http://kariera.mk

VIDEO/ Metroja e tërheq zvarrë, plagoset rëndë gruaja në Romë

para 11 muajve - BalkanWeb

Një grua ka pësuar dëmtime të rënda pasi është tërhequr zvarrë nga një tren. Në video do të sikoni se si Natalia Garkovich, 43 vjeç nga Bjellorusia, gruaja që u aksidentua hipën në tren dhe në çast del...

VIDEO/ Moment tronditës, gruaja tërhiqet zvarrë nga treni

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një grua ka pësuar dëmtime të rënda pasi është tërhequr zvarrë nga një tren. Në video do të sikoni se si Natalia Garkovich, 43 vjeç nga Bjellorusia, gruaja që u aksidentua hipën në tren dhe në cast del...

VIDEO/ Dera i kap rripin e çantës, gruaja tërhiqet zvarrë nga treni

para 11 muajve - Java News

Një grua ka pësuar dëmtime të rënda pasi është tërhequr zvarrë nga një tren. Në video do të sikoni se si Natalia Garkovich, 43 vjeç nga Bjellorusia, gruaja që u aksidentua hipën në tren dhe në cast del...

Momenti kur metro e zvarrit nëpër tokë gruan e cila ishte bllokuar në derën e tij

para 11 muajve - Indeks online

Një grua raportohet se është lënduar rëndë, pasi ajo është bllokuar në derën e një metro. Në këtë mënyrë metro në Romë të Italisë e ka tërhequr zvarrë atë. Gruaja me nënshtetësi të Bjellorusisë, Natalya...

Momenti kur metro e zvarrit nëpër tokë gruan e cila ishte bllokuar në derën e tij

para 11 muajve - Gazeta Express

Një grua raportohet se është lënduar rëndë, pasi ajo është bllokuar në derën e një metro. Në këtë mënyrë metro në Romë të Italisë e ka tërhequr zvarrë atë. Gruaja me nënshtetësi të Bjellorusisë, Natalya...

Momenti kur metro e zvarrit nëpër tokë gruan e cila ishte bllokuar në derën e tij

para 11 muajve - Tetova Sot

Një grua raportohet se është lënduar rëndë, pasi ajo është bllokuar në derën e një metro. Në këtë mënyrë metro në Romë të Italisë e ka tërhequr zvarrë atë. Gruaja me nënshtetësi të Bjellorusisë, Natalya...

Momenti kur metro e zvarrit nëpër tokë gruan e cila ishte bllokuar në derën e tij

para 11 muajve - Lajm

Një grua raportohet se është lënduar rëndë, pasi ajo është bllokuar në derën e një metro. Në këtë mënyrë metro në Romë të Italisë e ka tërhequr zvarrë atë. Gruaja me nënshtetësi të Bjellorusisë, Natalya...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK