http://kariera.mk

Shefja e BE-së në Kosovë zhvillon takim me Dedën e Kusarin

para 9 muajve - Telegrafi

Sot në zyrat e Alternativës ka qëndruar shefja e zyrës së Bashkimit Evropian (BE) në Kosovë, Natalyia Apostolova, ku është takuar me shefen e Alternativës, Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetarin, Ilir Deda....

Shefja e BE'së takon Dedën e Kusarin

para 9 muajve - Gazeta Express

Sot në zyrat e Alternativës ka qëndruar shefja e zyrës së Bashkimit Evropian (BE) në Kosovë, Natalyia Apostolova, ku është takuar me shefen e Alternativës, Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetarin, Ilir Deda....

Shefja e BE-së në Kosovë zhvillon takim me Dedën e Kusarin

para 9 muajve - Lajmi.net

Sot në zyrat e Alternativës ka qëndruar shefja e zyrës së Bashkimit Evropian (BE) në Kosovë, Natalyia Apostolova, ku është takuar me shefen e Alternativës, Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetarin, Ilir Deda....

Çfarë bisedoi Apostolova me Mimoza Kusarin e Ilir Dedën?

para 9 muajve - Klan Kosova

Shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova është takuar me kryetaren e Alternativës  Mimoza Kusari–Lila dhe nënkryetarin Ilir Deda. Siç bëhet e ditur tema e takimit ishte situate...

Apostolova viziton 'Alternativën', mësohet çka u diskutua

para 9 muajve - Zeri

Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova ka zhvilluar sot një vizitë në zyret e Alternativës. Gjatë këtij takimi ajo ka zhvilluar bisedë me Kryetaren e Alternativës Mimoza Kusari...

Apostolova takon krerët e Alternativës

para 9 muajve - RTV 21

Shefja e zyrës së BE-së, Natalyia Apostolova me bashkëpunëtorë te Alternativa Sot në zyret e Alternativës për takim ishte shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë Natalyia Apostolova me bashkëpunëtorë....

Apostolova me udhëheqës të Alternativës, pajtim për krijimin e shpejtë të Qeverisë kredibile

para 9 muajve - Koha.net

Sot në zyret e Alternativës për takim ishte shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova me bashkëpunëtorë dhe u takuan me kryetaren e Alternativës Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetarin...

Shefja e BE-së në Kosovë zhvillon takim me Dedën e Kusarin

para 9 muajve - Almakos

Sot në zyrat e Alternativës ka qëndruar shefja e zyrës së Bashkimit Evropian (BE) në Kosovë, Natalyia Apostolova, ku është takuar me shefen e Alternativës, Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetarin, Ilir Deda....

Apostolova viziton zyret e Alternativës, kjo ishte tema e diskutimit

para 9 muajve - GazetaBlic

Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova ka zhvilluar sot një vizitë në zyret e Alternativës. Gjatë këtij takimi ajo ka zhvilluar bisedë me Kryetaren e Alternativës Mimoza Kusari...

Apostolova viziton zyret e Alternativës, kjo ishte tema e diskutimit

para 9 muajve - Indeks online

Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova ka zhvilluar sot një vizitë në zyret e Alternativës. Gjatë këtij takimi ajo ka zhvilluar bisedë me Kryetaren e Alternativës Mimoza Kusari...

Apostolova takon udhëheqësit e Alternativës

para 9 muajve - Infokusi

Shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë,  Natalyia Apostolova, ka vizituar sot Kryetaren e Alternativës Mimoza Kusari – Lila dhe Nënkryetarin Ilir Deda. Gjatë takimit u bisedua për aktuale pas zgjedhjeve...

Apostolova takohet me udhëheqësit e Alternativës

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Sot në zyret e Alternativës për takim ishte shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova me bashkëpunëtorë dhe u takuan me kryetaren e Alternativës Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetarin...

Apostolova me udhëheqës të Alternativës, pajtim për krijimin e shpejtë të Qeverisë

para 9 muajve - Insajderi

Sot në zyret e Alternativës për takim ishte shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova me bashkëpunëtorë dhe u takuan me kryetaren e Alternativës Mimoza Kusari – Lila dhe nënkryetarin...

Vonesat në krijimin e insitucioneve mund të shkaktojë dëme ekonomike dhe financiare Kosovës

para 9 muajve - KosovaLive360

Sot në zyret e Alternativës për takim ishte shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalya Apostolova me bashkëpunëtorë. Në këtë takim ajo u takua me kryetaren e Alternativës, Mimoza Kusari –...

Çfarë bisedoi Apostolova me Mimoza Kusarin e Ilir Dedën?

para 9 muajve - Bota Press

Shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova është takuar me kryetaren e Alternativës  Mimoza Kusari–Lila dhe nënkryetarin Ilir Deda. Siç bëhet e ditur tema e takimit ishte situate...

Apostolova takohet me drejtuesit e Alternativës

para 9 muajve - Gazeta e re

Shefja e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova me bashkëpunëtorë. Në këtë takim ajo u takua me kryetaren e Alternativës  Mimoza Kusari- Lila dhe nënkryetarin Ilir Deda. Tema e takimit...

Apostolova takohet me drejtuesit e Alternativës

para 9 muajve - KosovaPress

Në këtë takim ajo u takua me kryetaren e Alternativës  Mimoza Kusari- Lila dhe nënkryetarin Ilir Deda. Tema e takimit ishte situate aktuale pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme të 11 qershorit dhe domosdoshmëria...

Apostolova viziton zyret e Alternativës, kjo ishte tema e diskutimit

para 9 muajve - Sovrani

Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalyia Apostolova ka zhvilluar sot një vizitë në zyret e Alternativës. Gjatë këtij takimi ajo ka zhvilluar bisedë me Kryetaren e Alternativës Mimoza Kusari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK