http://kariera.mk

Në “Hardh Fest” sivjet “Pas verës vjen Vera”

para 10 muajve - Koha.net

Me sloganin “Mbas verës, vjen Vera,” festivali “Hardh Fest” në Rahovec këtë vit do të sjellë shumë risi dhe atraksione vreshtare, verëtare, turistike dhe kulturore. Si çdo vit edhe sivjet për ide të sloganit...

“Mbas verës, vjen vera”, moto e HardhFest 2017

para 10 muajve - Telegrafi

HardhFest 2017 ka zbuluar sloganin për edicionin e ri. Kemi dëgjuar se njerëzit shpesh ankohen që pas pushimeve verore është traumë në vete që sa fillon muaji Shtator ti ktheheni punës direkt. Secili do...

“Mbas verës, vjen vera”, moto e HardhFest 2017

para 10 muajve - Almakos

HardhFest 2017 ka zbuluar sloganin për edicionin e ri. Kemi dëgjuar se njerëzit shpesh ankohen që pas pushimeve verore është traumë në vete që sa fillon muaji Shtator ti ktheheni punës direkt. Secili do...

Slogani i Hardh Fest “Mbas verës, vjen vera”

para 10 muajve - AlbPortali

Me sloganin “Mbas verës, vjen Vera,” festivali “Hardh Fest” këtë vit do të sjellë shumë risi dhe atraksione vreshtare, verëtare, turistike dhe kulturore. Si çdo vit edhe sivjet për ide të sloganit e Hardh...

Slogani i Hardh Fest “Mbas verës, vjen vera”

para 10 muajve - KosovaPress

Si çdo vit edhe sivjet për ide të sloganit e Hardh Fest është përkujdesur dizajneri Agi Haxhimurati. Hardh Fest do të organizohet më datë 7, 8, 9 dhe 10 Shtator, ku gjithashtu edhe këtë vit, festivali...

Slogani i Hardh Fest “Mbas verës, vjen vera”

para 10 muajve - 10minuta

Me sloganin “Mbas verës, vjen Vera,” festivali “Hardh Fest” këtë vit do të sjellë shumë risi dhe atraksione vreshtare, verëtare, turistike dhe kulturore. Si çdo vit edhe sivjet për ide të sloganit e Hardh...

Slogani i Hardh Fest “Mbas verës, vjen vera”

para 10 muajve - RTV 21

Hardh Fest mbahet me datë 7, 8, 9 dhe 10 Shtator Me sloganin “Mbas verës, vjen Vera,” festivali “Hardh Fest” këtë vit do të sjellë shumë risi dhe atraksione vreshtare, verëtare, turistike dhe kulturore....

Ky është sllogani i Hardh Fest-it për sivjet

para 10 muajve - Periskopi

Kemi dëgjuar se njerëzit shpesh ankohen që pas pushimeve verore është traumë në vete që sa fillon muaji shtator ti ktheheni punës direkt. Secili do të donte të bënte edhe një mini-pushim pas pushimeve...

Slogani i Hardh Fest “Mbas verës, vjen vera”

para 10 muajve - Gazeta e re

Me sloganin “Mbas verës, vjen Vera,” festivali “Hardh Fest” këtë vit do të sjellë shumë risi dhe atraksione vreshtare, verëtare, turistike dhe kulturore. Si çdo vit edhe sivjet për ide të sloganit e Hardh...

Slogani i Hardh Fest për sivjet është…? !

para 10 muajve - Bota Press

Kemi dëgjuar se njerëzit shpesh ankohen që pas pushimeve verore është traumë në vete që sa fillon muaji Shtator ti ktheheni punës direkt. Secili do të donte të bënte edhe një mini-pushim pas pushimeve...

7 arsye pse njohjet e nisura në verë janë më të mirat

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Zakonisht dashuria troket atëherë kur nuk e pret … Nëse troket në verë, ndërtohet një marrëdhënie shumë speciale. Çdo libër për adoleshentë, film apo show vërtitet rreth dashurisë që lind në verë dhe kjo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK