http://kariera.mk

Në Tiranë ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme me ujësjellësin

para 11 muajve - Koha.net

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

"Lufta e ujit" Task-Forca e bashkisë së Tiranës ndërpret 2 325 lidhje të paligjshme gjithsej

para 11 muajve - Albeu

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Task force për ujin, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme për 20 ditë

para 11 muajve - Top Channel

Bashkia e Tiranës vijon aksionin task-force të ujit, dhe që prej nisjes së tij 20 ditë më parë, janë verifikuar 13014 raste dhe janë ndërprerë 2325 lidhje të paligjshme. Vetëm ditët  e fundit aksioni është...

Task-Forca gjeti 13014 raste dhe ndërpreu 2325 lidhje të paligjshme uji

para 11 muajve - Illyria

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Task Forca e ujit në Tiranë verifikon 13014 raste të paligjshme

para 11 muajve - ABC News

Task Forca e ngritur në kushtet e emergjencës për ujë në Tiranë, ka verifikuar mbi 13 mijë raste dhe ka ndërprerë rreth 2 mijë e 300 lidhje të paligjshme, në rrjetin e ujësjellësit. Aksionin grupet e punës...

Bashkia e Tiranës vazhdon aksionin kundër abuzimeve me ujin e pijshëm

para 11 muajve - RTSH

Në kulmin e thatësirës dhe mungesës së ujit, Bashkia e Tiranës ka vazhduar aksionin për ndërperjen e lidhjeve të paligjshme të ujit të pijshëm. Sipas saj që nga nisja e aksionit janë verifikuar 13014 raste,...

Task Force për ujin, ndërpriten mbi 2.300 raste në 20 ditë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Lidhjet e paligjshme të ujit, vijon aksioni në Tiranë

para 11 muajve - Vizion Plus

Vijon aksioni për ndërprerjen e lidhjeve te paligjshme te ujit në kryeqytet. Task forca e ngritur nga bashkia dhe ujësjellës kanalizimet,  është në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo lidhjeje...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, verifikohen 13014 raste, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme

para 11 muajve - Gazeta Tema

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Task-Forca për ujin, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme gjithsej

para 11 muajve - Ora news

Aksioni për ndërperejen e lidhjeve të paligjshme të ujit të pijshëm ka vijuar në Farkë, Zall Herr, Petrelë, Babrru, zona te Pularia, Rr. “M.Grameno”, Rr. “Pashë Hysa”, Rr. “Siri Kodra”, Vilat Selitë, Komuna...

Task force për ujin, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme për 20 ditë

para 11 muajve - Mapo

Bashkia e Tiranës vijon aksionin task-force të ujit, dhe që prej nisjes së tij 20 ditë më parë, janë verifikuar 13014 raste dhe janë ndërprerë 2325 lidhje të paligjshme. Vetëm ditët  e fundit aksioni është...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme në Tiranë

para 11 muajve - BalkanWeb

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, 2325 lidhje të paligjshme ndërpriten

para 11 muajve - Shqiptarja

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme në Tiranë

para 11 muajve - Sot News

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Vazhdon aksioni i Task-Forcës së ujit, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme gjithsej

para 11 muajve - Gazeta Express

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme në Tiranë

para 11 muajve - Opozita

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

BASHKIA E TIRANES/ Aksioni i Task-Forcës së ujit, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme

para 11 muajve - Java News

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Vazhdon aksioni i Task-Forcës së ujit, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme

para 11 muajve - Lexo

Vijon aksioni për disiplinimin e situatës së ujit të pijshëm në kryeqytet. Task-Forca e ngritur nga Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime janë në terren për menaxhimin e situatës dhe prerjen e çdo...

Nis aksioni për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme të ujit të pijshëm

para 11 muajve - ABC News

80 lidhje të paligjshme të ujit të pijshëm janë ndërprerë në Kukës. Aksioni është ndërmarrë për të minimizuar humbjet në rrjet dhe për të shlyer detyrimet e debitorëve.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK