http://kariera.mk

Edhe demokratët e Shkodrës kërkojnë anulimin e zgjedhjeve: Basha të marrë përgjegjësit

para 9 muajve - BalkanWeb

Edhe demokratët e Shkodrës janë kundër mbajtjes së zgjedhje për kryetar të PD-së. Pas Korçës, Tiranës, Durrësit e Vlorës edhe 124 anëtar të PD-së në Shkodër kanë firmosur një peticion ku kërkohet anulimi...

Jozefina i bën "gropën" Bashës në Shkodër, 120 demokratë firmosin kundër tij

para 9 muajve - Albeu

Lulzim Basha pritet të shkojë në Shkodër në kuadër të fushatës për zgjedhjet për kreun e PD-së, por 120 demokratë kanë dalë kundër tij duke firmosuar një peticion. Përmes peticionit ata kërkojnë të ndalet...

Demokratët shkodranë peticion kundër Bashës, ja çfarë i kërkojnë

para 9 muajve - Koha Jone

Një tjetër grup kundër kreut të ngrirë të PD-së, Lulzim Basha, kërkojnë ti jepet fundit sipas tyre, frasës mbi zgjedhjen e kreut. Një grup demokratësh nga Shkodra përmes një peticioni i kërkojnë Lulzim...

DOKUMENTI/ Shkodra pret Bashën me peticion, 120 demokratë: Po shkatërron PD-në

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një grup demokratësh të Shkodrës përmes një peticioni i kërkojnë Lulzim Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese dhe konfliktuale për rimëkëmbjen e partisë, pasi në të kundërt opozita...

Dokumenti/ Tjetër peticion kundër Bashës, firmoset nga 120 demokratë të Shkodrës

para 9 muajve - Sot News

Pas peticionit të degëve të PD në Korçë dhe Vlorë, dhe degës numër 7 në Tiranë, edhe një grup demokratësh të Shkodrës i bashkohen zërave kundër garës për kryetarin e ri të PD. Lulzim Bashës të ndalë farsën,...

“Shpërthejnë” demokratët edhe në Shkodër: Basha anulo zgjedhjet

para 9 muajve - Indeks online

Pas Tiranës, Vlorës dhe Korçës, sot ishte radha e demokratëve të Shkodrës të firmosnin një peticion kundër zgjedhjeve në parti. Ata duke hedhur firmë në tyre në letër i kërkojnë Bashës të ndalë farsën,...

Demokratët shkodranë peticion kundër Lulzim Bashës: Ndaloni farsën e zgjedhjeve

para 9 muajve - Standard

Një grup demokratësh të Shkodrës përmes një peticioni i kërkojnë Lulzim Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese dhe konfliktuale për rimëkëmbjen e partisë, pasi në të kundërt opozita...

“Shpërthejnë” demokratët edhe në Shkodër: Basha anulo zgjedhjet

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas Tiranës, Vlorës dhe Korçës, sot ishte radha e demokratëve të Shkodrës të firmosnin një peticion kundër zgjedhjeve në parti. Ata duke hedhur firmë në tyre në letër i kërkojnë Bashës të ndalë farsën,...

Tjetër peticion kundër Bashës/ 120 demokratë të Shkodrës: Po shkatërron PD-në, zgjedhjet farsë

para 9 muajve - Opinion

Pas Korccës, Vlorës, Durrësit dhe një seksioni në Tiranë janë demokratët e Shkodrës që nënshkruajnë një peticion kundër Lulzim Bashës. Ata i kërkojnë kryetarit të ngrirë të mos ccojë PD në greminë dhe...

Peticioni/Demokratët shkodranë- Bashës: Opozita po asgjësohet

para 9 muajve - Shqiptarja

​Edhe demokratët shkodranë kanë firmosur një peticion kundër zgjedhjeve për kryetarin e ri të PD. Një grup demokratësh të kryeqendrës së veriut i kërkojnë Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara,...

Shkodranët kundër Bashës

para 9 muajve - Koha.net

Shtohet numri i demokratëve kundër Lulzim Bashës. Një grup anëtarësh të degës së PD-së në Shkodër, kanë nënshkruar një peticion ku i kërkojnë Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese...

FOTO/ Edhe demokratët shkodranë peticion kundër Lulzim Bashës: Ndaloni farsën e zgjedhjeve

para 9 muajve - Syri

Një grup demokratësh të Shkodrës përmes një peticioni i kërkojnë Lulzim Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese dhe konfliktuale për rimëkëmbjen e partisë, pasi në të kundërt opozita...

Shkodranët kundër Bashës, peticioni: Opozita rrezikon asgjësimin

para 9 muajve - Vizion Plus

Shtohet numri i demokratëve kundër Lulzim Bashës. Një grup anëtarësh të degës së PD-së në Shkodër, kanë nënshkruar një peticion ku i kërkojnë Bashës, të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese...

Peticioni/ PD e Shkodrës kërkon anulimin e zgjedhjeve për kryetarin: Gara një farsë

para 9 muajve - Java News

​Edhe demokratët shkodranë kanë firmosur një peticion kundër zgjedhjeve për kryetarin e ri të PD. Një grup demokratësh të kryeqendrës së veriut i kërkojnë Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara,...

Peticioni/ Demokratët shkodranë- Bashës: Anulo zgjedhjet në PD!

para 9 muajve - Lexo

Edhe demokratët shkodranë kanë firmosur një peticion kundër zgjedhjeve për kryetarin e ri të PD. Një grup demokratësh të kryeqendrës së veriut i kërkojnë Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara,...

FOTO/ Edhe demokratët shkodranë peticion kundër Lulzim Bashës: Ndaloni farsën e zgjedhjeve

para 9 muajve - Opozita

Një grup demokratësh të Shkodrës përmes një peticioni i kërkojnë Lulzim Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese dhe konfliktuale për rimëkëmbjen e partisë, pasi në të kundërt opozita...

Dokumenti/ Demokratët shkodranë e presin Bashën me peticion: Mbaj përgjegjësi ose na asgjësove

para 9 muajve - Shekulli

Një grup demokratësh të Shkodrës përmes një peticioni i kërkojnë Lulzim Bashës të ndalë farsën, zgjidhjet e imponuara, përjashtuese dhe konfliktuale për rimëkëmbjen e partisë, pasi në të kundërt opozita...

“Shpërthejnë” demokratët edhe në Shkodër: Basha anulo zgjedhjet

para 9 muajve - Sovrani

Pas Tiranës, Vlorës dhe Korçës, sot ishte radha e demokratëve të Shkodrës të firmosnin një peticion kundër zgjedhjeve në parti. Ata duke hedhur firmë në tyre në letër i kërkojnë Bashës të ndalë farsën,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK