http://kariera.mk

Universitetet në pritje të aplikimeve

para 11 muajve - Vizion Plus

Maturantet kane edhe pak dite per te vendosur per studimet e larta dhe degët qe do te zgjedhin ne universitete. Ne 20 korrik nis aplikimi i formularit A2, ku te rinjtë shënojnë nga 1 deri  10 preferencat...

Ja çka thotë horoskopi për fatin tënd sot

para 11 muajve - GazetaBlic

Lexo shenjën tënde Dashi – Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te...

“Ju të PD-së latë nam, boll u zhgarravitët nëpër fejsbuqe”, Kristo komenton zhvillimet e javës, ka një mesazh për “liderin suprem”

para 11 muajve - Opozita

Erion Kristo aktiviti i shoqërisë civile ka trajtuar në një reagim të tijin në rrjetet sociale disa nga ngjarjet më shqetësuese të këtyre ditëve të fundit në vend. Sigurisht që e ka nisur me zhvillimet...

Ja çka thotë horoskopi për fatin tënd sot

para 11 muajve - Infokusi

Lexo shenjën tënde Dashi – Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te...

Ja çka thotë horoskopi për fatin tënd sot

para 11 muajve - Gazeta Express

Lexo shenjën tënde Dashi – Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te...

Horoskopi për datën 17 korrik  Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 11 muajve - Shqiptarja

Mësoni si parashikohet të jetë dita juaj për sot. Dashi Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te...

Horoskopi, 17 korrik 2017

para 11 muajve - Arbresh

Dashi – Neptuni do influencoje se tepërmi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne çift te cilat do i japin një tjetër drejtim jetës suaj. Disa mund te kalojnë ndonjë moment te tensionuar....

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi - Neptuni do influencoje se tepërmi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne çift te cilat do i japin një tjetër drejtim jetës suaj. Disa mund te kalojnë ndonjë moment te tensionuar....

FATI YT/ HOROSKOPI, 17 KORRIK 2017

para 11 muajve - Lexo

Dashi – Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me te do vije duke u përmirësuar. Mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi te madhe qe do e ndryshojnë te ardhmen. Beqaret do...

Komentuesi i shkruan për 4 viktimat e Vlorës, Rama replikon ashpër: Ti kot rron

para 11 muajve - Standard

Kryeministri Edi Rama, në statusin e postuar së fundmi në rrjetin e tij social ‘Facebook”, ka replikuar me një qytetar, i cili në koment i shkruan dhe i uroi atij fatin e 4 të rinjve që u mbytën dje në...

'Psikiatria e Vlorës është kthyer në bordello...' Rama e merr shtruar me komentuesit, iu përgjigjet një për një

para 11 muajve - Gazeta Express

Nga projektet që fitoi Shqipëria nga Samiti i Triestes, legalizimet, korrupsioni apo dhe shqetësime të tjera të ngritura nga qytetarët në statuset e kryeministrit Edi Rama kanë marrë përgjigje nga vetë...

‘Psikiatria e Vlorës është kthyer në bordello…’ Rama e merr shtruar me komentuesit, iu përgjigjet një për një

para 11 muajve - Opozita

Nga projektet që fitoi Shqipëria nga Samiti i Triestes, legalizimet, korrupsioni apo dhe shqetësime të tjera të ngritura nga qytetarët në statuset e kryeministrit Edi Rama kanë marrë përgjigje nga vetë...

“Në një sirtar ju dhe ish-shoku yt i PD-së keni lënë…”, shikoni si i përgjigjet Rama qytetarit

para 11 muajve - AlbPress

Nëpër statuset që publikon në rrjetin e tij social “Facebook”, kryeministri Edi Rama, merr shpesh komente dhe reagime nga ana e qytetarëve. Ata i shkruajnë jo vetëm lidhur me atë çfarë kryeministri poston...

Horoskopi ditor, e hënë 17 korrik 2017

para 11 muajve - Portalb

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar....

Anglia kampione Europe U19

para 11 muajve - Vizion Plus

Anglia është shpallur per here te pare kampione Europe per 19-vjeçaret ne turneun final qe u mbajt ne Gjeorgji. Ne finale përballe tre luanët kishin nje superfuqi te futbollit te moshave Portugaline, por...

Shqiptarët protagonistë, shënojnë Sadiku e Cikalleshi

para 11 muajve - Vizion Plus

Vetëm tre dite pas prezantimit zyrtar ne Poloni, por edhe skepticizmit te madh qe shoqëroi kalimi i Armando Sadikut te Legia e Varshaves bomber kuqezi vërteton se ka shkuar per te shënuar dhe per te ndihmuar...

Horoskopi – 16 korrik 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Nervozizmi qe do te keni sot pergjate gjithe dites nuk do tju lejoje te shijoni kete dite pushimi qe vetem stresante nuk duhej te ishte. DEMI Mjaft aktivitete dhe surpriza te kendshme parashikohen...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 16 KORRIK 2017

para 11 muajve - Lexo

Dashi Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Horoskopi për ditën e nesërme

para 11 muajve - Bota Press

Dashi Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 11 muajve - Indeks online

Dashi-Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 15 korrik 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi-Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 15 korrik 2017

para 11 muajve - Lajm

Dashi-Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Horoskopi ditor, e shtunë 15 korrik 2017

para 11 muajve - Portalb

Dashi Dit me romantike dhe me emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Pritet te kaloni momente te këndshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do ndaheni për asnjë moment prej tij. Beqaret nga ana tjetër...

Disa receta të shpejta për një mëngjes të shëndetshëm

para 11 muajve - Albeu

Një mëngjes i shëndetshëm është në një farë mënyre gjysma e punës nëse do i referohemi energjive të marra për një ditë të gjatë. Prandaj duhet ti përkushtoheni këtij vakti me shumë seriozitet dhe nuk duhet...

Horoskopi ditor, e premte 14 korrik 2017

para 11 muajve - Lajme.al

DASHI Jeta ne cift do jete me e qete dhe me e bukur sot. Do i sqaroni edhe ato keqkuptime qe iu kishin dale dhe do filloni nje etape te re. Beqaret do bejne shume gabim nese nisin nje histori dashurie...

Horoskopi, 14 korrik 2017

para 11 muajve - Arbresh

Dashi-Jeta ne cift do jete me e qete dhe me e bukur sot. Do i sqaroni edhe ato keqkuptime qe iu kishin dale dhe do filloni nje etape te re. Beqaret do bejne shume gabim nese nisin nje histori dashurie...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 14 korrik 2017

para 11 muajve - Syri

Dashi-Jeta ne cift do jete me e qete dhe me e bukur sot. Do i sqaroni edhe ato keqkuptime qe iu kishin dale dhe do filloni nje etape te re. Beqaret do bejne shume gabim nese nisin nje histori dashurie...

Horoskopi ditor, e premte 14 korrik 2017

para 11 muajve - Portalb

DASHI Jeta ne cift do jete me e qete dhe me e bukur sot. Do i sqaroni edhe ato keqkuptime qe iu kishin dale dhe do filloni nje etape te re. Beqaret do bejne shume gabim nese nisin nje histori dashurie...

Horoskopi, e premte 14 korrik 2017

para 11 muajve - Java News

DASHI Jeta ne cift do jete me e qete dhe me e bukur sot. Do i sqaroni edhe ato keqkuptime qe iu kishin dale dhe do filloni nje etape te re. Beqaret do bejne shume gabim nese nisin nje histori dashurie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK