http://kariera.mk

Vrasja në Vlorë, arrestohet njëri nga autorët

para 11 muajve - Vizion Plus

Është arrestuar ne Kapshticë autori i dytë i vrasjes së 20 prillit në Vlorë, ku mbeti i vdekur 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe u plagosën tre të tjerë. Ndalimi i Eljaso Çeles u bë nga shërbimet e policisë...

Kapshticë, arrestohet Eljaso Çela, i dyshuari për vrasjen në Vlorë tre muaj më parë

para 11 muajve - Shekulli

Policia Kufitare në Kapshticë ka arrestuar shtetasin Eljaso Çela, i shpallur në kërkim për vrasjen me armë zjarri të shtetasit Ergys Gjioveshaj dhe plagosjen e tre personave të tjerë, tre muaj më parë...

Krimi në lokal në Vlorë, Policia kap në Kapshticë autorin

para 11 muajve - Sot News

Shërbimet e Policisë Kufitare në Kapshticë  kanë ndaluar pas tre muajsh në arrati, një nga autorët e dyshuar të krimit në një lokal në Ujin e Ftohtë në Vlorë, ku u vra me armë zjarri një shtetas si edhe...

Vrasja dhe plagosja e trefishtë tek “Uji i ftohtë” në Vlorë, ndalohet një prej autorëve të dyshuar (Emri)

para 11 muajve - BalkanWeb

KAPSHTICË – Shërbimet e Policisë Kufitare në Kapshticë raportojnë se kanë ndaluar njërin prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 20.04.2017 në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra me...

Vrasja e 33-vjeçarit në lokalin tek Uji i Ftohtë, arrestohet njëri nga autorët

para 11 muajve - Ora news

Tre muaj pas vrasjes së 33-vjeçarit Ergys Gjioveshaj Vlorë, policia ka vënë në pranga një tjetër autori, i cili dyshohet se ka lidhje me krimin. “Shërbimet e Policisë Kufitare në Kapshticë, në hyrje të...

Terrori në lokali i tallavasë, kapet pas tre muajsh autori

para 11 muajve - Albeu

Ishte duke tentuar për të hyrë nga Greqia në Shqipëri, por udhëtimi iu ndërpre përgjysme kur punonjësit e policisë kufitare të Kapshticës e pikasën dhe arrestuan. Bëhet fjalë për 23-vjeçarin, Eljaso Çela,...

Vrasja në lokalin e natës tek Uji i Ftohtë, policia prangos njërin nga autorët

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Korçës ka vënë në pranga një prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur disa muaj më parë në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra me armë zjarri një person si edhe u plagosën tre të...

Një i vrarë dhe dy të plagosur në lokalin në Vlorë, kapet në kufi autori i dyshuar

para 11 muajve - NOA

Një person i shpallur në kërkim për vrasje, është arrestuar nga policia e Kapshticës, paraditen e sotme. Ai akuzohet se më 20 prill 2017 në një lokal të qytetit të Vlorës, është përfshirë në vrasjen me...

Vrasja te Uji i Ftohtë, arrestohet në Kapshticë autori i dytë

para 11 muajve - Koha Jone

Arrestohet në Kapshticë autori i dytë i vrasjes së 20 prillit në Vlorë, ku mbeti i vdekur 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe u plagosën tre të tjerë. Policia kufitare ka vënë në pranga Eljaso Çela, 23 vjeç...

Vrasja Gjioveshajt në lokalin e natës tek Uji i Ftohtë, arrestohet njëri nga autorët. Ja emri

para 11 muajve - Opozita

Ndalohet një prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 20.04.2017 në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra me armë zjarri një shtetas si edhe u plagosën tre të tjerë. Shërbimet e Policisë...

Emri/ Vrasja tek Uji i Ftohtë, arrestohet në Kapshticë njëri nga autorët

para 11 muajve - Opinion

Është arrestuar sot njëri prej autorëve të dyshuar për vrasjen e Ergys Gjioveshaj në një lokal tek Uji i Ftohte në Vlorë mbrëmjen e 20 prillit të këtij viti. Në këtë ngjarje mbeten të palgosur aksidentalisht...

Vrasja te "Uji i Ftohtë në Vlorë" arrestohet pas 3 muajsh autori

para 11 muajve - Shqiptarja

Ndalohet një prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 20 prill të këtij viti në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra me armë zjarri një shtetas si edhe u plagosën tre të tjerë. Shërbimet...

Emri/ Vrasja Gjioveshajt në lokalin e natës tek Uji i Ftohtë, arrestohet njëri nga autorët

para 11 muajve - Standard

Ndalohet një prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 20.04.2017 në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra me armë zjarri një shtetas si edhe u plagosën tre të tjerë. Shërbimet e Policisë...

Vrasja Gjioveshajt në lokalin e natës tek Uji i Ftohtë, arrestohet njëri nga autorët. Ja emri

para 11 muajve - Syri

Ndalohet një prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 20.04.2017 në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra me armë zjarri një shtetas si edhe u plagosën tre të tjerë. Shërbimet e Policisë...

Vrasja në Vlorë, arrestohet pas 4 muajsh njëri prej autorëve

para 11 muajve - Blitz

4 muaj pas një vrasjeje të ndodhur në qytetin e Vlorës është arrestuar në pikën kufitare të Kapshticës njëri nga autorët e dyshuar të ngjarjes së rëndë. Policia bëri me dije se ka arrestuar shtetasin e...

FOTO + EMRI/ Vrasja në lokal në Vlorë, kapet pas 3 muajsh autori

para 11 muajve - Lexo

Pas tre muajsh në arrati, policia ndalon nje nga autoret e dyshuar te krimit ne nje lokal ne Ujin e Ftohte ne Vlore, ku ku u vra me armë zjarri një shtetas si edhe u plagosën tre të tjerë. Mesohet se sot...

Vrasja dhe plagosja e trefishtë në Vlorë, kapet pas tre muajsh autori

para 11 muajve - Java News

Shërbimet e Policisë Kufitare në Kapshticë raportojnë se kanë ndaluar njërin prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 20.04.2017 në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra me armë zjarri...

Vrasja në lokalin e natës tek Uji i Ftohtë, policia prangos njërin nga autorët

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Korçës ka vënë në pranga një prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur disa muaj më parë në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra me armë zjarri një person si edhe u plagosën tre të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK