http://kariera.mk

Gostivar, 31 vjeçari lëndohet nga plumbat në dasmë

para 9 muajve - Alsat-M

31 vjeçari nga  Tumçevishti i Gostivarit  shkoi në dasmë të një të afërmi të tij, por u shtrua në spital pasi u lëndua rëndë në nofull nga të shtënat në dasmë. Rastin ka ndodhur pasditen e djeshme  gjatë...

SPB Tetovë, aksion për parandalimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Portalb

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

SPB Tetovë: Kontrolle të përforcuara për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Aktuale

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarrëve...

SPB e Tetovës: Mos përdorni armë zjarrë nëpër dasma dhe ahengje tjera familjare

para 9 muajve - Telegrafi

Pas disa rasteve të lëndimeve me armë zjarri në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB e Tetovës u bën apel qytetarëve që të përmbahen nga gjuajtja me armë dhe mbajtje të paautorizuar të armëve. SPB e Tetovës...

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Almakos

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

Gostivar, 31 vjeçari lëndohet nga plumbat në dasmë

para 9 muajve - Almakos

17 July 31 vjeçari nga  Tumçevishti i Gostivarit  shkoi në dasmë të një të afërmi të tij, por u shtrua në spital pasi u lëndua rëndë në nofull nga të shtënat në dasmë. Rastin ka ndodhur pasditen e djeshme ...

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Almakos

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

SPB Tetovë: Mos përdorni armë zjarrë nëpër dasma dhe ahengje tjera familjare

para 9 muajve - Lajm

Pas disa rasteve të lëndimeve me armë zjarri në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB e Tetovës u bën apel qytetarëve që të përmbahen nga gjuajtja me armë dhe mbajtje të paautorizuar të armëve. SPB e Tetovës...

Incident në një dasmë në Gostivar, plagoset me armë zjarri një person

para 9 muajve - Portalb

MPB njofton se dje rreth orës 15:00 ka ndodhur një incident në Gostivar, ku një person i panjohur pjesëmarrës në dasmë, ka gjuajtur me pistoletë disa plumba në ajër, gjatë së cilës e ka plagosur një person...

Dasma në Gostivar, plagoset me armë zjarri një person

para 9 muajve - Gazeta Express

MPB njofton se dje rreth orës 15:00 ka ndodhur një incident në Gostivar, ku një person i panjohur pjesëmarrës në dasmë, ka gjuajtur me pistoletë disa plumba në ajër, gjatë së cilës e ka plagosur një person...

Policia prangos personin që plagosi 31 vjeçarin mbrëmë në Gostivar

para 9 muajve - Flaka

Policia e Gostivarit ka zbuluar dhe prangosur dasmorin i cili mbrëmë plagosi 31 vjeçarin nga fshati Tumçevishtë. Bëhet fjalë për 58 vjeçarin D.M nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, njofton Flaka Kujtojmë...

Përmbyset makina në dalje të Gostivarit, lëndohet 2 persona

para 9 muajve - Tetova Sot

Në rrugën rajonale Gostivar-Kërçovë, në afërsi të objektit të seksionit në Gostivar “Rruga e Maqedonisë” dje (16 korrik) rreth orës 3 e 45 minuta, automjeti i pasagjerëve “Jugo” me targa të Gostivarit,...

Plagoshet me armë zjarri 31 vjeçari nga Gostivari, në një festim familjar

para 9 muajve - Tetova Sot

Dje (16 korrik) në ora 14 e 45 minuta, një shkelës i panjohur i cili ka marrë pjesë në festimin e një familje, e cila u organizua në oborr në rrugën “Mara Ugrinova” numër 52 në Gostivar, ka shkrepur një...

SPB Tetovë në aksion për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - AlbPortali

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

SPB Tetovë: Kontrolle të përforcuara për zbulimin dhe sanksionimin e të shtënave në dasma

para 9 muajve - Republika

Pas disa rasteve të plagosjes dhe lëndimeve nga armë zjarri, në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit, SPB Tetovë sot i përsëriti apelet për përmbajtshmëri nga të shtëna dhe organizim të paautorizuar të fishekzjarreve...

Policia prangos personin që plagosi 31 vjeçarin mbrëmë në Gostivar

para 9 muajve - AlbPortali

Policia e Gostivarit ka zbuluar dhe prangosur dasmorin i cili mbrëmë plagosi 31 vjeçarin nga fshati Tumçevishtë. Bëhet fjalë për 58 vjeçarin D.M nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, njofton Flaka Loading......

Përmbyset makina në dalje të Gostivarit, lëndohet 2 persona

para 9 muajve - Fol

Në rrugën rajonale Gostivar-Kërçovë, në afërsi të objektit të seksionit në Gostivar “Rruga e Maqedonisë” dje (16 korrik) rreth orës 3 e 45 minuta, automjeti i pasagjerëve “Jugo” me targa të Gostivarit,...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - AlbPortali

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Fakti Ditor

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Ina

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Aktuale

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Gostivar: Përgjaket dasma, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Lajm

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Zjarrfikësit e Tetovës, ekipi që fik zjarre në disa komuna të Pollokut të poshtëm

para 9 muajve - Telegrafi

Njësia territoriale e zjarrfikësve të Tetovës nuk arrinë që në kohë t’i lokalizojë të gjitha zjarret në komunat rurale, pasi që janë shumë larg nga Tetova. Komandanti Uka Aliti thotë se njësia e tij mbështetë...

Përgjaket dasma në Gostivar, plagoset rëndë i riu

para 9 muajve - Tetova Sot

Tridhjetë e një vjeçari banor i fshatit Tumçevisht të Gostivarit sot pasdite u plagos nga një plumb me armë zjarri. I plagosuri, pas ndihmës së dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të ashpërsisë së...

Tetovari me makinë doli jashtë rruge, përfundon me plagë të rënda në emergjencë

para 9 muajve - GazetaBlic

Dje në rrugën rajonale Tetovë-Pirok, në fshatin Bogovinë, ka ndodhur një aksident në të cilin një automjet pasagjerësh “Opel Astra” me targa të Tetovës, drejtuar nga 57 vjeçari S.M. nga Kamjani, ka fluturuar...

Gostivar: Plagoset një person gjatë festimit në dasëm

para 9 muajve - Zhurnal

Gostivar, 16 korrik - Tridhjet e një vjeçari C.GJ. nga fshati Tumçevishte të Gostivarit, pasditën e sotme është plagosur nga një plumb të shkrepur gjatë festimit në një dasmë, përcjell Zhurnal. I lënduari,...

Tetovari me makinë doli jashtë rruge, përfundon me plagë të rënda në emergjencë

para 9 muajve - Ina

Dje në rrugën rajonale Tetovë-Pirok, në fshatin Bogovinë, ka ndodhur një aksident në të cilin një automjet pasagjerësh “Opel Astra” me targa të Tetovës, drejtuar nga 57 vjeçari S.M. nga Kamjani, ka fluturuar...

Tetovari me makinë doli jashtë rruge, përfundon me plagë të rënda në emergjencë

para 9 muajve - Gazeta Express

Dje në rrugën rajonale Tetovë-Pirok, në fshatin Bogovinë, ka ndodhur një aksident në të cilin një automjet pasagjerësh “Opel Astra” me targa të Tetovës, drejtuar nga 57 vjeçari S.M. nga Kamjani, ka fluturuar...

Tetovari me makinë doli jashtë rruge, përfundon me plagë të rënda në emergjencë

para 9 muajve - Bota Press

Dje në rrugën rajonale Tetovë-Pirok, në fshatin Bogovinë, ka ndodhur një aksident në të cilin një automjet pasagjerësh “Opel Astra” me targa të Tetovës, drejtuar nga 57 vjeçari S.M. nga Kamjani, ka fluturuar...

Tetovari me makinë doli jashtë rruge, përfundon me plagë të rënda në Emergjencë

para 9 muajve - Tetova Sot

Dje në rrugën rajonale Tetovë-Pirok, në fshatin Bogovinë, ka ndodhur një aksident në të cilin një automjet pasagjerësh “Opel Astra” me targa të Tetovës, drejtuar nga 57 vjeçari S.M. nga Kamjani, ka fluturuar...

Doli me makinë jashtë rrugës, përfundon në emergjencë

para 9 muajve - Arbresh

Dje në rrugën rajonale Tetovë-Pirok, në fshatin Bogovinë, ka ndodhur një aksident në të cilin një automjet pasagjerësh “Opel Astra” me targa të Tetovës, drejtuar nga 57 vjeçari S.M. nga Kamjani, ka fluturuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK