http://kariera.mk

Ronaldo më i fortë se kurrë për ta barazuar Messin

para 11 muajve - Indeks online

Pasi mbylli me mjaft sukses këtë sezon, Cristiano Ronaldo pritet t'a fillojë në super formë edhe sezonin e ardhshëm. "Marca" shkruan se ylli portugez nuk ka asnjë dëmtim, të cilin duhet të rekuperojë,...

“Marca” iu jep tifozëve të Realit një super-lajm për Ronaldon

para 11 muajve - Lajmi.net

Pasi mbylli me mjaft sukses këtë sezon, Cristiano Ronaldo pritet t'a fillojë në super formë edhe sezonin e ardhshëm. “Marca” shkruan se ylli portugez nuk ka asnjë dëmtim, të cilin duhet të rekuperojë,...

Reali pa Ronaldon vjen në Shkup

para 11 muajve - Aktuale

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, me siguri, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa me Mançester Juntajted të caktuar për më 8 gusht në Shkup, por duhet të luajë kundër Barcelonës...

⚽ “Marca” iu jep tifozëve të Realit një super-lajm për Ronaldon

para 11 muajve - Infokusi

Pasi mbylli me mjaft sukses këtë sezon, Cristiano Ronaldo pritet t’a fillojë në super formë edhe sezonin e ardhshëm. “Marca” shkruan se ylli portugez nuk ka asnjë dëmtim, të cilin duhet të rekuperojë,...

Ronaldo në super formë për sezonin e ri

para 11 muajve - Klan Kosova

Pasi mbylli me mjaft sukses këtë sezon, Cristiano Ronaldo pritet ta fillojë në super formë edhe sezonin e ardhshëm. “Marca” shkruan se ylli portugez nuk ka asnjë dëmtim, të cilin duhet të rekuperojë, ndryshe...

Gëzojnë tifozët e Realit, lajm i mirë nga Ronaldo

para 11 muajve - Newsport

Pasi mbylli me mjaft sukses këtë sezon, Cristiano Ronaldo pritet t’a fillojë në super formë edhe sezonin e ardhshëm. “Marca” shkruan se ylli portugez nuk ka asnjë dëmtim, të cilin duhet të rekuperojë,...

Reali pa Ronaldon vjen në Shkup

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, me siguri, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa me Mançester Juntajted të caktuar për më 8 gusht në Shkup, por duhet të luajë kundër...

Ronaldo në super formë për sezonin e ri

para 11 muajve - Sovrani

Pasi mbylli me mjaft sukses këtë sezon, Cristiano Ronaldo pritet ta fillojë në super formë edhe sezonin e ardhshëm. “Marca” shkruan se ylli portugez nuk ka asnjë dëmtim, të cilin duhet të rekuperojë, ndryshe...

Formula magjike e Ronaldos, në super formë edhe për këtë sezon

para 11 muajve - Albeu

Pasi mbylli me mjaft sukses këtë sezon , Cristiano Ronaldo pritet t'a fillojë në super formë edhe sezonin e ardhshëm. "Marca" shkruan se ylli portugez nuk ka asnjë dëmtim, të cilin duhet të rekuperojë,...

Reali pa Ronaldon vjen në Shkup

para 11 muajve - Portalb

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, me siguri, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa me Mançester Juntajted të caktuar për më 8 gusht në Shkup, por duhet të luajë kundër Barcelonës...

Reali pa Ronaldon vjen në Shkup

para 11 muajve - Republika

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa me Mançester Juntajted të caktuar për më 8 gusht në Shkup, por duhet të luajë kundër Barcelonës në Super...

Ronaldo, gati për finalen e Camp Nou në kuadër të Super Kupës së Spanjës

para 11 muajve - Flaka

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Super Kupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullarë në finalen e 13 Gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuen dhe...

Ronaldo shuan dyshimet, sfidon Barcelonën në ‘Camp Nou’

para 11 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Realit të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në “Camp Nou” përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

Ronaldo shuan dyshimet, sfidon Barcelonën në ‘Camp Nou’

para 11 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Realit të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në “Camp Nou” përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

A DO LUAJ RONALDO NË SUPER KUPËN E EVROPËS ?

para 11 muajve - TV21

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

⚽ A do të luaj Ronaldo në Shkup?

para 11 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës me 8 gusht në Shkup. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës...

Ronaldo nuk vjen në Shkup, gati për “El Clasico”

para 11 muajve - Alsat-M

E përditshmja spanjolle “Marca” zbulon se Kristiano Ronaldo , nuk do të paraqitet në Superkupën e Evropës, më 8 gusht në Shkup, kundër Mançester Junajtedit. Sulmuesi portugez preferon të jetë gati për...

A do të luajë Ronaldo në finalen e Superkupës së Spanjës?

para 11 muajve - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

Ronaldo, gati për finalen e Camp Nou

para 11 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Super Kupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullarë në finalen e 13 Gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuen dhe...

A do të luajë Ronaldo në finalen e Superkupës së Spanjës?

para 11 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullar në finalen e 13 gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuhen dhe...

A do të luajë Ronaldo në finalen e Superkupës së Spanjës?

para 11 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo do të luajë në finalen e Superkupës së Spanjës. Sulmuesi i Reali të Madridit do të jetë titullarë në finalen e 13 gushtit në Camp Nou përballë Barcelonës. Nisur nga ky fakt shuen dhe...

Ronaldo nuk do të udhëtojë për në Shkup

para 11 muajve - Klan Kosova

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Zidane nuk do ta merr Ronaldon në Shkup

para 11 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Zidane nuk do ta merr Ronaldon në Shkup

para 11 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Zidane nuk do ta merr Ronaldon në Shkup

para 11 muajve - Periskopi

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Ronaldo nuk do të udhëtojë për në Shkup

para 11 muajve - Bota Press

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Ronaldo nuk do të udhëtojë për në Shkup

para 11 muajve - Gazeta Liria

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Ronaldo ende në pushime, konfirmohet nëse do të luajë në “Camp Nou” ndaj Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo do të luajë në Camp Nou kundër Barcelonës. Përkundër pushimeve të zgjatura, portugezi do të jetë i gatshëm për sfidën e Superkupës së Spanjës më 13 gusht ndaj Barcelonës. Sipas “Marcas”,...

Ronaldo nuk udhëton për në Shkup

para 11 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e Super Kupës së Evropës. Real Madrid, si kampion i Ligës së Kampionëve do të takohet me Manchester Unitedin, i cili fitoi trofeun e Ligës Evropës. Por, portugezi...

Ronadlo është me psuhime, por mendjen e ka në Camp Nou

para 11 muajve - Albeu

Si pasojë e angazhimit me Portugalinë në Kupën e Konfederatave ka zgjatur pushimet e tij dhe dita se kur ai do të rikthehet në klub për parasezon nuk është vendosur nga Zidane. Trajneri e ka lënë në duart...

Luhet Superkupa e Spanjës, vendoset për Ronaldon edhe pse akoma me pushime

para 11 muajve - Newsport

Cristiano Ronaldo do të luajë në “Camp Nou” kundër Barcelonës. Edhe pse me pushime të zgjatura, portugezi do të jetë i gatshëm për sfidën e Superkupës së Spanjës më 13 gusht ndaj Barcelonës. Sipas “Marcas”,...

⚽ Ky person është faktori kryesor për qëndrimin e Cristianos tek Reali

para 11 muajve - Infokusi

Shumë është thënë këtë verë për vazhdimin ose jo të Cristiano Ronaldos në Real Madrid, por tek klubi Madrilen asnjë nuk beson në largimin e portugezit dhe arsyeja kryesore e qëndrimit të tij është Zidane....

Marcelo i bindur: Ronaldo mbetet në Real Madrid

para 11 muajve - KosovaPress

Sulmuesi portugez akoma nuk i është bashkuar madrilenëve në përgatitje për edicionin e ri për shkak se ai ka luajtur me Portugalinë në Kupën e Konfederatave, raporton KosovaPress. “Unë nuk kam folur me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK