http://kariera.mk

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 17 korrik - Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta...

Selami: Kur e dëgjon Bashën thua lumë si unë, por…

para 11 muajve - Shekulli

Kandidati për kryetar të Partisë demokratike, Eduard Selami, deklaroi gjatë takimit me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Poliçanit, se vota për të është akti i parë i bashkimit të partisë...

Selami thirrje Bashës: Nuk je vonë për dorëheqje

para 11 muajve - Sot News

Në takimet  me demokratët  e  Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Policanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto...

E djatha shqiptare, Lulzim Basha dhe kundërshtarët e tij në PD

para 11 muajve - Zhurnal

Lajm i lidhur Portalet e BESË-s, gjahu i shtrigave ndaj Ziadin Selës Benjamin, ty je një hero! Takimi i Triestes dhe pinoku ynë jo transparent! Srebrenica (Diçka përtej ngushëllimeve) Faza e ardhshme fillon...

Gara në PD/ Basha: Ju kujtoj se çfarë fola në “çadrën e lirisë” dhe pse humbëm më 25 qershor

para 11 muajve - Gazeta Tema

Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, Policanit ku u ndal në analizën e asaj cfarë ndodhi me 25 qershor, duke bërë përgjegjës për humbjen e tij Partinë Socialiste. Basha shprehet...

Selami sfidon Bashën: Dorëheqja do të shërbejë. Partinë do ta lësh në dorë të sigurt

para 11 muajve - BalkanWeb

BERAT- Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë....

Basha: Ja pse e dua drejtimin e PD

para 11 muajve - Koha Jone

Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kucovës, Policanit ku u ndal në analizën e asaj cfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin PD me vlerat e programin e saj dhe nga ana tjetër, krimi,...

FOTO/ Basha flet sërish për Republikë të re, por edhe për fuqizim të anëtarit të PD

para 11 muajve - Syri

Lulzim Basha me demokratët e Beratit, Kucovës dhe Policanit Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kuçovës, Poliçanit ku u ndal në analizën e asaj çfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin...

Gara në PD/ Selami sfidë Bashës: Dorëheqja do të shërbejë, kur të shohim në PD themi mjerë ne

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami,...

Selami: Ja pse duhet të më votoni mua. Basha lider i dështuar

para 11 muajve - Gazeta Express

Eduard Selami kandidat për të marrë drejtimin e Partisë Demokratike në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajgurore dhe Poliçanit, tha se në këto momente vota për të është akti i parë i...

Selami sfidon Bashën: Dorëheqja do të shërbejë. Partinë do ta lësh në dorë të sigurt

para 11 muajve - Koha Jone

Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami,...

FOTO/ Selami: Basha nuk është vonë të dorëhiqet

para 11 muajve - Syri

Në takimet  me demokratët  e  Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Policanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto...

Selami sfidon Bashën: “Nëse vërtetë doni bashkim, me votoni mua”

para 11 muajve - Standard

Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami,...

Selami: Basha nuk është vonë të dorëhiqet. Unë ofroj modelin bashkëkohor

para 11 muajve - Ora news

Në takimet  me demokratët  e  Beratit, Kuçovës, Urës Vajguore dhe Poliçanit, Eduard Selami, është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami, ka theksuar se pikërisht në këto...

Federer, rinia e dytë e nje Fenomeni

para 11 muajve - GazetaBlic

Ai eshte etiketuar si Fenomen, mbreti i kurorezuar qe qendron ne fronin e kompeticionit te Wimbledon, nje prej kampioneve me te forte ne historine e tenisit behet fjale pikerisht per Roger Federer, i cili...

Federer, rinia e dytë e nje Fenomeni

para 11 muajve - SuperSport

Ai eshte etiketuar si Fenomen, mbreti i kurorezuar qe qendron ne fronin e kompeticionit te Wimbledon, nje prej kampioneve me te forte ne historine e tenisit behet fjale pikerisht per Roger Federer, i cili...

FOTO/ Basha flet sërish për Republikë të re, por edhe për fuqizim të anëtarit të PD

para 11 muajve - Opozita

Lulzim Basha me demokratët e Beratit, Kucovës dhe Policanit Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Beratit, Kuçovës, Poliçanit ku u ndal në analizën e asaj çfarë ndodhi me 25 qershor, ku përballë ishin...

“Kur diskutohej nxjerrja jashtë ligjit e Partisë Komuniste”

para 11 muajve - Mapo

Çfarë thanë Fatos Nano i PS-së, Arben Imami i PD-së, Eduard Selami i PD-së dhe Ilir Meta i PS “Për disa ndryshime në ligjin 7502, datë 25.07.1991, “Për partitë politike”, ishte propozimi i 30 deputetëve...

Selami: Ja pse duhet të më votoni mua. Basha lider i dështuar

para 11 muajve - Opozita

Eduard Selami kandidat për të marrë drejtimin e Partisë Demokratike në takimet me demokratët e Beratit, Kuçovës, Urës Vajgurore dhe Poliçanit, tha se në këto momente vota për të është akti i parë i bashkimit...

Selami: Kur e dëgjon Bashën thua lum si unë, por kur e sheh në PD thua mjerë si ne

para 11 muajve - Java News

Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami e ka ndalur turin e tij të takimeve në Berat, Kuçovë, Urës Vajgurore dhe Poliçan, ku është ndeshur me shqetësimin e strukturave për përçarjen e Partisë. Por Selami,...

ASGJË NUK DO TË JETË MË SI MË PARË, LULZIM

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Astrit PATOZI Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shplan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre. Natyrisht,...

Kryesia nuk është kusht për të qenë demorat

para 11 muajve - Opozita

Nga – Pranvera Shehaj Kushdo lufton per qëllimin individual në vetvete dhe të rallë janë ata që konfliktin me ata që i rrethojnë e çojnë përtej interesit vetjak. Forca e bashkëpunimit ka bërë të mundur...

Enver Bytyçi:E djatha shqiptare, Lulzim Basha dhe kundërshtarët e tij në PD

para 11 muajve - Bota Press

Prej disa javësh në kampin e demokratëve po zhvillohet një betejë. Duke e vështruar nga larg ajo duket si një betejë për keun e Partisë Demokratike. Në substancë mbetet një luftë gladiatorësh se kush prej...

Myslim Murrizi: Rezultati i dobët i PD në zgjedhje nga shit-blerja masive e votës. Ju rrëfej ‘drekën e shumëpërfolur’ me krerët e degëve të PD

para 11 muajve - Standard

Deputeti demokrat i qarkut të Fierit, Myslim Murrizi, e cilëson garën mes Bashës dhe Selamit, një garë mes dy demokratëve, që duhet të jetë e qetë dhe korrekte, por që ‘përbaltet’ nga thashethemet dhe...

Basha: Do bëjmë realitet qeverinë e qytetarëve, do zhdukim sistemin e korruptuar

para 11 muajve - Gazeta 55

Kreu i opozitës bashkëbisedoi me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit e Përrenjasit, duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Lulzim...

Reagim i fortë i Astrit Patozit: Asgjë nuk do të jetë si më parë, Lulzim

para 11 muajve - Koha Jone

Nga Astrit Patozi Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shplan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

​Turqia dhe përkrahja shqiptare

para 11 muajve - InfoShqip

Shkruan: Eduard Thartori U perfol shume, nga njerez te semure, se ne Pallatin e Kongreseve ne Tirane nuk mori pjese Politika Shqiptare, as Media dhe as Elita Intelektuale.. Madje u ironizua nje sukses...

Patozi ‘ngrihet në këmbë’, Iljazaj: Lideri ka rëndësi…

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 5 Kundërshtarët e kryetarit të vetëngrirë të PD, Lulzim Basha, janë të shqetësuar për standardet e zgjedhjeve në parti. Por ata janë të shqetësuar edhe për faktin se duhet të prodhojnë një konkurrent...

Selami thotë se Basha mendon më shumë për karrigen se për demokratët

para 11 muajve - Koha.net

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Gati për të vazhduar betejën, maxhoranbca e sotme si ajo e ’91-shit

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Basha me anëtarësinë e Librazhdit, Gramshit, Belshit e Përrenjasit për votën e 22 korrikut. Premton një parti ndryshe dhe shanse të barabarta për të gjithë Kreu i ngrirë i Partisë Demokratike Lulzim Basha...

Lideri ka rëndësi, partia është vetëm një pengesë

para 11 muajve - Mapo

Nga Ervis Iljazaj Ky fenomen, nga i cili nuk mund të shpëtonte Shqipëria, vjen si pasojë e ndryshimeve shoqërore dhe kulturore, të cilat kanë transformuar partitë politikë. Parti të cilat janë të organizuara...

Ishte shtator i 1991: Kur në PD kishte garë reale

para 11 muajve - Gazeta Express

Ka qënë një kohë kur në Partinë Demokratike kishte garë të fortë dhe reale. Ishin fillimet e kësaj partie, ku ishin bashkuar intelektualë të shquar të fushave të ndryshme me synimin fillestar projektimin...

Tomorr Alizoti: Gara në PD, jo e ndershme, pse refuzova të isha pjesë e partisë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ka qenë një nga kritikët e hapur të kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Tomor Alizoti, drejtuesi i departamentit të të përndjekurve Politikë në Partinë Demokratike, ka menduar që të japë kontributin...

E djatha shqiptare, Lulzim Basha dhe kundërshtarët e tij në PD

para 11 muajve - Ina

Enver Bytyçi Prej disa javësh në kampin e demokratëve po zhvillohet një betejë. Duke e vështruar nga larg ajo duket si një betejë për keun e Partisë Demokratike. Në substancë mbetet një luftë gladiatorësh...

Kundërshtari për kreun e PD-së akuzon Lulzim Bashën

para 11 muajve - Almakos

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente, raporton...

Selami, akuza për fshehje listash të votuesve demokratë

para 11 muajve - Shekulli

Nga Isuf Kurtaj Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente....

Kundërshtari për kreun e PD-së akuzon Lulzim Bashën

para 11 muajve - Shenja

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente, raporton...

Kundërshtari për kreun e PD0së akuzon Lulzim Bashën

para 11 muajve - Shenja

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente, raporton...

Intervista/ “Partnerët e huaj ta ndihmojnë Shqipërinë për zgjedhje të lira”

para 11 muajve - Shekulli

Kryetari i partisë “Zgjidhja”, Koço Kokëdhima i ftuar në emisionin “Tonight Ilva Tare”, në “Ora News”, ku ishin edhe opinionistët Artur Zheji dhe Afrim Krasniqi, sqaroi arsyet pse partia e tij nuk mori...

Ishte shtator i 1991: Kur në PD kishte garë reale

para 11 muajve - Opozita

Ka qënë një kohë kur në Partinë Demokratike kishte garë të fortë dhe reale. Ishin fillimet e kësaj partie, ku ishin bashkuar intelektualë të shquar të fushave të ndryshme me synimin fillestar projektimin...

Asgjë nuk do të jetë si më parë, Lulzim

para 11 muajve - Opozita

Nga Astrit Patozi Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shpëlan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

Kundërshtari për kreun e PD-së akuzon Lulzim Bashën

para 11 muajve - AlbPortali

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente, raporton...

Kundërshtari për kreun e PD0së akuzon Lulzim Bashën

para 11 muajve - AlbPortali

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi nga rivali i tij që listat e votuesve të bëhen publike për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente, raporton...

“Zgjedhjet në PD janë një farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë”

para 11 muajve - Zhurnal

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24” tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Portalb

Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha se...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Flaka

Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve....

Patozi sulmon Bashën: Eja vërdallë me brekë nëpër këmbë, asgjë s’do jetë si më parë

para 11 muajve - Klan

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike Astrit Patozi ka sulmuar ashpër kryetarin e vetëngrirë të PD Lulzim Basha në lidhje me garën që po zhvillohet për kreun e partisë. Në një status të gjatë në Facebok,...

Shpërthen Patozi: Lulzim, të ka ardhur goja o vulëhumbur!

para 11 muajve - Albeu

Astrit Patozi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka shpërthyer me një sëra akuzash në drejtin të kreut të ngirë të PD-së Lulzim Basha. Ai shkruan se Basha është vulëhumbur, dhe se sot i kishte ardhur...

Paralajmërimi i Patozit: Asgjë nuk do të jetë si më parë

para 11 muajve - Opozita

Astrit Patozi vijon me akuzat e tij ndaj kreut të ngrirë të PD Lulzim Basha. Këtë herë Patozi ka paralajmëruar Bashën se asgjë nuk do të jetë si më parë. Shkrimi i plotë i Patozit në FB: ASGJË NUK DO TË...

Shpërthen Patozi: Lulzim të ka ardhur goja o vulëhumbur

para 11 muajve - Opinion

Astrit Patozi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka shpërthyer me një sëra akuzash në drejtin të kreut të ngirë të PD-së Lulzim Basha. Ai shkruan se Basha është vulëhumbur, dhe se sot i kishte ardhur...

Patozi- Bashës: Vazhdo me brekë nëpër këmbë deri në 22 korrik!

para 11 muajve - Mapo

Nga Astrit Patozi Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shpëlan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

Patozi-Bashës: Ke ardhur nga rruga e je ulur direkt në kolltuk ministri

para 11 muajve - Ora news

ASGJË NUK DO TË JETË SI MË PARË, LULZIM Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shplan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe...

Kunati sqaron sherrin e Murrizit me gazetarët kundër Lulit

para 11 muajve - Gazeta Tema

Pas shumë debatesh mes deputetit Murrizi dhe gazetarëve që kundërshtojnë Lulin, Kunati u detyrua të bëj një sqarim për publikun. Të dashur demokratë! Ditët e fundit jeni njohur me një sër sulmesh të pabesa...

Asgjë nuk do të jetë si më parë, Lulzim

para 11 muajve - NOA

Nga Astrit Patozi Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shplan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

“Zgjedhjet në PD janë një farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë”

para 11 muajve - AlbPress

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24” tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Patozi- Bashës: O vulëhumbur, kafsho gjuhën dhe shtyje me brekë nëpër këmbë deri në 22 korrik

para 11 muajve - AlbPress

Astrit Patozi, tashmë kundërshtari më i “fortë” brenda PD-së të udhëhequr nga Lulzim Basha replikon me këtë të fundit në lidhje me listat për deputetë. Patozi i kujton Bashës se në ndryshim nga demokratët...

E sulmoi në Elbasan, Patozi i jep mesazh të fortë Bashës

para 11 muajve - Shqiptarja

Astrit Patozi, një nga zërat kritik brenda Partisë Demokratike dhe një nga kundërshtarët e procesit për zgjedhjet e brendshme në PD, të cilat do të përcaktojnë edhe krun e ri të kësaj force politike, i...

Astrit Patozi- Bashës: O vulëhumbur, kafsho gjuhën dhe shtyje me brekë nëpër këmbë deri në 22 korrik

para 11 muajve - Gazeta Express

Astrit Patozi, tashmë kundërshtari më i “fortë” brenda PD-së të udhëhequr nga Lulzim Basha replikon me këtë të fundit në lidhje me listat për deputetë. Patozi i kujton Bashës se në ndryshim nga demokratët...

Patozi shpërthen ndaj Bashës: Asgjë s’do jetë si më parë, mos përmend listën o vulëhumbur

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Përmes një statusi në ‘Facebook’ Astrit Patozi ka hedhur akuza ndaj Lulzim Bashës. Patozi thotë se asgjë nuk do jetë më si më parë, ndërsa i kërkon atij të mos përmendë më listën e kandidatëve...

E sulmoi nga Elbasani,  Patozi i lëshon mesazh të fortë Bashës

para 11 muajve - Shekulli

Astrit Patozi një ndër kundërshtarët e procesit brenda PD-së për zgjedhjen e kryetarit, paralajmëron kandidatin Lulzin Basha se pas 22 korrikut nuk do ta ketë të lehtë përballjen me demokratët. “Ti tashmë...

Asgjë nuk do të jetë si më parë, Lulzim

para 11 muajve - Sot News

Nga Astrit Patozi Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shpëlan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

Patozi: Asgjë nuk do të jetë si më parë Lulzim

para 11 muajve - Standard

Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shplan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre. Natyrisht, atë llogarinë...

Asgjë nuk do të jetë më si më parë, Lulzim!

para 11 muajve - Gazeta Tema

Nga Astrit Patozi Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shplan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

Patozi- Bashës: O vulëhumbur, kafsho gjuhën dhe shtyje me brekë nëpër këmbë deri në 22 korrik

para 11 muajve - Opozita

Astrit Patozi, tashmë kundërshtari më i “fortë” brenda PD-së të udhëhequr nga Lulzim Basha replikon me këtë të fundit në lidhje me listat për deputetë. Patozi i kujton Bashës se në ndryshim nga demokratët...

Asgjë nuk do të jetë më si më parë, Lulzim!

para 11 muajve - Lexo

Nga Astrit Patozi Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shplan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Indeks online

Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha se...

“Zgjedhjet në PD janë një farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë”

para 11 muajve - Gazeta Express

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24” tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Asgjë nuk do të jetë si më parë, Lulzim

para 11 muajve - Opozita

Nga Astrit Patozi Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shpëlan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

Asgjë nuk do të jetë më si më parë, Lulzim!

para 11 muajve - Java News

Nga Astrit Patozi/ Mos e përmend më listën o vulëhumbur, se nuk e shplan dot mëkatin për greminën, ku e çove Partinë Demokratike, duke i hedhur ushqim qenve të gjahut, që e bëjnë edhe falas punën e tyre....

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Klan Kosova

Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha se...

“Zgjedhjet në PD janë një farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë”

para 11 muajve - Opozita

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24” tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD

para 11 muajve - Lajmi.net

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

'Ka ardhur koha me i çua në vend fjalët e Rugovës, UÇK-së e dëshmorëve të Kosovës'

para 11 muajve - Zeri

Besnik Berisha, këshilltar i kryeministrit në detyrë, Isa Mustafa, ka thënë se, deklarimet e koalicioni “PAN” i ka numra janë plotësisht të pasakta. Sipas tij, as konstituimi i Kuvendit nuk do të ndodh...

Ç’është kjo garë pa lista?

para 11 muajve - Lexo

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24”  tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Tomor Alizoti për zgjedhjet në PD: Një garë farsë, Basha humbi shansin për të freskuar partinë

para 11 muajve - BalkanWeb

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24”  tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Gara në PD, Alizoti: Dorëheqja është fisnikëri, Basha humbi shansin për të freskuar partinë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24”  tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Basha: Zgjedhjet u vodhën, ekonomia në kolaps

para 11 muajve - Koha Jone

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD

para 11 muajve - Top Channel

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Top Channel

Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve....

Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD

para 11 muajve - Koha Jone

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

PD, Alizoti sulmon Bashën: Ç’është kjo garë pa lista?

para 11 muajve - Java News

Kreu i Departamentit të të Përndjekurve në Partinë Demokratike, Tomor Alizoti në një intervistë në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në “News24”  tha se kreu i PD, Lulzim Basha e humbi shansin për...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Sovrani

Lulzim Basha bashkëbisedoi me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha se...

Shtator 1991: Kur në PD kishte garë reale

para 11 muajve - Koha Jone

Ka qënë një kohë kur në Partinë Demokratike kishte garë të fortë dhe reale. Ishin fillimet e kësaj partie, ku ishin bashkuar intelektualë të shquar të fushave të ndryshme me synimin fillestar projektimin...

Basha: Rruga e vetme për shqiptarët janë demokratët, do të bëjmë realitet qeverinë e qytetarëve

para 11 muajve - Tetova Sot

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Shtator 1991: Kur në PD kishte garë reale

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ka qënë një kohë kur në Partinë Demokratike kishte garë të fortë dhe reale. Ishin fillimet e kësaj partie, ku ishin bashkuar intelektualë të shquar të fushave të ndryshme me synimin fillestar projektimin...

Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD-në

para 11 muajve - Illyria

Tiranë, 16 korrik 2017 – Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat...

Gara në PD/ Selami: Basha do karrigen jo partinë

para 11 muajve - Opinion

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Illyria

Tiranë, 16 korrik 2017 – Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat...

Selami akuzon Bashën se ka interes vetëm karrigen

para 11 muajve - ABC News

Edhe pse Komisioni Zgjedhor në PD publikoi arsyet se pse lista e anëtarësisë është vetëm për përdorim të brendshëm pranë degëve, Eduart Selami këmbëngul në publikimin e saj. Po ashtu ai i bën thirrje Bashës...

BERISHA- CEKA- HAJDARI/ Vetëm në shtator ’91 pati garë reale për kryetar të PD-së

para 11 muajve - Java News

Ka qënë një kohë kur në Partinë Demokratike kishte garë të fortë dhe reale. Ishin fillimet e kësaj partie, ku ishin bashkuar intelektualë të shquar të fushave të ndryshme me synimin fillestar projektimin...

Selami akuzon Bashën se ka interes vetëm karrigen

para 11 muajve - ABC News

Edhe pse Komisioni Zgjedhor në PD publikoi arsyet se pse lista e anëtarësisë është vetëm për përdorim të brendshëm pranë degëve, Eduart Selami këmbëngul në publikimin e saj. Po ashtu ai i bën thirrje Bashës...

Ishte koha kur në PD kishte garë reale!

para 11 muajve - Lexo

Ka qënë një kohë kur në Partinë Demokratike kishte garë të fortë dhe reale. Ishin fillimet e kësaj partie, ku ishin bashkuar intelektualë të shquar të fushave të ndryshme me synimin fillestar projektimin...

Basha: Rruga e vetme për shqiptarët janë demokratët që nuk pyesin ‘kur më vjen radha për t’u bërë deputet’

para 11 muajve - BalkanWeb

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Lajmi.net

Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve....

Basha: Partia Demokratike, rruga e vetme për shqiptarët

para 11 muajve - Portalb

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Në fjalën...

Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD

para 11 muajve - GazetaBlic

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Zgjedhjet u vodhën, ekonomia në kolaps

para 11 muajve - GazetaBlic

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Selami: Kundërshtari i iku debatit. Basha: Do vazhdoj betejën

para 11 muajve - Vizion Plus

Eduard Selami ka folur me një gjuhë të ashpër kundër rivalit të tij për postin e kreut të PD-së Lulzim Basha. Sipas tij, interesi kryesor i tij është të mbajë postin e kryetarit dhe jo të rimëkëmbë partinë....

Një lider kaq i vjetër sa Basha

para 11 muajve - Lexo

Gara për kreun e PD po nxjerr në pah qartësisht mungesën e vizionit dhe ideve të kryetarit të saj aktual të ngrirë, Lulzim Basha. Në çdo qytet ku bën fushatë, Lulzim Basha po e shet humbjen si një fitore...

Basha: Partia Demokratike, rruga e vetme për shqiptarët

para 11 muajve - Shekulli

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Në fjalën...

Gara në PD, Selami: Basha mendon më shumë për karrigen se për demokratët

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Koha.net

Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve....

Gara në PD, Basha: Rruga e vetme për shqiptarët janë demokratët

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Basha: Zgjedhjet u vodhën, ekonomia në kolaps

para 11 muajve - Lajmi.net

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Selmai: Bashës i intereson karrigia më shumë se demokratët

para 11 muajve - Lexo

Në takimet me demokratët e Qarkut të Elbasanit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduart Selami, kërkoi që listat e votuesve të bëhen publike. Selami tha se demokratët janë krenarë që janë...

Basha: Në 25 qershor nuk foli vullneti i qytetarëve, do bëjmë realitet qeverinë e tyre

para 11 muajve - NOA

Lulzim Basha në vijim të fushatës për zgjedhjet e 22 korrikut ku rikërkon mandatin e kryetarit, bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit dhe Përrenjasit. Ai ndau me ta...

Selami sulmon keq Bashën: Ka hallin e karriges, jo të PD-së

para 11 muajve - Albeu

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Rruga e vetme për shqiptarët janë demokratët

para 11 muajve - Shqiptarja

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrënjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Basha nga Elbasani: “Vlerat morale i kemi ne. Rruga tjetër jemi vetëm ne.’

para 11 muajve - Standard

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Basha: Do të bëjmë realitet qeverisjen që duan shqiptarët

para 11 muajve - Opinion

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Në një...

Basha: Zgjedhjet u vodhen, ekonomia në kolaps

para 11 muajve - Mapo

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

“Mazhoranca fiktive”, Basha: 25 qershori provoi kauzat e opozitës

para 11 muajve - Opozita

Lulzim Basha deklaroi se zgjedhjet e 25 qershorit nuk ishin të ndershme. Sipas tij, kauzat e opozitës, si dekriminalizimi, lufta kundër drogës dhe zgjedhjeve të lira e të ndershme, u provuan në këto zgjedhje....

Basha: Rruga e vetme për shqiptarët janë demokratët, do të bëjmë realitet qeverinë e qytetarëve

para 11 muajve - Syri

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Basha: PD rruga e vetme për shqiptarët

para 11 muajve - Ora news

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Selami: Bashës i intereson karrigia më shumë se demokratët

para 11 muajve - Ora news

Në takimet me demokratët e Qarkut të Elbasanit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduart Selami, kërkoi që listat e votuesve të bëhen publike. Selami tha se demokratët janë krenarë që janë...

Gara në PD/ Basha shpjegon sërish planin ekonomik: Ja çfarë do bëj si kryeministër

para 11 muajve - Gazeta Tema

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit ku rikujtoi edhe njëherë planin e tij për Republikën e re. Edhe pse gara është për kreun e ri të PD-së,...

Gara për kreun e PD, Basha: Rruga e vetme për shqiptarët janë demokratët, do bëjmë realitet qeverinë e qytetarëve

para 11 muajve - Sot News

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Nuk ka fituar asnjë garë politike i vetëm, por ç’mendon Basha për veten

para 11 muajve - Lexo

Ai nuk ka fituar asnjë betejë por flet për të si fitues. Në një garë më shumë dritëhije, që nga listat e fshehta të anëtarësisë tek çdo detaj, kryetari i ngrirë i PD-së kërkon një mandat tjetër në krye...

Basha në Elbasan: Rruga e vetme për shqiptarët janë demokratët, do të bëjmë realitet qeverinë e qytetarëve

para 11 muajve - Syri

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Basha në fushatë për një mandat të dytë në krye të PD-së, asnjë fjalë për Selamin

para 11 muajve - Gazeta Express

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve Lulzim Basha...

Basha e Selami përplasen në distancë në Elbasan, ish-kryetari: Nuk respektoi paktin për një fushatë të rregullt

para 11 muajve - Te Sheshi

Lulzim Basha dhe Eduard Selami janë përplasur në degën e Elbasanit, një zonë ku konkurenti për postin e kryetarit të PD-së e ka mbuluar si deputet në legjislaturën e kaluar por edhe në të shkuarën si përfaqësues...

SELAMI “SHPËRTHEN” KUNDËR BASHËS: DIL NË DEBAT! KE HALLIN E KARRIGES JO TË PD-së

para 11 muajve - TV21

Kandidati për kryetar të PD-së Eduard Selami vijoi turin elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit. Selami sfidoi hapur kreun e PD-së Basha duke kërkuar që listat...

Selami: Basha ka frikë nga debati

para 11 muajve - Koha Jone

Eduart Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të hapura për të gjithë në mënyrë që zgjedhjet e 22 korrikut të jenë transparente. Selami i bëri thirrje Lulzim Bashës që të pranojë debatin e hapur për...

Basha në fushatë për një mandat të dytë në krye të PD-së, asnjë fjalë për Selamin

para 11 muajve - AlbPress

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve Lulzim Basha...

Selami sulmon Bashën nga Elbasani: Interesi i tij të mbajë postin e kryetarit dhe jo të rimëkëmbë PD-në

para 11 muajve - AlbPress

​Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha u rikthehet zgjedhjeve: Krimi e droga blenë votat, qeveria ilegjitime

para 11 muajve - Java News

Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve....

Basha se ka mendjen te gara brenda PD-së, u tregon demokratëve se çdo bëjë kur të jetë kryeministër

para 11 muajve - Lexo

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit ku rikujtoi edhe njëherë planin e tij për Republikën e re. Edhe pse gara është për kreun e ri të PD-së,...

Selami “shpërthen” kundër Bashës: Dil në debat! Ke hallin e karriges jo të PD-së

para 11 muajve - Shekulli

Kandidati për kryetar të PD-së Eduard Selami vijoi turin elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit. Selami sfidoi hapur kreun e PD-së Basha duke kërkuar që listat...

Selami shpërthen ndaj Bashës: Ka hallin e karriges, jo të PD-së. Të dalë në debat

para 11 muajve - BalkanWeb

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Rruga e vetme për shqiptarët janë demokratët, do të bëjmë realitet qeverinë e qytetarëve

para 11 muajve - Opozita

Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejen politike për kauzat e drejta të shqiptarëve. Basha tha...

Selami: Interesi i vetëm i Bashës të mbajë postin e kryetarit, të dalë në debat

para 11 muajve - NOA

Kandidati në garë përballë Lulzim Bashës, për postin e kryetarit të Partisë Demokratike, Eduard Selami, në vijim të turit elektoral u ndal me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe...

Selami: Listat të jenë publike. Basha të bëjë debate të hapura

para 11 muajve - Mapo

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Selami: Basha mendon më shumë për karrigen se për demokratët

para 11 muajve - Shqiptarja

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Selami: Interesi kryesor i Bashës është të mbajë postin e kryetarit, jo të rimëkëmbë PD

para 11 muajve - Sot News

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha refuzon debatin publik me kundërshtarin, Selami: Listat e votuesve të jenë publike, dua debat që t’ia them të gjitha në sy

para 11 muajve - Gazeta Tema

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Selami sulmon Bashën nga Elbasani: Interesi i tij të mbajë postin e kryetarit dhe jo të rimëkëmbë PD-në

para 11 muajve - Gazeta Express

​Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha refuzon debatin publik, Selami: Dua debat që t’ia them të gjitha në sy

para 11 muajve - Lexo

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

FOTO/ Selami: Basha nuk mendon për demokratët, por për vete. Lista e votuesve të jetë e hapur

para 11 muajve - Syri

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - Gazeta e re

Lulzim Basha bashkëbisedoi të shtunën me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit, Belshit, Prrenjasit duke ndarë me ta nevojën për të vazhduar betejën politike për kauzat e drejta të shqiptarëve....

Selami shton kritikat ndaj Bashës dhe e fton në debat: Ka hallin e postit të kryetarit, jo të PD-së

para 11 muajve - Java News

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD

para 11 muajve - Gazeta e re

Në vijim të turit elektoral me demokratët e Elbasanit, Librazhdit, Belshit, Përrenjasit dhe Gramshit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami kërkoi që listat e votuesve të jenë të...

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

para 11 muajve - KosovaPress

“Vlerat morale i kemi ne. Shqiptarët duan një rrugë tjetër përveç dëshpërtimit që i çon në vetëvrasje, i çon në nënshtrim apo në emigracion. Rruga tjetër jemi vetëm ne. Nuk ka forcë tjetër politike. Ju...

Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD

para 11 muajve - KosovaPress

"Hajde ta bëjmë sa më të mirë garën, që listat tona duhet të jenë transparente. Listat e votuesve të PD duhet të bëhen publike. Nuk janë bërë. Ne duhet t'i lëmë qytetarët, votuesit tanë dhe ata që s'janë...

Basha: Do fuqizoj anëtarësinë, konsultime për vendimmarrjet në PD

para 11 muajve - GazetaBlic

Kandidati për kreun e ri të Partisë Demokratike, në kuadër të fushatës për zgjedhjet brenda PD-së, Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me demokratët e Durrësit, Shijakut, Rrogozhinës dhe Fierit....

Basha: Do fuqizojë anëtarësinë, konsultime për vendimmarrjet në PD

para 11 muajve - Sovrani

Kandidati për kreun e ri të Partisë Demokratike, në kuadër të fushatës për zgjedhjet brenda PD-së, Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me demokratët e Durrësit, Shijakut, Rrogozhinës dhe Fierit....

Basha: Do fuqizoj anëtarësinë, konsultime për vendimmarrjet në PD

para 11 muajve - Lajmi.net

Kandidati për kreun e ri të Partisë Demokratike, në kuadër të fushatës për zgjedhjet brenda PD-së, Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me demokratët e Durrësit, Shijakut, Rrogozhinës dhe Fierit.Gjatë...

Deputeti i PD shpërthen në akuza ndaj grupimit anti-Basha

para 11 muajve - Sot News

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, i cilësuar si mbështetësi i kreut aktual të "ngrirë" të Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar për herë të parë pas fotos së publikuar nga dreka e...

Basha: Do fuqizoj anëtarësinë, konsultime për vendimmarrjet në PD

para 11 muajve - Infokusi

Kandidati për kreun e ri të Partisë Demokratike, në kuadër të fushatës për zgjedhjet brenda PD-së, Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me demokratët e Durrësit, Shijakut, Rrogozhinës dhe Fierit....

Deputeti demokrat: Basha duhet të rizgjidhet. Lëvizja e re vjen vërdallë si po... nëpër brekë

para 11 muajve - NOA

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, ka folur për herë të parë pas debateve të ditëve të fundit, pas një fotoje që ai ka publikuar me kryetarët e degëve të PD në mbështetje të liderit të vetëngrirë...

Shpërthen deputeti i PD: Lëvizja anti-Basha vjen vërdallë si p***a nëpër brekë!

para 11 muajve - Mapo

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, ka folur për herë të parë pas debateve të ditëve të fundit, pas një fotoje që ai ka publikuar me kryetarët e degëve të PD në mbështetje të liderit të ngrirë...

Lulzim Basha: Do fuqizoj anëtarësinë, konsultime për vendimmarrjet në PD

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 16 korrik - Kandidati për kreun e ri të Partisë Demokratike, në kuadër të fushatës për zgjedhjet brenda PD-së, Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me demokratët e Durrësit, Shijakut,...

Zgjedhjet në PD, ja si u pritën Basha e Selami në Elbasan

para 11 muajve - AlbPress

Në teatrin “Scampa” në Elbasan u zhvillua prezantimi i platformave të kandidatëve të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Eduart Selami dje pasdite. Kishte disa ditë që kryetari i PD-së atje, Aurel Bylykbashi...

I ?forti? i Lushnjes sulmon kritikët e Bashës: Si po*dhët nëpër brekë

para 11 muajve - Albeu

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi , ka folur për herë të parë pas debateve të ditëve të fundit. Një një intervistë për “Tema”, Murrizi pozicionohet hapur në krah të Bashës dhe shpërthen me...

FOTO/ Ja si i pritën demokratët elbasanas, Bashën dhe Selamin

para 11 muajve - Syri

Në teatrin “Scampa” në Elbasan u zhvillua prezantimi i platformave të kandidatëve të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Eduart Selami dje pasdite. Kishte disa ditë që kryetari i PD-së atje, Aurel Bylykbashi...

Astrit Patozi:Përjashtimi im nga gara për kreun e partisë turpi i radhës për PD, ja pse u vetëngri Basha

para 11 muajve - Sot News

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Teksa ishte i ftuar në një studio televizive, Patozi deklaroi se...

Shpërthen deputeti i PD: Lëvizja e re anti-Basha vjen vërdallë si p***a nëpër brekë!

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, ka folur për herë të parë pas debateve të ditëve të fundit, pas një fotoje që ai ka publikuar me kryetarët e degëve të PD në mbështetje të liderit...

Shpërthen konflikti në PD për listat, Basha kërkon fitoren në tavolinë, shton anëtarësinë me emra të rinj në prag të zgjedhjeve

para 11 muajve - Sot News

Thellohen më tej përplasjet brenda Partisë Demokratike. PD ka vendosur të mos shpallë listat e anëtarësisë, çka prite t’i japë Lulzim Bashës fitoren në tavolinë. Kundërshtarët më të mëdhenj të Bashës,...

Lulzim Basha: Do fuqizoj anëtarësinë, konsultime për vendimmarrjet në PD

para 11 muajve - Sot News

Kandidati për kreun e ri të Partisë Demokratike, në kuadër të fushatës për zgjedhjet brenda PD-së, Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me demokratët e Durrësit, Shijakut, Rrogozhinës dhe Fierit.Gjatë...

Degradon fjalori i deputetit të PD: Grupi anti-Basha vjen vërdallë si p***a nëpër brekë!

para 11 muajve - Java News

Deputeti Partise Demokratike, Myslim Murrizi, ka folur per here te pare pas debateve te diteve te fundit, pas nje fotoje qe ai ka publikuar me kryetaret e degeve te PD. Nje interviste ekskluzive per “TemA”,...

Shtator 1991: Kur në PD kishte garë reale

para 11 muajve - Te Sheshi

Ka qënë një kohë kur në Partinë Demokratike kishte garë të fortë dhe reale. Ishin fillimet e kësaj partie, ku ishin bashkuar intelektualë të shquar të fushave të ndryshme me synimin fillestar projektimin...

PD ndahet në 4 klane, ish-ministrat braktisin Patozin

para 11 muajve - Lexo

NGA ADRIATIK DOÇI Disfata dramatike në zgjedhjet parlamentare të 25 Qershorit, më e thella në historinë e përballjeve elektorale, përvijoi me shpejtësi disa grupe në Partinë Demokratike, të cilët janë...

FOTO/ Ja si i pritën demokratët elbasanas, Bashën dhe Selamin

para 11 muajve - Opozita

Në teatrin “Scampa” në Elbasan u zhvillua prezantimi i platformave të kandidatëve të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Eduart Selami dje pasdite. Kishte disa ditë që kryetari i PD-së atje, Aurel Bylykbashi...

PD s’do të publikojë listat e anëtarësisë, Selami kërkon transparencë

para 11 muajve - Shekulli

Erneta Shevroja Partia Demokratike nuk do të bëjë publike listën e anëtarësisë që në datën 22 korrik do të votojë për kryetarin e ri të partisë më të madhe në opozitë. Komisioni përgjegjës për këtë proces...

PD ndahet në 4 klane, ish-ministrat braktisin Patozin

para 11 muajve - Shqiptarja

Disfata dramatike në zgjedhjet parlamentare të 25 Qershorit, më e thella në historinë e përballjeve elektorale, përvijoi me shpejtësi disa grupe në Partinë Demokratike, të cilët janë përfshirë në një betejë...

Në "garë" vetëm për vulën e kryetarit

para 11 muajve - Respublica

Kërkesa e Eduart Selamit, kandidat në garën për kryetar të PD-së, për publikimin e listave të anëtarësisë së saj, është rrëzuar nga Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në...

Murrizi: Lëvizja e re anti-Basha vjen vërdallë si p**** nëpër brekë!

para 11 muajve - Gazeta Express

​Deputeti Partise Demokratike, Myslim Murrizi, ka folur per here te pare pas debateve te diteve te fundit, pas nje fotoje qe ai ka publikuar me kryetaret e degeve te PD ne mbeshtetje te liderit te ngrire...

Përpjekje për të korruptuar Eduard Selamin

para 11 muajve - Lajme.al

Nga Mero Baze Vendimi i Partisë Demokratike për të mos i dhënë rivalit të Lulzim Bashës në dispozicion, listën e votuesve të Partisë Demokratike, nuk është më një faj i Lulzim Bashës. Në pamje të parë...

EKSKLUZIVE/ Myslim Murrizi flet mbi drekën me kryetarët e degëve dhe mbi zhvillimet e fundit në PD: Basha duhet të rizgjidhet sërish. Lëvizja e re vjen vërdallë si p***** nëpër brekë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Nga Fatjon Baze Deputeti Partise Demokratike, Myslim Murrizi, ka folur per here te pare pas debateve te diteve te fundit, pas nje fotoje qe ai ka publikuar me kryetaret e degeve te PD. Nje interviste ekskluzive...

Patozi “degjeneron” Bashën: Je si një “qen i rrahur” përballë Ramës

para 11 muajve - AlbPress

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi thotë se e sheh si një farsë garën për kreun e kësaj force politike. Në emisionin “Kjo Javë” në “News24”, Patozi shprehet se ai dhe demokratët e zhgënjyer...

Murrizi: Lëvizja e re anti-Basha vjen vërdallë si p**** nëpër brekë!

para 11 muajve - AlbPress

​Deputeti Partise Demokratike, Myslim Murrizi, ka folur per here te pare pas debateve te diteve te fundit, pas nje fotoje qe ai ka publikuar me kryetaret e degeve te PD ne mbeshtetje te liderit te ngrire...

Murrizi: Lëvizja e re anti-Basha vjen vërdallë si p**** nëpër brekë!

para 11 muajve - Bota Press

Deputeti Partise Demokratike, Myslim Murrizi, ka folur per here te pare pas debateve te diteve te fundit, pas nje fotoje qe ai ka publikuar me kryetaret e degeve te PD ne mbeshtetje te liderit te ngrire...

Përpjekje  për të korruptuar Eduard Selamin

para 11 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Vendimi I Partisë Demokratike, për të mos I dhënë rivalit të Lulzim Bashës në dispozicion listën e votuesve të Partisë Demokratike nuk është më një faj I Lulzim Bashës. Në pamje të parë ai duket...

LAJMI I FUNDIT: Jul Deda deningron publikisht Lulzim Bashën

para 11 muajve - Opozita

Aktori Julian Deda në një status në facebook, shpërthen publikisht ndaj Lulzim Bashës dhe Republikës së Re. Deda shprehet se të jesh me PD nuk do të thotë të jesh me Lulzim Bashën patjetër dhe se të jesh...

Patozi "degjeneron" Bashën: Je si një "qen i rrahur” përballë Ramës

para 11 muajve - Gazeta Express

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi thotë se e sheh si një farsë garën për kreun e kësaj force politike. Në emisionin “Kjo Javë”  në “News24”, Patozi shprehet se ai dhe demokratët e zhgënjyer...

Përpjekje për të korruptuar Eduard Selamin

para 11 muajve - Lexo

Nga Mero Baze/ Vendimi i Partisë Demokratike për të mos i dhënë rivalit të Lulzim Bashës në dispozicion, listën e votuesve të Partisë Demokratike, nuk është më një faj i Lulzim Bashës. Në pamje të parë...

Kunati shpjegon ku qëndron rreziku I publikimit listave

para 11 muajve - Gazeta Tema

Gara në PD po shkon drejt shkatërrimit, pasi Kunati nuk pranon të dorzoj listën e votuesve. Kjo ka shqetësuar jo vetëm kundërshtarët e Lulit, por dhe mbështetësit e tij, pasi u duket absurde, që gara të...

Patozi: Basha “qen i rrahur” përballë Ramës. Edhe po fitoi do ketë kosheren, se bletët kanë ikur

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi thotë se e sheh si një farsë garën për kreun e kësaj force politike. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi shprehet...

Patozi: Basha ‘qen i rrahur’ përballë Ramës. Edhe po fitoi do ketë kosheren, se bletët kanë ikur

para 11 muajve - Syri

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi thotë se e sheh si një farsë garën për kreun e kësaj force politike. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi shprehet se ai dhe...

Patozi zbulon "sekretet": Ja çfarë pres të ndodhë deri më 22 korrik

para 11 muajve - Gazeta Express

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët e zhgënjyer pas zgjedhjeve të 25 qershorit. Ai thotë se deri më 22 korrik, ditë kur do të zhvillohen zgjedhjet...

Eduard Selami: Thirrje publike Z. Basha

para 11 muajve - Koha Jone

Rivali ne gare per kryetarin e PD, Eduard Selami i ka bere thirrje publike Lulzim Bashes te deshmoj vullnetin per transparence në garë.  Ne nje koment te tij Selami deshmon se gara po shkon drejt shkaterrimit...

Patozi: Basha “qen i rrahur” nuk bëhet dot lider i opozitës

para 11 muajve - Klan Kosova

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Patozi thotë se përjashtimi nga gara për kreun e partisë ishte...

A mund ta zgjidh Berisha situatën në PD? Ja çfarë thotë Patozi

para 11 muajve - Albeu

Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Ai shpreson në ndërprerjen e garës për zgjedhjet brenda PD,...

Eduard Selami: Bej transparence listat e votuesve zoti Basha!!!

para 11 muajve - Gazeta Tema

Rivali ne gare per kryetarin e PD, Eduard Selami i ka bere thirrje p8ublike Lulzim Bashes te deshmoj vullnetin per transparence ne nje gar eqe ai po e kthen ne farse. Ne nje koment te tij Selami deshmon...

Patozi: Basha ‘qen i rrahur’ përballë Ramës. Edhe po fitoi do ketë kosheren, se bletët kanë ikur

para 11 muajve - Opozita

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi thotë se e sheh si një farsë garën për kreun e kësaj force politike. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi shprehet se ai dhe...

“Si mund të fitojmë besimin kur vetë nuk bëjmë zgjedhje të ndershme?”

para 11 muajve - Java News

kandidati për kreun e PD Eduard Selami ka reaguar pas mbledhjes së Komiisonit Zgjedhor të kësaj force që vendosi mospublikimin e listave. Ai riprsëriti qëndrimin se gara është e pabarabartë dhe kështu...

Patozi: PD është futur në një farsë elektorale, ja kush mund ta shpëtojë

para 11 muajve - Sot News

Ish deputeti i PD Astrit Patozi, ka deklaruar në një intervistë për News 24 se duhet të zhvillohet në tjetër proces ku kandidatët të garojnë në mënyrë të barabartë. Duke folur për rolin e ish kreut të...

Patozi: Basha refuzoi modelin që la Berisha. Ju tregoj pse u vetëngri

para 11 muajve - Shekulli

Astrit Patozi është një nga emrat kundër Lulzim Bashës në Partinë Demokratike, ndonëse nuk është pjesë e garës për kreun e partisë. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi...

PD, bëhet administrimi i dokumentave të degëve

para 11 muajve - Top Channel

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në Partinë Demokratike zhvilloi sot mbledhjen e tij të radhës. Në këtë mbledhje u administruan dokumentacionet zyrtare të degëve të PD...

Patozi: Basha ‘qen i rrahur’ përballë Ramës. Edhe po fitoi do ketë kosheren, se bletët kanë ikur

para 11 muajve - Tetova Sot

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi thotë se e sheh si një farsë garën për kreun e kësaj force politike. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi shprehet se ai dhe...

Astrit Patozi: Ja pse hoqa dorë nga gara

para 11 muajve - Opozita

Deputeti Astrit Patozi, i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa, ka folur për arsyet e tërheqjes së tij nga gara për kreun e PD-së. “Ka shumë që nuk e kuptojnë, madje edhe miq të mi që...

Patozi: Përjashtimi im nga gara e PD turp! Basha nuk bëhet dot lider opozite

para 11 muajve - Opinion

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Në emisionin “Kjo Javë” në “News24”, Patozi thotë se përjashtimi...

Selami: Basha duhet të bëjë publike listën e anëtarësisë

para 11 muajve - Mapo

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami, i kërkon kreut të Partisë, Lulzim Basha që të bëjë publike listën e anëtarësisë së partisë më të madhe opozitare. Reagimi i tij nga Belshi,...

Astrit Patozi: Kush mund ta shpëtojë PD-në, ju tregoj çfarë pres deri më 22 korrik

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE -Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët e zhgënjyer pas zgjedhjeve të 25 qershorit. Ai thotë se deri më 22 korrik, ditë kur do të zhvillohet zgjedhjet...

Tërhiqet deputeti i "fortë" i Lushnjës: Statusi që po i habit të gjithë

para 11 muajve - Albeu

Kryetari i PD-së në Lushnjë, Myslym Murrizi në rrjetin social Facebook ka postuar një status ku u kërkon ndjesë të gjithë miqve të tij për gjuhën e përdorur ditët e fundit lidhur me darkën ku mori pjesë...

Astrit Patozi zbardh takimet me Sali Berishën: Vetëm ai mund ta ndërpresë...

para 11 muajve - Gazeta Express

Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Ai shpreson në ndërprerjen e garës për zgjedhjet brenda PD,...

Patozi: Basha “qen i rrahur” përballë Ramës. Edhe po fitoi do ketë kosheren, se bletët kanë ikur

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi thotë se e sheh si një farsë garën për kreun e kësaj force politike. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi shprehet se ai dhe...

Selami thirrje Bashës: Bëj publike listat e anëtarëve të PD-së

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditës së sotme “kreu i ngrirë” i PD-së, Lulzim Basha tha se kjo ishte hera e fundit që listat e partive përpilohen nga kryetarët. Por në përgjigje të Bashës, rivali i tij Eduard Selami, i kërkon...

Patozi: Turp i madh për PD-në që nuk më lejuan të kandidoj për kryetar

para 11 muajve - NOA

Kur na ndajnë edhe një javë nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Në emisionin “Kjo Javë”, Patozi thotë se përjashtimi i tij nga...

Selami thirrje Bashës: Bëj transparente listën e zgjedhësve

para 11 muajve - Lexo

Rivali ne gare per kryetarin e PD, Eduard Selami i ka bere thirrje publike Lulzim Bashes te deshmoj vullnetin per transparence ne nje gar eqe ai po e kthen ne farse. Ne nje koment te tij Selami deshmon...

Patozi rrëfen detajet e takimit me Berishën: Kemi pasur shqetësime të përbashkëta, ja për çfarë diskutuam

para 11 muajve - Gazeta Tema

Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Ai shpreson në ndërprerjen e garës për zgjedhjet brenda PD,...

“Berisha ka çelësat për zgjidhjen e situatës në PD?”, Patozi: Çfarë më tha në takim

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Ai shpreson në ndërprerjen e garës për zgjedhjet brenda...

Patozi: Basha refuzoi modelin që la Berisha. Ju tregoj pse u vetëngri

para 11 muajve - Syri

Astrit Patozi është një nga emrat kundër Lulzim Bashës në Partinë Demokratike, ndonëse nuk është pjesë e garës për kreun e partisë. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi...

A e zgjidh Berisha krizën në PD?, Patozi: Çfarë më tha në takim

para 11 muajve - Mapo

Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Ai shpreson në ndërprerjen e garës për zgjedhjet brenda PD,...

U përjashtua nga gara për kreun e partisë, Patozi: Turp i radhës i PD!

para 11 muajve - Sot News

Ndërsa vijon gara brenda PD, ish deputeti Astrit Patozi deklaron se përjashtimi i tij nga gara për kreun e  kësaj partie është turp i radhës i PD-së. Duke u ndalur tek takimet e tij me demokratët në Vlorë...

Kundërshtari i Bashës brenda PD: Kreu i partisë refuzoi modelin që la Berisha. Pse u vetëngri

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Astrit Patozi është një nga emrat kundër Lulzim Bashës në Partinë Demokratike, ndonëse nuk është pjesë e garës për kreun e partisë. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”,...

Pas vendimit të PD, Selami: Basha duhet të bëjë publike listën e anëtarësisë

para 11 muajve - Ora news

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduard Selami, i kërkon kreut të Partisë, Lulzim Basha që të bëjë publike listën e anëtarësisë së partisë më të madhe opozitare. Reagimi i tij nga Belshi,...

Patozi: Basha refuzoi modelin që la Berisha. Ja pse u vetëngri

para 11 muajve - Opozita

Astrit Patozi është një nga emrat kundër Lulzim Bashës në Partinë Demokratike, ndonëse nuk është pjesë e garës për kreun e partisë. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi...

Patozi: Ky ishte turpi i radhës në PD. Ja çfarë i shqetëson demokratët

para 11 muajve - Gazeta Express

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Në emisionin “Kjo Javë” në “News24”, Patozi thotë se përjashtimi...

Patozi: Përjashtimi im nga gara për kreun e partisë, turp i radhës i PD. Çfarë i shqetëson demokratët

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”,...

Patozi tregon shqetësimin e demokratëve: Fundi i botës nëse do pajtoheshim me rrëmbimin e mandatit të kryetarit. Përjashtimi im nga gara, turpi i radhës…

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi...

Patozi: Përjashtimi im nga gara për kreun e partisë, turpi i radhës për PD. Ja çfarë i shqetëson demokratët

para 11 muajve - Koha Jone

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi...

Basha ‘pendohet’ për listat: Hera e fundit që dorëzohen nga kryetari

para 11 muajve - Tetova Sot

Lulzim Basha me demokratët e Shijakut, Durrësit e Rrogozhinës Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e...

Kundër Bashës edhe deputetja “seksi”: Ka goditur në shpirt partinë, ja pse nuk jam me të

para 11 muajve - Gazeta Tema

Deputetja “seksi” e PD-së  Arbjola Halimi, përmes një statusi në Facebook, bën të ditur se nuk është në krah të Lulzim Bashës. Halimi shkruan se “nuk jemi thirrur dhe nuk kemi biseduar kurrë si deputete,...

Patozi: Basha refuzoi modelin që la Berisha. Ju tregoj pse u vetëngri

para 11 muajve - Tetova Sot

Astrit Patozi është një nga emrat kundër Lulzim Bashës në Partinë Demokratike, ndonëse nuk është pjesë e garës për kreun e partisë. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi...

Patozi flet për takimin me Berishën: Ja çfarë diskutuam

para 11 muajve - Lexo

Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Ai shpreson në ndërprerjen e garës për zgjedhjet brenda PD,...

Një tjetër deputete e PD shpërthen ndaj Bashës: Ka goditur në shpirt partinë

para 11 muajve - Albeu

Deputetja në detyrë e Partisë Demokratike Arbjola Halimi, me anë të një statusi në ‘Facebook”, bën të ditur se nuk është në krah të Lulzim Bashës, pasi në kohën kuar ajo ishte deputete shkruan se “nuk...

Deputetja e PD-së: Shpirti i partisë janë Berisha, Topalli e Patozi. Ja përse nuk jam me Bashën!

para 11 muajve - Sot News

Ndërsa vazhdon gara për zgjedhjen e kreut të PD-së, deputetja Arbjola Halimi në radhët e kësaj partie me anë të një statusi në ‘Facebook”, bën të ditur se nuk është në krah të Lulzim Bashës, pasi në kohën...

A e pranoi Berisha kandidimin e Patozit? Ish-nënkryetari rrëfen bisedën

para 11 muajve - Java News

Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Ai shpreson në ndërprerjen e garës për zgjedhjet brenda PD,...

Patozi: Basha dëshiron të rrëmbejë mandatin e kryetarit

para 11 muajve - Lexo

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi...

Patozi ashpërson gjuhën ndaj Bashës: një “qen i rrahur” i Ramës

para 11 muajve - Te Sheshi

I ftuar në News 24, një ndër kundërshtarët më të ashpër të Lulzim Bashës në PD, Astrit Patozi, po kaq të ashpër e ka patur dhe gjuhën, teksa e ka quajtur kreun e vetëngrirë të PD-së si një “qen të rrahur”...

Zgjedhjet në PD, Komisioni: Listat jo publike, të dhëna personale

para 11 muajve - Koha Jone

Komisioni i Organizimit të Zgjedhjeve në Partinë Demokratike ka vendosur të mos publikojë listat e anëtarësisë por ti shpërndajë për përdorim të brendshëm në çdo degë. Pas një mbledhje të zhvilluar të...

Patozi flet për turpin e madh të PD-së

para 11 muajve - Java News

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Në emisionin “Kjo Javë” me gazetaren Nisida Tufa në “News24”, Patozi...

Halimi, deputetja “seksi” e PD-së: Basha ka goditur në shpirt partinë, ja pse nuk jam me të

para 11 muajve - Lexo

Deputetja “seksi” e PD-së  Arbjola Halimi, përmes një statusi në Facebook, bën të ditur se nuk është në krah të Lulzim Bashës. Halimi shkruan se “nuk jemi thirrur dhe nuk kemi biseduar kurrë si deputete,...

Selami: Në statut nen që përjashton kandidimin e kryetarit humbës

para 11 muajve - Top Channel

Në bashkëbisedimet me demokratët e Durrësit, Shijakut, Rrogozhinës dhe Fierit, kandidati për kryetar i Partisë Demorkatike Eduard Selami konfirmoi shqetësimin për pabarazinë e garës dhe u angazhua se nëse...

Gara në PD, Basha: Kjo duhet të jetë hera e fundit që lista dorëzohet nga kryetari

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Kandidati për kreun e ri të Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave...

Surprizon Komisioni Elektoral i PD/ Ja pse nuk i bëjmë publike listat e anëtarësisë së PD

para 11 muajve - Syri

Komisioni Organizativ Elektorale në PD, sot ka bërë një deklaratë ku thuhet se është shtyrë me një ditë afati i pranimit të dokumenteve nga degët e PD-së në rrethe. Por ajo që habit është pjesa e dytë...

Basha: Kauzat e PD, të drejta për Shqipërinë. Ne kemi moralin për ta çuar betejën deri në fund

para 11 muajve - NOA

Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë, me në krye atë të zgjedhjeve...

Gara në PD, Basha e Selami afat deri më 16 korrik për 68 komisionet e votimit

para 11 muajve - NOA

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në Partinë Demokratike zhvilloi sot në orën 12:00 mbledhjen e tij të radhës. Në këtë mbledhje u administruan dokumentacionet zyrtare të...

Zgjedhjet në PD, Komisioni: Listat jo publike, të dhëna personale

para 11 muajve - Ora news

Komisioni i Organizimit të Zgjedhjeve në Partinë Demokratike ka vendosur të mos publikojë listat e anëtarësisë por ti shpërndajë për përdorim të brendshëm në çdo degë. Pas një mbledhje të zhvilluar të...

Basha: Do fuqizoj anëtarësinë, konsultime për vendimarrjet

para 11 muajve - Ora news

Gjatë takimeve me demokratët e Durrësit, Shijakut dhe Rrogozhinës, Lulzim Basha, tha se Partia Demokratike, do të implementojë konceptin e “Repulikës së re”, ku fuqia qëndron tek qytetari dhe tek rikthimi...

Pendohet Basha: Listat e kandidatëve nuk do bëhen më nga kryetari

para 11 muajve - Albeu

Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë, me në krye atë të zgjedhjeve...

Basha: Kjo ishte hera e fundit që unë si Kryetar bëra listat e kandidatëve për deputetë

para 11 muajve - Indeks online

Kreu i PD-së Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë, me në krye...

Basha: Listat, jo nga kryetari

para 11 muajve - Vizion Plus

Lulzim Basha u ka premtuar demokrateve se do te jene ata qe pas 4 viteve do te përcaktojnë kandidatet per deputet. Gjate takimeve ne Shijak, Durrës dhe Rrogozhinë Basha shmangu komentet per listën e 25...

“Lista e anëtarëve të PD nuk publikohet”

para 11 muajve - Vizion Plus

Pas akuzave nga kandidati Eduard Selami, Astrit Patozi e Jozefina Topalli per mungesën e transparencës per listën e anetaresise se Partise Demokratike, ka ardhur edhe reagimi zyrtar i PD. Komisioni i organizimit...

Gara për kreun e PD, Komisioni Zgjedhor: 16 korriku, data e fundit për dorëzimin e përfaqësuesve të kandidatëve

para 11 muajve - Sot News

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në PD është mbledhur mesditën e sotme. Komisioni ka vendosur të mos bëjë publike listat e anëtarësisë që do të jenë pjesë e votimit për...

Gara për kreun e PD , Komisioni Zgjedhor: Listat nuk shpallen

para 11 muajve - Gazeta Express

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në Partinë Demokratike zhvilloi sot mbledhjen e tij të radhës. Në këtë mbledhje u administruan dokumentacionet zyrtare të Degëve të Partisë...

PD i përgjigjet Eduard Selamit: Nuk mund t’i publikojmë listat, do kthehej në gjueti shtrigash

para 11 muajve - Opinion

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në Partinë Demokratike i është përgjigjur kërkesës së kandidatit për kryetar, Eduard Selami, për të bërë publike listat e anëtarëve. Ky...

Gara në PD, mblidhet Komisioni Zgjedhor: Kandidatët afat deri më 16 korrik për të propozuar komisionerët

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në Partinë Demokratike zhvilloi mesditën e sotme mbledhjen e tij të radhës. Në këtë mbledhje u administruan dokumentacionet zyrtare...

Basha: Nuk ka dritë në fundin e tunelit të Edi Ramës

para 11 muajve - Standard

Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë, me në krye atë të zgjedhjeve...

Basha ‘pendohet’ për listat: Hera e fundit që dorëzohen nga kryetari

para 11 muajve - Ina

Lulzim Basha me demokratët e Shijakut, Durrësit e Rrogozhinës Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e...

Lista e deputetëve, Basha: Hera e fundit që bëhet nga kryetari, këtej e tutje do jetë produkt i…

para 11 muajve - BalkanWeb

Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë, me në krye atë të zgjedhjeve...

Transparenca e garës në PD, Komisioni: Listat nuk shpallen, ja arsyet tona

para 11 muajve - Gazeta Tema

PD-ja nuk do te shpalle listat e anetaresise qe do te jene pjese e votimit per zgjedhjen e kreut te ri te demokrateve. Vendimi u mor sot ne mbeldhjen e mesdites te Komisionit te Organizimit dhe Kontrollit...

Basha në Shijak, ja çfarë do ndodhë me PD

para 11 muajve - Shqiptarja

Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë, me në krye atë të zgjedhjeve...

Deputetja ‘seksi’ e PD-së del kundër Bashës, tregon arsyet pse ka këtë qëndrim

para 11 muajve - Periskopi

Deputetja e PD-së Arbjola Halimi, përmes një statusi në Facebook, bën të ditur se nuk është në krah të Lulzim Bashës. Halimi shkruan se “nuk jemi thirrur dhe nuk kemi biseduar kurrë si deputete, për problematika...

Basha me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës: Rama po kthen kohën e Sigurimit të Shtetit

para 11 muajve - Shekulli

Kreu i PD Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë, me në krye...

Basha: Vetëm PD ka moralin dhe vlerat për ta çuar përpara Shqipërinë

para 11 muajve - Sot News

Kreu i PD Lulzim Basha, ka zhvilluar takime me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës të cilëve u ka deklaruar se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë,...

Basha: Kauzat e PD janë kauzat e drejta për Shqipërinë

para 11 muajve - Opinion

Lulzim Basha gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën e saj të kauzave të drejta për Shqipërinë, me në krye atë të zgjedhjeve...

Gara me Selamin për kryetar të PD-së, Basha preferon denoncimin e Ramës

para 11 muajve - Te Sheshi

Ndryshe nga kandidati Selami i cili përqëndrohet tek kriza që po kalon PD, rivali i tij, kreu i vetëngrirë i demokratëve Basha, po i mëshon më fortë betejës me qeverinë, për të rimarrë kreun e partisë....

Komisioni Zgjedhor i PD: Ja pse nuk publikojmë listat e anëtarëve që votojnë

para 11 muajve - Java News

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në Partinë Demokratike zhvilloi sot mbledhjen e tij të radhës. Në këtë mbledhje u administruan dokumentacionet zyrtare të Degëve të Partisë...

Gara në PD/ Basha kujton fjalimet e çadrës: Mazhoranca e zgjedhur fiktive, ja se ç’është koncepti “Republika e re”

para 11 muajve - Lexo

Kryedemokrati Lulzim Basha, në garë për mandatin e dyte në krye të PD-së ka theksuar gjate takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën...

Gara në PD, Komisioni Zgjedhor “ultimatum” Bashës dhe Selamit: Keni afat deri në 16 korrik

para 11 muajve - Lexo

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në Partinë Demokratike zhvilloi mesditën e sotme mbledhjen e tij të radhës. Në këtë mbledhje u administruan dokumentacionet zyrtare të...

“Republika e re” e çadrës në fushatën për kreun e PD

para 11 muajve - Java News

Kryedemokrati Lulzim Basha, në garë për mandatin e dyte në krye të PD-së ka theksuar gjate takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës se Partia Demokratike duhet të vazhdojë rrugën...

Gara në PD, Selami: Fusin në statut nenin që ndalon kryetarin humbës të rizgjidhet

para 11 muajve - Gazeta e re

Eduard Selami gjatë takimeve me demokratët e Durrësit, Shijakut,  Rrogozhinës dhe Fierit, kërkoi bashkimin e Partisë Demokratike, duke theksuar se përçarja nuk e ndihmon këtë forcë politike të tejkalojë...

Gara për kreun e PD/ Komisioni merr vendimin e madh: Listat nuk shpallen, ja pse

para 11 muajve - AlbPress

PD-ja nuk do te shpalle listat e anetaresise qe do te jene pjese e votimit per zgjedhjen e kreut te ri te demokrateve. Vendimi u mor sot ne mbeldhjen e mesdites te Komisionit te Organizimit dhe Kontrollit...

Përse Basha po sillet, si pakicë brenda PD-së?

para 11 muajve - Java News

Nga Mero Baze Lulzim Basha nuk ka ndonjë arsye të fortë të ndjehet i trembur për garën në PD. Atij i mjafton të jetë i pacipë për të mos lejuar të bëhet garë, siç po sillet, dhe është në rregull. Por gjesti...

Përse Basha po sillet, si pakicë brenda PD?

para 11 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Lulzim Basha nuk ka ndonjë arsye të fortë të ndjehet I trembur për garën në PD. Atij I mjafton të jetë I pacip për të mos lejuar të bëhet garë, siç po sillet dhe është në rregull. Por gjesti...

Përse Basha po sillet, si pakicë brenda PD-së?

para 11 muajve - Lexo

Nga Mero Baze Lulzim Basha nuk ka ndonjë arsye të fortë të ndjehet i trembur për garën në PD. Atij i mjafton të jetë i pacipë për të mos lejuar të bëhet garë, siç po sillet, dhe është në rregull. Por gjesti...

Kunati përgëzon 12 dishepujtë e PD.

para 11 muajve - Gazeta Tema

Pas dështimeve të forta në Durrës, dhe në disa rrethe të tjera pas lëvizjeve të armiqve të partisë, Kunati vendosi ti tregoj dhëmbët kundërshtarëve, duke thirrur 12 dishepjutë e Lulit në një drekë. Ideja...

Vota per Bashen, si mallkim per PD-ne

para 11 muajve - Gazeta Tema

Fatos Hoxha Ish deputet i PD Te dashur miq, mos me quani as tendencioz, as ogurzi. Po te doni mos me besoni, biles edhe mund te me shani, por kjo nuk ndryshon asgje tek fakti, se vota per Bashen eshte...

Vota per Bashen, si mallkim per PD-ne / Nga Fatos Hoxha

para 11 muajve - Opozita

Te dashur miq, mos me quani as tendencioz, as ogurzi. Po te doni mos me besoni, biles edhe mund te me shani, por kjo nuk ndryshon asgje tek fakti, se vota per Bashen eshte mallkim per PD-ne. Analizoni...

Vota për Bashën, si mallkim për PD-në

para 11 muajve - Lexo

Nga Fatos Hoxha* Te dashur miq, mos me quani as tendencioz, as ogurzi. Po te doni mos me besoni, biles edhe mund te me shani, por kjo nuk ndryshon asgje tek fakti, se vota per Bashen eshte mallkim per...

PAKTI RAMA-BASHA, PASOJAT DHE PRITSHMËRITË

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Afrim KRASNIQI Marrëveshja, marrëveshja! Mesnatën e 17 majit dhe gjatë 18 majit 2017 dy kryetarët e partive të mëdha, Rama e Basha, zhvilluan bisedime, pasojë e të cilave ishte një marrëveshje politike....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK