http://kariera.mk

Aksidenti në Kumanovë, shoferi i autobusit nxjerr "bllof" Ahmetajn

para 11 muajve - Albeu

Policia nuk ka bërë publike ende të dhënat zyrtare në lidhje me aksidentin e djeshëm në Kumanovë ku u plagos edhe ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj duke ia hedhur paraprakisht fajin lagështirës,...

Aksidenti i Ahmetajt/ Dëshmitari: Nuk ishte shkaku i lagështisë por….

para 11 muajve - Standard

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmetaj. Makina ishte pa ...

para 11 muajve - Syri

Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë...

FOTO/ Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 11 muajve - Syri

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

“Prapaskenat” e aksidentit të Arben Ahmetaj, makina e pa siguruar dhe parakalimi i gabuar

para 11 muajve - Opinion

Një mesazh nga qytetari dixhital, ardhur në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha, ka shtuar dyshimet lidhur me incidentin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kumanovë, ku u plagosën 14 persona dhe mes...

Ekskluzive/ Flet shoferi i autobusit: Makina e ish- ministrit Arben Ahmetaj ishte me shpejtësi të madhe

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Aksidenti i Arben Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Ju tregoj si ndodhi përplasja

para 11 muajve - Java News

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Bujar Osmani, mjeku që pranoi ish ministrin Ahmetaj pas aksidentit

para 11 muajve - Aktuale

Zv/kryeministri Bujar Osmani i cili të dielën ka punuar edhe si mjek në repartin e Kirurgjisë, ka pranuar ish ministrin e Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj pas aksidentit që pati dje në rrugën Tabanovcë-Kumanovë....

Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 11 muajve - Tetova Sot

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Zbardhet denoncimi: Ja e vërteta e aksidentit të ish-ministrit Arben Ahmeraj. Makina ishte pa …

para 11 muajve - Opozita

Ish-ministri Arben Ahmetaj së bashku me 3 persona të tjerë është aksidentuar mbrëmjen e djeshme me Kumanovë të Maqedonisë. Por duket se jo gjithçka është ashtu siç u tha fillimisht. Ende nuk janë bërë...

FOTO/ Aksidenti i ministrit Ahmetaj, flet shoferi i autobusit: Po mundohen të fshehin fajtorin e vërtetë

para 11 muajve - Opozita

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, gjatë ditës së djeshme pësoi një aksident automobilistik në Kumanovë të Maqedonisë. Në aksident u përfshinë një autobus dhe dy vetura, ndërsa numri i personave...

Aksident në autostradë, 14 të lënduar

para 11 muajve - RTV 21

Aksidentohen tre automjete Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18:00 dhe në të sipas informacioneve...

Bujar Osmani mjeku që pranoi ish ministrin Ahmetaj pas aksidentit

para 11 muajve - Tetova Sot

Zv/kryeministri Bujar Osmani i cili të dielën ka punuar edhe si mjek në repartin e Kirurgjisë ka pranuar ish ministrin e Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj pas aksidentit që pati dje në rrugën Tabanovcë-Kumanovë....

KATËRMBËDHJETË PERSONA U LËNDUAN NË NJË AKSIDENT RRUGOR NË AUTOSTRADËN KUMANOVË-SHKUP

para 11 muajve - TV21

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Foto nga aksidenti i ish-ministrit Ahmetaj

para 11 muajve - Koha Jone

Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga policia maqedonase ndërkohë bëjnë me dije se “në momentin e aksidentit, Arben Ahmetaj udhëtonte...

Aksidenti i ish- ministrit: Detaje të reja

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga...

Aksidenti i ish- ministrit/ Detaje të reja

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga...

Detaje nga aksidenti i Ahmetaj, me kë udhëtonte ish-ministri në momentin e përplasjes

para 11 muajve - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me aksidentin e pasdites së të dielës në Maqedoni, ku mbeti i plagosur ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Policia maqedonase bën me dije se shkak për aksidentin ka qenë...

Arben Ahmetaj udhëtonte me 3 të tjerë në makinë, policia maqedonase zbulon shkaqet e aksidentit

para 11 muajve - Shekulli

Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe e lagështirës...

FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: ja me kë udhëtonte

para 11 muajve - Standard

Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe...

FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: ja me kë udhëtonte

para 11 muajve - Syri

Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe...

Detajet/ Policia maqedonase: Arben Ahmetaj udhëtonte me 3 të tjerë në makinë, ja shkaqet e aksidentit

para 11 muajve - BalkanWeb

MAQEDONI- Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - Antpress

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Aksidenti nga lagështia: Ja kush ishte në makinë me Ahmetajn

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Ish-ministri Arben Ahmetaj ka mbetur i plagosur dje pasdite, pas një aksidenti ku ai është përfshirë. Ngjarja ka ndodhur në Maqedoni dhe mediat vendëse njoftuan se “Aksidenti ndodhi rreth...

Autostrada Shkup-Kumanovë, aksident komunikacioni me shumë të lënduar

para 11 muajve - GazetaBlic

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

Maqedoni, ish-ministri Arben Ahmetaj plagoset në një aksident

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Ish-ministri i Financave Arbën Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Lajmi është bërë publik nga mediat shqiptare në Maqedoni, sipas të cilave aksidenti ka ndodhur pasditen...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - Aktuale

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

FOTO/ Aksidenti i Arben Ahmetajt në Maqedoni, policia zbardh detaje të reja: Ja me kë udhëtonte

para 11 muajve - Opozita

Zbardhen detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i djeshëm, ku mes të plagosurve ishte edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj. Sipas burimeve të policisë, shkak i aksidentit ka qenë prania e madhe...

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar

para 11 muajve - Telegrafi

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në...

Autostrada Shkup-Kumanovë, aksident komunikacioni me shumë të lënduar

para 11 muajve - Gazeta Express

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

Aksidenti i ish- ministrit Ahmetaj/ Zbulohet personi që e shoqëronte në makinë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish- ministri i Financave Arben Ahmetaj dje pësoi një aksident automobilistik në Maqedoni. Ndërsa u dërgua me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit. Albeu.com mëson se një tjetër person...

Ish-ministri Arben Ahmetaj plagoset në një aksident në Maqedoni

para 11 muajve - Top Channel

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një autobus...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - Portalb

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Ish-ministri Arben Ahmetaj plagoset në një aksident në Maqedoni

para 11 muajve - Lajmi.net

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një autobus...

Aksidentohet afër Kumanovës ish-ministri Arbën Ahmetaj

para 11 muajve - Koha.net

Ish-ministri i Financave Arbën Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Lajmi është bërë publik nga mediat shqiptare në Maqedoni, sipas të cilave aksidenti ka ndodhur pasditen...

Zv/ministri i MPB-së, Agim Nuhiu, viziton të aksidentuarin ish-ministrin e Financave të Shqipërisë z.Arben Ahmetaj në spitalin e Kumanovës

para 11 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 17 korrik - Pas aksidentit rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup, me 14 persona të lënduar mes tyre dhe dhe ish-ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj, zv/ministri...

14-të persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - MRT

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor... Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite...

14 persona lëndohen në aksidentin zinxhiror, autostrada Shkup-Kumanovë

para 11 muajve - Lajm

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Aksident zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë. Disa të lënduar

para 11 muajve - Lajm

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

FOTOT/ Detajet e reja nga policia e Maqedonisë: Ahmetaj udhëtonte me 3 shtetas të tjerë kur ndodhi aksidenti, ja si u përmbys makina

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ish-ministri Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga policia maqedonase...

Aksident komunikacioni në autostradën Shkup-Kumanovë, lëndohen 14 persona

para 11 muajve - Tetova Sot

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar

para 11 muajve - Lajm

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

14 persona të lënduar në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 17 korrik - Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve...

Aksidentet, 3 të vdekur, plagoset dhe ish-ministri

para 11 muajve - Shekulli

Nga Xhentila Gjoshi Nuk kanë të sosur tragjeditë në Shqipëri. Pas një të shtunë të zezë, e diela djeshme është shoqëruar me një bilanc tragjik të aksidenteve rrugore. Tre persona kanë vdekur dhe 11 janë...

Aksidentohet në Maqedoni, Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, është përfshirë në një aksident të rëndë në Maqedoni, kur ka qenë duke udhëtuar me mjetin e tij. Nga përplasja me një autobus janë plagosur 14 persona. Arben Ahmetaj...

Aksidenti i Arben Ahmetaj, Top Channel raporton për vizitën e Agim Nuhiut

para 11 muajve - Almakos

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedon i. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një autobus...

Ish-ministri Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni

para 11 muajve - Albeu

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj , u përfshi dje pasdite në një aksident me makinë në Maqedoni. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc – Kumanovë...

Aksidenti i Arben Ahmetaj, Top Channel raporton për vizitën e Agim Nuhiut

para 11 muajve - Flaka

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj u përfshi pasditen e së dielës në një aksident automobilistik në afërsi të Kumanovës në Maqedoni. Furoistrada me të cilën udhëtonte Ahmetaj u përplas me një autobus...

Detaje/ Dëmtimet që ka pësuar Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 11 muajve - Koha Jone

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime për Albeu.com bëjnë me dije se ai është transferuar në Shkup. Nga spitali...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - Tetova Sot

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - Almakos

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

FOTOT/ Policia e Maqedonisë: Ja shkaqet e aksidentit të ish ministrit Ahmetaj

para 11 muajve - Java News

Ish-ministri Arben Ahmetaj u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident në Maqedoni. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe e lagështirës në rrugë. Burime nga policia maqedonase...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni, gjendja shëndetësore dhe shkaku i aksidentit

para 11 muajve - Opozita

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Ahmetaj flet nga spitali pas aksidentit në Maqedoni, si është gjendja e tij

para 11 muajve - NOA

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e së dielës u përfshi në një aksident në Maqedoni ku mbeti i lënduar. Në një prononcim për “Panorama”, bën të ditur se është në gjendje të mirë shëndetësore...

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar

para 11 muajve - Gazeta Max

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një...

U aksidentua në Maqedoni, ish ministri Ahmetaj tregon shkaqet

para 11 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Përplasja ka ndodhur mes një autobusi udhëtarësh dhe dy automjeteve të pasagjerëve. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të...

Plagoset ish-ministri Arben Ahmetaj, u aksidentua në Maqedoni

para 11 muajve - Klan

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Media maqedonase “Telma” shkruan se aksidenti ka ndodhur në autostradën Tabanovc-Kumanovë. “Zhurnal” shkruan...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - Republika

Të paktën 14 persona janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi në udhëkryqin në autostradën Kumanovë-Shkup. Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr...

Katërmbëdhjetë persona u lënduan në një aksident rrugor në autostradën Kumanovë-Shkup

para 11 muajve - Kurir

Aksidenti ndodhi dje pasdite para orës 18 dhe në të sipas informacioneve paraprake kanë marr pjesë një xhip, një autobus dhe edhe një automjet. “Nga 14 personat e lënduar, dhjetë janë nga autobusi, katër...

Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni, zv/ministri shqiptar: Zoti na e shpëtoi vëllanë!

para 11 muajve - Te Sheshi

Ish-ministri në qeverinë e Edi Ramës, Arben Ahmetaj, është aksidentuar në afërsi të Kumanovës në Maqedoni, e për fat ka shpëtuar vetëm me disa lëndime të lehta duke përfunduar në spital. Automjeti me të...

Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni, por është jashtë rrezikut për jetën

para 11 muajve - Java News

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e djeshme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të...

Arben Ahmetaj, është jashtë rrezikut për jetë pas aksidentit që pati

para 11 muajve - Gazeta Max

Ish-ministri i financave në Qeverinë e kaluar të Edi Ramës në Shqipëri është aksidentuar dje (16.07.2017) pasdite në afërsi të Kumanovës. Aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin afër pikës kufitare Tabanoc-Kumanovë,...

Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj

para 11 muajve - RTV 21

Nga aksidenti janë lënduar 14 persona Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në një aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave aksidenti ndodhi rreth orës 17:30...

Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera

para 11 muajve - Ina

Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit. Burime ekskluzive për...

Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shëndetësore

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në...

Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shëndetësore

para 11 muajve - Fakti Ditor

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet të...

Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Nga aksidenti janë lënduar 14 persona Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në një aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave aksidenti ndodhi rreth...

Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj

para 11 muajve - Fakti Ditor

Nga aksidenti janë lënduar 14 persona Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në një aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave aksidenti ndodhi rreth orës 17:30...

Detaje/ Dëmtimet që ka pësuar Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 11 muajve - Gazeta Express

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime për Albeu.com bëjnë me dije se ai është transferuar në Shkup. Nga spitali...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej ish-ministri shqiptar

para 11 muajve - Ina

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin...

Aksidenti, flet Arben Ahmetaj: Ja gjendja ime shëndetësore

para 11 muajve - Shekulli

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet të...

Detajet e reja nga policia e Maqedonisë/ Ahmetaj udhëtonte me 3 shtetas të tjerë kur ndodhi aksidenti

para 11 muajve - Lexo

Pak orë më parë u njoftua se në një aksident në Maqedoni, ishte përfshirë edhe ish-ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe...

Detajet e reja nga policia e Maqedonisë/ Ahmetaj udhëtonte me 4 shtetas të tjerë në mjet kur ndodhi aksidenti

para 11 muajve - Lexo

Pak orë më parë u njoftua se në një aksident në Maqedoni, ishte përfshirë edhe ish-ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj. Shkak i aksidentit sipas burimeve të policisë ka qenë prania e madhe...

Detajet/ Ahmetaj me 4 miq në mjet kur ndodhi aksidenti, gjendja e tyre jashtë rrezikut

para 11 muajve - Lexo

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë. Në aksident kanë marë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë vërtetuar...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Aktuale

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë

para 11 muajve - Koha Jone

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili mbrëmjen e sotme u përfshirë në një aksident në Kumanovë të Maqedonisë, ndërsa makina të cilën e drejtonte e tipit “Range Rover”, u përplas, është prononcuar...

Pamje të frikshme/ Ja si është përmbysur makina e Arben Ahmetaj (Fotot)

para 11 muajve - Gazeta Express

Mesditën e sotme ish ministri i financave, Arben Ahmetaj pësoi një aksident në Kumanovë të Maqedonisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar me një makinë “Range Rover”, kur janë përfshirë...

Kumanovë: Aksidentohet ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Aktuale

Nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite në Kumanovë, ka mbetur i lënduar ish minsitri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj dhe janë plagosur edhe dy të tjerë. Sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës...

Aksidentohet ish-ministri Ahmetaj në Kumanovë, pëson lëndime të lehta

para 11 muajve - Vizion Plus

Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar në nje  aksident në autostradën Tabanoc- Kumanovë. Sipas mediave maqedonase sksidenti ndodhi rreth orës 17:30 disa kilometra nga pika...

Ja dëmtimet që ka marrë Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 11 muajve - Shekulli

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime ekskluzive për Albeu.com bëjnë me dije se ai është duke i transferuar në...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni - Kjo është gjendja e tij

para 11 muajve - Zeri

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Aksidenti në Kumanovë, flet pas ngjarjes ish-ministri Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Klan Kosova

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, ai bën të ditur se është në gjendje të...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ku ndodhej ish-ministri shqiptar

para 11 muajve - Lajm

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i lënduar ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin...

Nuhiu viziton Ahmetajn në spital

para 11 muajve - Aktuale

Zv/ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë. “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave...

Aksidenti, flet ish-ministri Ahmetaj: Ja çfarë ndodhi

para 11 muajve - Opinion

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendje të...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Aksidenti i ‘frikshëm’ në Maqedoni, flet pas ngjarjes Ahmetaj: Mirë që shpëtova se…

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, ai bën të ditur se është...

EKSKLUZIVE/ Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera

para 11 muajve - Albeu

Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit , Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit. Burime ekskluzive për...

Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë: Kjo është gjendja e tij

para 11 muajve - Aktuale

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Arben Ahmetaj flet nga spitali: Jam në gjendje të mirë, ja pse ndodhi aksidenti

para 11 muajve - BalkanWeb

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për Panorama, Amhetaj bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Foto të aksidentit të Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Shekulli

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj është përfshirë në aksident automobilistik në rrugën që lidh Tabonocin me Kumanovën. Ai u përfshi në një aksident, ku janë përplasur tre makina. Bashkë me makinën...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish-ministri Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Zeri

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili është...

Zv. Ministri Nuhiu: Kjo është gjendja e ish- ministrit Arben Ahmetaj

para 11 muajve - GazetaBlic

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Maqedoni ku u përfshi edhe ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj reagoi Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu. Ai e vizitoi ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës,...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Syri

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Pamjet e frikshme, ja si është katandisur ?Range Rover-i? i Arben Ahmetajt (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Kumanovë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar me një makinë “ Range Rover”, kur janë përfshirë në...

Detaje nga aksidenti i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Shekulli

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me aksidentin që ka ndodhur në Kumanovë dhe se pjesë e tij është bërë edhe ish-ministri i Financave i Shqipërisë Arben Ahmetaj. Bëhet me dije se dy makina janë...

FOTO/ Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, ‘Range Rover’ i Arben Ahmetaj i kthyer përmbys në rrugë

para 11 muajve - BalkanWeb

Pas njoftimit të aksidentit të ish-Ministrit të Financave, Arben Ahmetaj në aksin rrugor Tabanoc-Kumanovë, janë publikuar pamjet e para nga vend i ngjarjes. Në disa foto të publikuara nga JOQ, duket automjeti...

Ish-ministri Arben Ahmetaj aksident në Maqedoni

para 11 muajve - Koha Jone

Ish ministri i Financave Arben Ahmetaj është përfshirë në një aksident në Maqedoni, kur ka qenë duke udhëtuar në rrugën Tabanoc-Kumanovë. Nga përplasja me një autobus janë plagosur 14 persona. Arben Ahmetaj...

Zv. Ministri Nuhiu: Kjo është gjendja e ish- ministrit Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Gazeta Express

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Maqedoni ku u përfshi edhe ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj reagoi Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu. Ai e vizitoi ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës,...

Arben Ahmetaj flet për aksidentin, nuk ka asnjë lëndim

para 11 muajve - Gazeta Tema

Arben Ahmetaj është përfshirë në një aksident në Maqedoni. Por, burime të gazetës TemA bëjnë me dije se ai nuk ka pësuar asnjë dëmtim. Dy bashkëudhëtarët e tij mësohet se kanë pësuar dëmtime të lehta....

AKSIDENTI/ Flet Ahmetaj: Çfarë ndodhi ne Kumanove

para 11 muajve - Albeu

Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Këtë...

EKSLUZIVE/ Ja dëmtimet që ka marrë Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 11 muajve - Albeu

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaju dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime ekskuzive për Albeu.com bëjnë me dije se ai është duke i transferuar në Shkup...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Ora news

Ish-ministri i Financave Arbën Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Lajmi është bërë publik nga mediat shqiptare në Maqedoni, sipas të cilave aksidenti ka ndodhur pasditen...

Ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj aksidentohet në Kumanovë

para 11 muajve - Portalb

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish ministri Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Klan Kosova

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili është...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Flet ish-ministri Ahmetaj pas aksidentit, ja gjendja e tij

para 11 muajve - Indeks online

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

FOTO/ Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Syri

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Fotolajm/ Aksidenti ish-ministrit Ahmetaj, ja si është botuar në rrugë makina

para 11 muajve - Opinion

Vetëm pak minuta pas publikimit të lajmit për aksidentimin e ish-ministrit të Financave Arben Ahmetaj në magjistralen e Kumanovës në  Maqedoni, kanë filluar të qarkullojnë edhe fotot e para të makinës...

Mësohet gjendja shëndetësore e Arben Ahmetajt pas aksidentit të rëndë (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Arben Ahmetaj u aksidentua para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi...

LAJM I FUNDIT/ Aksidenti në Kumanovë, zv.ministri i Brendshëm i Maqedonisë: Kjo është gjendja shëndetësore e Arben Ahmetaj

para 11 muajve - BalkanWeb

MAQEDONI – Zv./ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme në Maqedoni Agim Nuhiu ka vizituar ish- ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pësoi ish- ministri i Financave pasditen...

Zyrtarë të Maqedonisë vizitojnë në spital ish ministrin Ahmetaj, ja gjendja e tij

para 11 muajve - Sot News

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital pas aksidentit. “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave i Shqipërisë z. Arben Ahmetaj iu shmang pasojave dhe...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Ahmetajt

para 11 muajve - InfoShqip

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish ministri Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Indeks online

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili është...

Arben Ahmetaj pëson aksident në Maqedoni

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka pësuar një aksident automobilistik gjatë ditës së sotme në Kumanovë. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy vetura, ndërsa janë lënduar 14 persona. Pjesë...

Aksidentohet në Kumanovë Arben Ahmetaj, është jashtë rrezikut për jetë

para 11 muajve - Telegrafi

Ish-ministri i financave në Qeverinë e kaluar të Edi Ramës në Shqipëri është aksidentuar sot pasdite në afërsi të Kumanovës. Aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin afër pikës kufitare Tabanoc-Kumanovë, ku...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, zv/ministri shqiptar: Ja si është gjendja e tij

para 11 muajve - Syri

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Lajmi i fundit/ Aksidentohet ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Opinion

Ish-Ministri i Financave Arben Ahmetaj është aksidentuar sot pasdite, rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës pranë pikës kuftare Tabanoc – Kumanovë ne Maqedoni, në krahun që përfshin rrugën magjistrale...

E FUNDIT/ Aksidentohet rëndë Arben Ahmetaj, çohet me urgjencë në spital

para 11 muajve - Albeu

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

LAJM I FUNDIT/ Aksidentohet në Maqedoni, Arben Ahmetaj. Ish-ministri shtrohet me urgjencë në spitalin e Kumanovës

para 11 muajve - BalkanWeb

MAQEDONI- Një aksident i masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rreth 14 persona, mes të cilëve edhe ish ministri i financave...

Aksidentohet ish-ministri Arben Ahmetaj në Maqedoni, dërgohet në spitalin e Kumanovës

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në Maqedoni, me pasojë 14 të plagosur. Mediat vendase shkruajnë se aksidenti ka ndodhur në autostradën Tabanovc – Kumanovë, ku janë përfshirë një...

Lajmi i fundit/ Aksidentohet ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Opinion

Ish-Ministri i Financave Arben Ahmetaj është aksidentuar sot pasdite, rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kuftare Tabanoc – Kumanovë, në krahun që përfshin rrugën magjistrale midis Kumanovës...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, zv/ministri maqedonas: Ja si është gjendja e tij

para 11 muajve - Syri

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Maqedoni/ Ish-ministri i Edi Ramës pëson aksident, shtrohet në spital

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 7 Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc- Kumanovë në Maqedoni. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy vetura. Nga...

Aksidentohet në Maqedoni ish- ministri Arben Ahmetaj (Fotot)

para 11 muajve - Gazeta Express

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë...

Aksidentohet ish- ministri Financave, Arben Ahmentaj

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, është aksidentuar ditën e sotme në Kumanovë. Nga aksidenti në të cilin janë përfshirë një autobus dhe dy vetura, janë lënduar 14 persona, dy prej të cilëve për...

14 te aksidnetuar ne Maqedoni. Mes tyre dhe Arben Ahmetaj, por eshte jashte rrezikut

para 11 muajve - Gazeta Tema

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, vizitohet nga zv/ministri i Brendshëm maqedonas

para 11 muajve - Syri

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Aksident në autostradën Tabanoc – Kumanovë, pëson edhe ish-ministri Ahmetaj

para 11 muajve - Ina

Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar sot në aksidentin që ndodhi sot pasdite në autostradën Tabanoc- Kumanovë, informon INA. Aksidenti ndodhi rreth orës 17:30 disa kilometra...

Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni, vizitohet nga zyrtarë të shtetit maqedonas

para 11 muajve - Shekulli

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë, përcjell TetovaSot “Falë Zotit, vëllai ynë, ish-ministri...

Aksidentohet në Maqedoni, ish-ministri i Financave, shtrohet në spitalin e Kumanovës

para 11 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tabanoc – Kumanovë. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rreth 14 persona, mes të cilëve edhe ish ministri i financave i Shqipërisë, Arben...

FOTO/ Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Syri

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

Detaje/ Dëmtimet që ka pësuar Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

para 11 muajve - AlbPress

Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaj u dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime për Albeu.com bëjnë me dije se ai është transferuar në Shkup. Nga spitali...

Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera

para 11 muajve - Tetova Sot

Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit. Burime ekskluzive për...

Agim Nuhiu viziton ish ministrin Ahmetaj në spital, pa aksidentit

para 11 muajve - Lajm

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë, përcjell TetovaSot “Falë Zotit, vëllai yne, ish...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

para 11 muajve - Opozita

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Pas aksidentit, ish-ministri Ahmetaj flet për atë që ndodhi, ja gjendja e tij

para 11 muajve - Lexo

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama” , bën të ditur se është në gjendje të...

14 të lënduar nga një aksident i rëndë në rrugën Tabanoc - Kumanovë, mes tyre një ish ministër

para 11 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 16 korrik - Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marë pjesë një autobus...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë. Kjo është gjendja e tij

para 11 muajve - Tetova Sot

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

FOTO/ Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Opozita

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Pas aksidentit, Agim Nuhiu viziton ish ministrin Ahmetaj në spital

para 11 muajve - Antpress

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, zv/ministri shqiptar: Ja si është gjendja e tij

para 11 muajve - Opozita

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Infokusi

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

14 te aksidentuar ne Maqedoni. Mes tyre dhe Arben Ahmetaj, por eshte jashte rrezikut

para 11 muajve - Lexo

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

Mësohet gjendja shëndetësore e Arben Ahmetajt pas aksidentit të rëndë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Arben Ahmetaj u aksidentua para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi...

Kumanovë: Aksidentohet ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj, ja si është gjendja e tij

para 11 muajve - Antpress

Nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite në Kumanovë, ka mbetur i lënduar ish minsitri i Shqipërisë, Arben Ahmetaj dhe janë plagosur edhe dy të tjerë. Sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës...

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj aksidentohet në Maqedoni

para 11 muajve - Opozita

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

E fundit/ Aksidentohet ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, përfundon në spital

para 11 muajve - Blitz

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në Maqedoni, në aksin rrugor Tabanoc-Kumanovë. Rreth 14 persona kanë mbetur të plagosur nga ky aksident masiv, ku ndër të cilët është edhe ish-ministri i...

Aksident në autostradën Tabanoc – Kumanovë, pëson edhe ish-ministri Ahmetaj

para 11 muajve - Lajm

Ish-ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj është lënduar sot në aksidentin që ndodhi sot pasdite në autostradën Tabanoc- Kumanovë, informon INA. Aksidenti ndodhi rreth orës 17:30 disa kilometra...

Pamjet e frikshme të aksidentit në Kumanovë, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Fol

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Aksident i tmershëm në autostradën pranë Kumanovës – 14 të plagosur

para 11 muajve - Tetova Sot

Katërmbëdhjetë të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot pasditen në autostradën Tabanovc – Kumanovë. Në përplasje janë përfshirë një autobus dhe dy makina. Në aksident dy persona me lëndime...

Aksidentohet ish ministri i Financave i Shqipërisë Arben Ahmetaj, u vizitua na zv/ministri Nuhiu

para 11 muajve - Flaka

Në një aksient të ndodhur sot në afërsi të qytetit të Kumanovës  ish ministri i Financave i Republikës së  Shqipërisë Arben Ahmetaj iu shmang pasojave dhe lëndimeve të rënda trupore nga një aksident automobilistik,...

Arben Ahmetaj flet per aksidentin/Ja pse ndodhi…

para 11 muajve - AlbPress

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën “Panorama”, bën të ditur se është në gjendet të...

Pas aksidentit, Agim Nuhiu viziton ish ministrin Ahmetaj në spital

para 11 muajve - Tetova Sot

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital pas aksidentit, përcjell TetovaSot “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave i Shqipërisë z. Arben Ahmetaj iu...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Kumanovë. Kjo është gjendja e tij

para 11 muajve - Fol

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Arben Ahmetaj i plagosur nga aksidenti në Kumanovë, zv/ministri shqiptar: Ja si është gjendja e tij

para 11 muajve - AlbPress

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar mbrëmjen e sotme ish-ministrin Arben Ahmetaj, i cili ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor të ndodhur në Kumanovë. “Falë...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - AlbPress

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Aksident i rëndë në Kumanovë – përfshihet ish ministri Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Gazeta e re

14 persona janë plagosur në një aksident i cili ka ndodhur në aksin Tabanoc-Kumanovë në Maqedoni. Në aksidentin e rëndë, mësohet të jetë përfshirë edhe ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, i cili është...

Pamjet e frikshme të aksidentit, shikoni si është shkatërruar Range Roveri i Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Periskopi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Kumanovës, ku i plagosur ka mbetur edhe Arben Ahmetaj, ish-ministër i Financave të Shqipërisë. Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas TetovaSot në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy automjete, njëri prej të cilëve Range Rover me targa të shqiptare të cilën  e drejtonte  ish-ministri Financave të Shqipërisë. Në këtë aksident...

Zv. Ministri Nuhiu: Kjo është gjendja e ish- ministrit Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Periskopi

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Maqedoni ku u përfshi edhe ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj reagoi Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu. Ai e vizitoi ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës,...

Mësohet gjendja shëndetësore e Arben Ahmetajt pas aksidentit të rëndë

para 11 muajve - Arbresh

Arben Ahmetaj u aksidentua para disa minutash në Kumanovë, ndërkohë që Albeu.com mëson nga burime prej spitalit të qytetit se gjendja e tij shëndetësore është e mirë. Këtë e ka konfirmuar përmes një postimi...

Arben Ahmetaj flet pas aksidentit në Maqedoni. Kjo është gjendja e tij

para 11 muajve - Periskopi

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Flet ish-ministri Ahmetaj pas aksidentit, ja gjendja e tij

para 11 muajve - Sovrani

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar. Në një prononcim për gazetën Panorama, bën të ditur se është në gjendet të mirë...

Arben Ahmetaj pëson aksident në Maqedoni

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka pësuar një aksident automobilistik gjatë ditës së sotme në Kumanovë. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy vetura, ndërsa janë lënduar 14 persona. Pjesë...

Aksident i tmershëm në autostradën pranë Kumanovës – 14 të plagosur

para 11 muajve - Fol

Katërmbëdhjetë të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot pasditen në autostradën Tabanovc – Kumanovë. Në përplasje janë përfshirë një autobus dhe dy makina. Në aksident dy persona me lëndime...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Sovrani

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

Aksidentohet në Kumanovë ish ministri i Financave të Shqipërisë, Arben Ahmetaj, ja si është gjendja e tij

para 11 muajve - Tetova Sot

Sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kiftare Tabanoc – Kumanovë në krahun që përfshin rrugën magjistrale Kumanovës dhe Kriva Pallankës, në mes të autobusit dhe dy automjeteve të pasagjerëve,...

Arben Ahmetaj pëson aksident në Maqedoni

para 11 muajve - Bota Press

Ish- ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka pësuar një aksident automobilistik gjatë ditës së sotme në Kumanovë. Në aksident janë përfshirë një autobus dhe dy vetura, ndërsa janë lënduar 14 persona. Pjesë...

Aksidentohet rëndë në Kumanovë Arben Ahmetaj, çohet me urgjencë në spital

para 11 muajve - Arbresh

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB...

Aksidentohet në Maqedoni ish- ministri Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë i cili ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc - Kumanovë. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë...

Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

para 11 muajve - Periskopi

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale. Zv/ministri i Punëve të Brendshme...

Pas aksidentit, Agim Nuhiu viziton ish ministrin Ahmetaj në spital

para 11 muajve - Fol

Zv./ministri i MPB-së, Agim Nuhiu ka vizituar ish ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë. “Falë Zotit, vëllai yne, ish ministri i Financave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK