

Mali i Manatisë në Lezhë në flakë

para 11 muajve - ABC News

Një zjarr i përmasave të mëdha përfshiu malin e Manatisë në Lezhë. Megjithëse era favorizoi flakët, zjarrëfikset dhe forcat e ndërhyrjes së shpejtë arritën të vënë nën kontroll zjarrin masiv.

Zjarri në Manati rrezikoi shtatë banesa

para 11 muajve - Ora news

Një zjarr i fuqishëm ka rrezikuar djegien e shtatë banesave në Manati të Lezhës, ndërsa flakët janë përhapur me shpejtrësi për shkak të erës së madhe dhe dendësisë së bimësisë. Terreni i thyer si dhe errësira...

Zjarri në Manati të Lezhës. Flakët rrezikojnë disa banesa dhe një kishë

para 11 muajve - Gazeta Express

Prej mbrëmjes së djeshme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur pyjet e Mantisë në Lezhë. Më shumë se 60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një zjarrit, ndërsa bëhet me dije se...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Mapo

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eliminimin e zjarrit...

Zjarr në Torovicë të Lezhës, rrezikohet kisha dhe 2-3 banesa

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHË- Pavarësisht uljes së temperaturave, zjarret vijojnë të jenë kërcënim. Kështu, në Torovicë të Lezhës flakët rrezikojnë kishën dhe 2-3 banesa. Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë shkuar mjete të zjarrfikëses...

Zjarr në Torovicë të Lezhës, në rrezik disa banesa e kisha e fshatit

para 11 muajve - Shqiptarja

Pavarësisht uljes së temperaturave, zjarret vazhdojnë të jenë të pranishme  në vendin tonë. Një zjarr ka rënë ditën e sotme në malin e fshatit Torovicë të Lezhës. Flakët po përhapen me shpejtësi të ndihmuara...

Situatë alarmante në Lezhë, zjarri rrezikon banesat e fshatit Torovicë

para 11 muajve - Sot News

Vijojnë të shpërthejnë vatra zjarri në rrethin e Lezhës, kësaj here në fshatin Torovicë. Pavarësisht uljes së temperaturave, flakët rrezikojnë kishën dhe 2-3 banesa në këtë fshat. Pas mesnatës së djeshme,...

Vijojnë zjarret, 15 vatra në 7 qarqe, ja zonat më të rrezikuara

para 11 muajve - Ora news

Situata e zjarreve në vend vijon të jetë problematike. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione...

Alarmante/ Vatra zjarri dhe në Torovicë të Lezhës, rrezikohet kisha dhe 2-3 banesa

para 11 muajve - Standard

Pavarësisht uljes së temperaturave, zjarret vijojnë të jenë kërcënim. Kështu, në Torovicë të Lezhës flakët rrezikojnë kishën dhe 2-3 banesa. Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë shkuar mjete të zjarrfikëses për të shuar zjarrin.

17 vatra zjarri, gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri

para 11 muajve - KosovaPress

Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës me 27 automjete, 138 forca ushtarake dhe helikopterë. Specialistët e Emergjencave Civile janë duke mbajtur situatën në monitorim të vazhdueshëm...

17 vatra zjarri, gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri

para 11 muajve - Gazeta e re

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 153 zjarrfikës...

Zjarri rrezikon banesat në Manati të Lezhës

para 11 muajve - Klan Kosova

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eliminimin e zjarrit...

Temperaturat e larta zbresin në terren, zjarrfikës dhe ushtrinë, 15 vatra zjarri

para 11 muajve - NOA

Gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e temperaturave të larta, në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve...

Intensifikohen zjarret në vend, shpëtohen disa shtëpi në fshatrat e Shkodrës

para 11 muajve - Standard

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër, njoftuan Emergjencat Civile sot. Në operacione për shuarjen e zjarreve...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Koha Jone

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

Zjarret pushtojnë vendin, Emergjencat Civile: 15 vatra vetëm në 24 orët e fundit

para 11 muajve - Infokusi

Vazhdon përhapja e vatrave të zjarrin në vend. Emergjencat Civile bëjnë një përmbledhje të situatës nga zjarret gjatë ditës së sotme dhe për masat që janë marrë. Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë...

15 vatra zjarri në Shqipëri. Emergjencat Civile: Ja si është situata

para 11 muajve - Gazeta Express

Emergjencat Civile bëjnë një përmbledhje të situatës nga zjarret gjatë ditës së sotme dhe për masat që janë marrë. Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat,...

Intensifikohen zjarret në vend, shpëtohen disa shtëpi në fshatrat e Shkodrës

para 11 muajve - Syri

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër, njoftuan Emergjencat Civile sot. Në operacione për shuarjen e zjarreve...

Prokuroria heton djegien e tri makinave në Durrës

para 11 muajve - Illyria

Një automjet është përfshirë nga flakët në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 6 të qytetit bregdetar rreth orës 4 të mëngjesit. Policia thotë se makina është djegur pjesërisht, ndërkohë që kanë marrë...

Zjarri në Manati të Lezhës/ Flakët rrezikojnë disa banesa dhe një kishë

para 11 muajve - Lexo

Prej mbrëmjes së djeshme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur pyjet e Mantisë në Lezhë. Më shumë se 60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një zjarrit, ndërsa bëhet me dije se...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - GazetaBlic

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

VIDEO/ Pamjet e fundit nga zjarret në Shkodër, ja me se po përballen zjarrfikësit

para 11 muajve - Syri

Për më shumë se 5 ditë trupat e zjarrëfikësve dhe punonjës të Bashkisë Shkodër për Mbrojtjen e Pyjeve janë angazhuar pa ndërprerje në një përballje të lodhshme për mbrojtjen e mjedisit nga zjarret dhe...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - 24 ore

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

LEZHE/ Zjarri në Manati, flakët rrezikojnë disa banesa dhe një kishë

para 11 muajve - Java News

Prej mbrëmjes së djeshme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur pyjet e Mantisë në Lezhë. Më shumë se 60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një zjarrit, ndërsa bëhet me dije se...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Illyria

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqendruar fillimisht ne eliminimin e zjarrit...

Zjarr në Torovicë të Lezhës, rrezikohet kisha dhe 2-3 banesa

para 11 muajve - Opozita

LEZHË- Pavarësisht uljes së temperaturave, zjarret vijojnë të jenë kërcënim. Kështu, në Torovicë të Lezhës, flakët rrezikojnë kishën dhe 2-3 banesa. Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë shkuar mjete të zjarrfikëses...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Indeks online

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

Zjarret pushtojnë vendin, Emergjencat Civile: 15 vatra vetëm në 24 orët e fundit

para 11 muajve - Opozita

Emergjencat Civile bëjnë një përmbledhje të situatës nga zjarret gjatë ditës së sotme dhe për masat që janë marrë. Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat,...

15 vatra zjarri në Shqipëri. Emergjencat Civile: Ja si është situata

para 11 muajve - Lexo

Emergjencat Civile bëjnë një përmbledhje të situatës nga zjarret gjatë ditës së sotme dhe për masat që janë marrë. Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat,...

VIDEO/ Pamjet e fundit nga zjarret në Shkodër, ja me se po përballen zjarrfikësit

para 11 muajve - Opozita

Për më shumë se 5 ditë trupat e zjarrëfikësve dhe punonjës të Bashkisë Shkodër për Mbrojtjen e Pyjeve janë angazhuar pa ndërprerje në një përballje të lodhshme për mbrojtjen e mjedisit nga zjarret dhe...

Rrezikohen banesat, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Flaka

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit...

Zjarr në Manati të Lezhës, banorët kërkojnë ndihmë: Flakët po i afrohen banesave

para 11 muajve - Opinion

Një zjarr ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme në fshatin Manati të Lezhës dhe është shumë pranë zonës së banuar. Një qytetar shkroi në Opinion.al duke kërkuar ndihmë nga autoritetet që të ndërhyjnë në kohë...

LEZHE/ Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Java News

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

Situatë alarmante në Lezhë, zjarri rrezikon kishën dhe disa banesa në Torovicë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Pavarësisht uljes së temperaturave, zjarret vijojnë të jenë kërcënim. Kështu, në Torovicë të Lezhës, flakët rrezikojnë kishën dhe 2-3 banesa. Sakaq, në vendin e ngjarjes kanë shkuar mjete të zjarrfikëses...

Intensifikohen zjarret në vend, shpëtohen disa shtëpi në fshatrat e Shkodrës

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 15 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Vlorë, Durrës, Lezhë dhe Dibër, njoftuan Emergjencat Civile sot. Në operacione për shuarjen e zjarreve...

VIDEO/ Pamjet e fundit nga zjarret në Shkodër, ja me se po përballen zjarrfikësit

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Për më shumë se 5 ditë trupat e zjarrëfikësve dhe punonjës të Bashkisë Shkodër për Mbrojtjen e Pyjeve janë angazhuar pa ndërprerje në një përballje të lodhshme për mbrojtjen e mjedisit nga zjarret dhe...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Sovrani

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit...

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - Gazeta e re

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës. Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat./kp/

Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

para 11 muajve - KosovaPress

Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat. Temat: Zjarri

Zjarr i madh në Manat të Lezhës, flakët rrezikojnë banesat

para 11 muajve - Sot News

Një zjarr i madh ka përfshirë një pjesë territori të fshatit Manat në Lezhë mbrëmjen e djeshme. Të paktën 10 shtëpi u rrezikuan nga flakët, të cilat u favorizuan për shkak të erës. Në vendngjarje kanë...

Dalin pamjet e zjarrit të madh në Manati të Lezhës, rrezikohen dhjetëra banesa

para 11 muajve - Syri

Një zjarr i madh ka rënë në zonën e Manatisë së Lezhës. Flakët duket se po përhapen si shkak edhe i erës së fortë që po fryn. Qytetarët kanë raportuar në redaksinë e SYRI.net duke kërkuar ndihmë. Ata kanë...

Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati

para 11 muajve - Indeks online

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës. Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë. Në drejtim të vendit të ngjarjes...

VIDEO/ Dalin pamjet e zjarrit të madh në Manati të Lezhës, rrezikohen dhjetëra banesa

para 11 muajve - Syri

Një zjarr i madh ka rënë në zonën e Manatisë së Lezhës. Flakët duket se po përhapen si shkak edhe i erës së fortë që po fryn. Qytetarët kanë raportuar në redaksinë e SYRI.net duke kërkuar ndihmë. Ata kanë...

Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati

para 11 muajve - Zeri

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës. Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë. Në drejtim të vendit të ngjarjes...

Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati

para 11 muajve - Lajmi.net

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës. Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë. Në drejtim të vendit të ngjarjes...

Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati

para 11 muajve - Albeu

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës . Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët , të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë. Në drejtim të vendit të...

Përfshihet nga flakët mali i Manatisë në Lezhë, rrezikohen disa banesa

para 11 muajve - Gazeta Express

Pak para mesnatës të së dielës flakët kanë përfshirë malin e Manatisë ën Lezhë duke rrezikuar edhe dhjetëra banesa që gjenden aty pranë. Zjarrfikësit janë duke punuar për shuarjen e zjarrit, por era është...

Dalin pamjet e zjarrit të madh në Manati të Lezhës, rrezikohen dhjetëra banesa

para 11 muajve - Tetova Sot

Një zjarr i madh ka rënë në zonën e Manatisë së Lezhës. Flakët duket se po përhapen si shkak edhe i erës së fortë që po fryn. Qytetarët kanë raportuar në redaksinë e SYRI.net duke kërkuar ndihmë. Ata kanë...

Zjarr i madh në malin e Manatisë në Lezhë, rrezikohen 10 banesa

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHE- Një zjarr i përmasave të madh ka përfshirë një sipërfaqe pyjore në malin e Manatisë në Lezhë mbrëmjen e sotme. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije për ‘BalkanWeb’ se për shkak të zjarrit rrezikohet...

Lezhë, përfshihet nga flakët mali i Manatisë, në rrezik disa banesa

para 11 muajve - Shqiptarja

LEZHË- Rreth orës 22:50 të së dielës flakët kanë përfshirë malin e Manatisë dhe po rrezikojnë disa banesa që gjenden në atë zonë. Zjarrëfikësit janë duke punuar për shuarjen e zjarrit, por era është duke...

Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati

para 11 muajve - Syri

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës. Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë. Në drejtim të vendit të ngjarjes...

Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati

para 11 muajve - Opozita

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës. Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë. Në drejtim të vendit të ngjarjes...

Zjarr përfshin disa fshatra në Shkodër, digjen 20 makina, rrezikohen banesat

para 11 muajve - Zhurnal

Shkodër, 16 korrik - Prej ditës së djeshme temperaturat në Shqipëri kanë pësuar një rënie me disa gradë, por zjarret vijojnë të jenë prezentë në territore të ndryshme. Mesditën e së dielës një zjarr i...

Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati

para 11 muajve - Sovrani

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës. Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë. Në drejtim të vendit të ngjarjes...

Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati

para 11 muajve - Arbresh

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në Manati të Lezhës. Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë. Në drejtim të vendit të ngjarjes...

Zjarr përfshin disa fshatra në Shkodër, digjen 20 makina, rrezikohen banesat

para 11 muajve - Gazeta Express

Prej ditës së djeshme temperaturat në Shqipëri kanë pësuar një rënie me disa gradë, por zjarret vijojnë të jenë prezentë në territore të ndryshme. Mesditën e së dielës një zjarr i fuqishëm ra në fshatin...

Zjarri përfshin fshatrat e Shkodrës, ja si paraqitet situata

para 11 muajve - Shekulli

Një zjarr i fuqishëm ka rënë pasditen e së dielës në fshatin Dobraç të njësisë administrative Rrehina duke rrezikuar disa banesa. Zjarri fillimisht ka rënë në një pikë grumbullimi të automjeteve të përdorura...

Shkodër/ Zjarr i madh në fshatin Shtoj, digjen 20 makina e rrezikohen disa banesa

para 11 muajve - Mapo

Një zjarr i madh ka rënë në Shtoj, pranë kompleksit sportiv ‘Zmijani’. Flakët fillimisht janë dalluar në një pikë grumbullimi të makinave të përdorura ku mësohet se janë djegur rreth 20 prej tyre. Më pas...

Zjarr i madh në Shtoj të Shkodrës, digjen 20 makina e rrezikohen disa banesa

para 11 muajve - Syri

Një zjarr i madh ka rënë në Shtoj, pranë kompleksit sportiv ‘Zmijani’. Flakët fillimisht janë dalluar në një pikë grumbullimi të makinave të përdorura ku mësohet se janë djegur rreth 20 prej tyre. Më pas...

Zjarr i madh në Shtoj të Shkodrës, digjen 20 makina e rrezikohen disa banesa

para 11 muajve - Tetova Sot

Një zjarr i madh ka rënë në Shtoj, pranë kompleksit sportiv ‘Zmijani’. Flakët fillimisht janë dalluar në një pikë grumbullimi të makinave të përdorura ku mësohet se janë djegur rreth 20 prej tyre. Më pas...

Zjarr i madh në Shtoj të Shkodrës, digjen 20 makina e rrezikohen disa banesa

para 11 muajve - Opozita

Një zjarr i madh ka rënë në Shtoj, pranë kompleksit sportiv ‘Zmijani’. Flakët fillimisht janë dalluar në një pikë grumbullimi të makinave të përdorura ku mësohet se janë djegur rreth 20 prej tyre. Më pas...

Emergjencat Civile: 13 vatra zjarri vetëm në 24 orët e fundit, reshjet e shiut ndihmojnë për fikjen

para 11 muajve - Koha Jone

Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. E.C thotë se në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar...

Shqipëria përfshihet nga zjarret, 13 vatra në 24 orët e fundit

para 11 muajve - Zhurnal

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë Shqipërinë janë shënuar 13 vatra zjarri paraprakisht në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Ministria e Brendshme e Shqipërisë njofton se në operacione...

Zjarr në Durrës, përfshihet nga flakët një shtëpi pranë stadiumit

para 11 muajve - Sot News

Një shtëpi në lagjen nr.18, afër stadiumit “Niko Dovana” në Durrës është përfshirë nga flakët. Afërsia e shtëpisë me repartin e zjarrfikësve bëri të mundur mbërritjen e shpejtë në vendnngjarje të efektivëve...

Shqipëria përfshihet nga zjarret, 13 vatra në 24 orët e fundit

para 11 muajve - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë Shqipërinë janë shënuar 13 vatra zjarri paraprakisht në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Ministria e Brendshme e Shqipërisë njofton se në operacione...

Zjarret në Shqipëri, 13 vatra në 24 orët e fundit

para 11 muajve - Almakos

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Zjarret, 13 vatra 24 orët e fundit, reshjet ndihmojnë për fikjen

para 11 muajve - Top Channel

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Zjarret në Shqipëri, 13 vatra në 24 orët e fundit

para 11 muajve - Shenja

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Zjarret, 13 vatra të reja

para 11 muajve - Vizion Plus

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra te reja zjarri. Ne Berat nga flaket u dogjën rreth 25 ha me shkurre e pisha. Ne Kuçovë u shkrumbua gjithashtu nje sipërfaqe e konsiderueshme...

Durrës/ Vatra zjarri në një shtëpi afër stadiumit

para 11 muajve - Standard

Një shtëpi në lagjen nr.18, afër stadiumit “Niko Dovana” në Durrës është përfshirë nga flakët. Afërsia e shtëpisë me repartin e zjarrfikësve bëri të mundur mbërritjen e shpejtë në vendnngjarje të efektivëve...

13 vatra zjarri vetëm në 24 orët e fundit, reshjet e shiut aleat për shuarjen e tyre

para 11 muajve - Lexo

Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. E.C thotë se në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar...

FOTO/ Zjarr në një shtëpi afër stadiumit në Durrës

para 11 muajve - Syri

Një shtëpi në lagjen nr.18, afër stadiumit “Niko Dovana” në Durrës është përfshirë nga flakët. Afërsia e shtëpisë me repartin e zjarrfikësve bëri të mundur mbërritjen e shpejtë në vendnngjarje të efektivëve...

E.C: 13 vatra zjarri vetëm në 24 orët e fundit, reshjet e shiut ndihmojnë për fikjen

para 11 muajve - Gazeta Tema

Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. E.C thotë se në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar...

Temperaturat e larta/ Vijon “beteja” me flakët, 13 vatra zjarri në 24 orë

para 11 muajve - Sot News

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

13 vatra zjarri në 24 orë, angazhohen forcat ushtarake dhe helikopterë

para 11 muajve - Albeu

Emergjencat Civile në Ministrine e Brendshme kanë bërë me dije detaje lidhur me situatën dhe masat nga zjarret deri me 16 Korrik. Mësohet se në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër,...

Emergjencat Civile: 13 vatra zjarri në 24 orët e fundit

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Reshjet ndihmojnë për fikjen e zjarreve

para 11 muajve - RTV 21

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në Shqipëri Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Digjen dhjetëra hektarë pyje e ullishte, 13 vatra zjarri në gjithë vendin

para 11 muajve - Mapo

Temperaturat e larta në vend kanë sjellë zjarre të shumta gjatë këtyre ditëve. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe...

Zjarret, Emergjencat: 13 vatra aktive, digjen dhjetra ha pyje

para 11 muajve - Shqiptarja

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

Zjarret, 13 vatra 24 orët e fundit, reshjet ndihmojnë për fikjen

para 11 muajve - Lajmi.net

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Reshjet ndihmojnë për fikjen e zjarreve në Shqipëri

para 11 muajve - Koha.net

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Zjarret, 13 vatra në 24 orët e fundit, reshjet ndihmojnë për fikjen

para 11 muajve - GazetaBlic

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Lufta me flakët/ 13 vatra zjarri në gjithë vendin

para 11 muajve - Opinion

Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Ne operacionet për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës...

Vijon “beteja” me flakët, 13 vatra zjarri në 24 orë

para 11 muajve - Klan

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

Lufta me flakët/ Në të gjithë vendin janë 13 vatra zjarri, angazhohen ushtria e helikopterët

para 11 muajve - Java News

Temperaturat e larta në vend kanë sjellë zjarre të shumta gjatë këtyre ditëve. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe...

Zjarre në gjithë vendin, luftë me flakët në 13 vatra nga Berati në Dibër

para 11 muajve - Syri

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Ministria e Brendshme njoftoi se në operacione për shuarjen e zjarreve...

Në të gjithë vendin janë 13 vatra zjarri

para 11 muajve - Ora news

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

Digjen dhjetëra hektarë pyje e ullishte, 13 vatra zjarri në gjithë vendin

para 11 muajve - BalkanWeb

Temperaturat e larta në vend kanë sjellë zjarre të shumta gjatë këtyre ditëve. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe...

13 vatra zjarri në Shqipëri, ja si është situata në vend

para 11 muajve - Indeks online

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

Temperaturat e larta, shënohen 13 vatra zjarri

para 11 muajve - NOA

Shërbimi i Emergjencave Civile jep informacion lidhur me situatën e zjarreve gjatë 24 orëve të fundit, si pasojë e temperaturave të larta. Në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër,...

13 vatra zjarri në Shqipëri, ja si është situata në vend

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

Zjarret shkrumbojnë dhjetëra hektarë pyje e ullishte, shënohen 13 vatra të reja brenda 24 orëve

para 11 muajve - Java News

Temperaturat e larta në vend kanë sjellë zjarre të shumta gjatë këtyre ditëve. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe...

Digjen dhjetëra hektarë pyje e ullishte, 13 vatra zjarri në gjithë vendin

para 11 muajve - Opozita

Temperaturat e larta në vend kanë sjellë zjarre të shumta gjatë këtyre ditëve. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe...

Reshjet ndihmojnë për fikjen e zjarreve në Shqipëri

para 11 muajve - Arbresh

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Zjarret, 13 vatra në 24 orët e fundit, reshjet ndihmojnë për fikjen

para 11 muajve - Gazeta e re

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

13 vatra zjarri në Shqipëri, ja si është situata në vend

para 11 muajve - Sovrani

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

13 vatra zjarri në Shqipëri

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

Zjarret, 13 vatra në 24 orët e fundit, reshjet ndihmojnë për fikjen

para 11 muajve - 10minuta

Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave pritet të ndikojnë në reduktimin e vatrave të zjarrit në vend. Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër,...

Zjarret, 13 vatra në 24 orët e fundit, reshjet ndihmojnë për fikjen

para 11 muajve - KosovaPress

Emergjencat Civile njoftuan se në 24 orët e fundit janë shënuar 13 vatra zjarri, në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. E.C thotë se në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar...

13 vatra zjarri në Shqipëri, kjo është situata

para 11 muajve - Periskopi

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

13 vatra zjarri në Shqipëri, ja si është situata në vend

para 11 muajve - AlbPress

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 13 vatra zjarri në Berat, Shkodër, Tiranë, Fier, Durrës, Lezhë dhe Dibër. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 105 zjarrfikës me...

Vatra zjarri në Krujë e Shkodër, në Berat vazhdon djegia e pyjeve

para 11 muajve - Klan Kosova

Një vatër zjarri që ka rrezikuar disa banesa është përhapur me shpejtësi pasditën e sotme në kodrat e Berdicës, në Shkodër. Flakët, të ndihmuara dhe nga era u janë afruar disa banesave ku dy prej tyre...

Vatra zjarri në Krujë e Shkodër, në Berat vazhdon djegia e pyjeve

para 11 muajve - Lajmi.net

Një vatër zjarri që ka rrezikuar disa banesa është përhapur me shpejtësi pasditën e sotme në kodrat e Berdicës, në Shkodër. Flakët, të ndihmuara dhe nga era u janë afruar disa banesave ku dy prej tyre...

Vatra zjarri në Krujë e Shkodër, në Berat vazhdon djegia e pyjeve

para 11 muajve - Indeks online

Një vatër zjarri që ka rrezikuar disa banesa është përhapur me shpejtësi pasditën e sotme në kodrat e Berdicës, në Shkodër. Flakët, të ndihmuara dhe nga era u janë afruar disa banesave ku dy prej tyre...

Vatra zjarri në Krujë e Shkodër, në Berat vazhdon djegia e pyjeve

para 11 muajve - GazetaBlic

Një vatër zjarri që ka rrezikuar disa banesa është përhapur me shpejtësi pasditën e sotme në kodrat e Berdicës, në Shkodër. Flakët, të ndihmuara dhe nga era u janë afruar disa banesave ku dy prej tyre...

Vatra zjarri në Krujë e Shkodër, në Berat vijon djegia e pyjeve

para 11 muajve - Top Channel

Një vatër zjarri që ka rrezikuar disa banesa është përhapur me shpejtësi pasditën e sotme në kodrat e Berdicës, në Shkodër. Flakët, të ndihmuara dhe nga era u janë afruar disa banesave ku dy prej tyre...

Zjarr në Milot, rrezikohen shkollat dhe disa banesa

para 11 muajve - Indeks online

Mesditën e sotme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur masivin pyjor në Milot. Si pasojë e flakëve të mëdha në rrezik janë disa shkolla dhe disa banesa. Prej disa orësh zjarrfikësit ndodhen në vendin...

Zjarr i përmasave të mëdha në Milot, rrezikohen shkolla dhe banesa

para 11 muajve - NOA

Masivi pyjor i Milotit është përfshirë nga një zjarr i përmasave të mëdha ditën e sotme. Për pasojë, përveç dëmeve në drurë dhe shkurre, flakët rrezikuan shkollat dhe disa banesa aty pranë. Forcat zjarrfikëse...

Shkodër, zjarri i fuqishëm rrezikon banesat në kodrat e Bërdicës

para 11 muajve - Sot News

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë kodrat e fshatit Bërdicë në rrethin e Shkodrës. Vatra e zjarrit ka rrezikuar disa banesa ndërsa është përhapur me shpejtësi pasditën e sotme. Flakët, të ndihmuara dhe...

Zjarr në Milot/ Rrezikohen shkollat dhe disa banesa

para 11 muajve - Tetova Sot

Mesditën e sotme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur masivin pyjor në Milot. Si pasojë e flakëve të mëdha në rrezik janë disa shkolla dhe disa banesa. Prej disa orësh zjarrfikësit ndodhen në vendin...

Zjarr në Milot/ Rrezikohen shkollat dhe disa banesa

para 11 muajve - Gazeta Express

Mesditën e sotme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur masivin pyjor në Milot. Si pasojë e flakëve të mëdha në rrezik janë disa shkolla dhe disa banesa. Prej disa orësh zjarrfikësit ndodhen në vendin...

Vatra zjarri në Krujë e Shkodër, në Berat vazhdon djegia e pyjeve

para 11 muajve - Sovrani

Një vatër zjarri që ka rrezikuar disa banesa është përhapur me shpejtësi pasditën e sotme në kodrat e Berdicës, në Shkodër. Flakët, të ndihmuara dhe nga era u janë afruar disa banesave ku dy prej tyre...

Milot, zjarr në një masiv pyjor në rrezik shkolla dhe disa banesa

para 11 muajve - Shqiptarja

Temperaturat e larta dhe pakujdesia e njerëzve vijojnë të shkaktojnë probleme në shumë qytete të vendit . Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë këtë pasdite në një masiv pyjor në Milot. Mësohet se në...

Milot, zjarr në një masiv pyjor në rrezik shkolla dhe disa banesa

para 11 muajve - Lexo

Temperaturat e larta dhe pakujdesia e njerëzve vijojnë të shkaktojnë probleme në shumë qytete të vendit . Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë këtë pasdite në një masiv pyjor nënë pyjet e fshatit Greps...

Zjarri rrezikon shkollën dhe disa banesa në Milot

para 11 muajve - Java News

Mesditën e sotme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur masivin pyjor në Milot. Si pasojë e flakëve të mëdha në rrezik u vunë një shkollë dhe disa banesa. Prej disa orësh zjarrfikësit ndodhen në vendin...

Zjarr me përmasa të mëdha në Krujë, terreni malor i padepërtueshëm nga zjarrfikësit. Kërkohet ndihmë nga ajri

para 11 muajve - Opozita

Një zjarr është shënuar pasditen e sotme në Krujë. Flakë të mëdha kanë përfshirë pyjet e fshatit Grepsë. Mësohet se terreni tërësisht malor e bën të padepërtueshëm nga zjarrfikësit, të cilët nuk arrijnë...

Zjarr në Milot, rrezikohen shkollat dhe disa banesa

para 11 muajve - Sovrani

Mesditën e sotme një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur masivin pyjor në Milot. Si pasojë e flakëve të mëdha në rrezik janë disa shkolla dhe disa banesa. Prej disa orësh zjarrfikësit ndodhen në vendin...

Zjarr i fuqishëm në kodrat e fshatit Bërdicë

para 11 muajve - Mapo

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë kodrat e fshatit Bërdicë në rrethin e Shkodrës. Zjarri i ndihmuar edhe nga era, po afrohet me shpejtësi pranë banesave dhe varrezave të fshatin. Në vendin e ngjarjes kanë...

Zjarr i fuqishëm në kodrat e fshatit Bërdicë

para 11 muajve - Ora news

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë kodrat e fshatit Bërdicë në rrethin e Shkodrës. Zjarri i ndihmuar edhe nga era, po afrohet me shpejtësi pranë banesave dhe varrezave të fshatin. Në vendin e ngjarjes kanë...

Berat, kurora e gjelbër e qytetit në flakë prej 3 ditësh

para 11 muajve - Ora news

Kodra e gjelbër mbi lagjen muzeale “Goricë” në Berat po digjet që prej tre ditësh, ndërkohë që dy ditët e fundit helikopteri i Emergjencave Civile ka kryer disa fluturime për të mos lejuar përhapjen e...

Berat, kurora e gjelbër e qytetit në flakë prej 3 ditësh

para 11 muajve - Koha Jone

Kodra e gjelbër mbi lagjen muzeale “Goricë” në Berat po digjet që prej tre ditësh, ndërkohë që dy ditët e fundit helikopteri i Emergjencave Civile ka kryer disa fluturime për të mos lejuar përhapjen e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK