http://kariera.mk

Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm

para 10 muajve - Shenja

Ndërsa ka pasur zëra se Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm, kompania ka konfirmuar tashmë zbulimin e gushtit për fabletin, shkruan Telegrafi. Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit...

E konfirmuar: Samsung Galaxy Note 8 vjen muajin e ardhshëm

para 10 muajve - Fakti Ditor

Ndërsa ka pasur zëra se Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm, kompania ka konfirmuar tashmë zbulimin e gushtit për fabletin. Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë...

GALAXY NOTE 8 VJEN MUAJIN E ARDHSHËM

para 10 muajve - TV21

Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë së komunikimeve mobile, Gao Dongzhen. Në mënyrë të veçantë, Dongzhen konfirmoi se...

Galaxy Note 8 vjen muajin e ardhshëm

para 10 muajve - RTV 21

Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë së komunikimeve mobile, Gao Dongzhen. Në mënyrë të veçantë, Dongzhen konfirmoi se...

E konfirmuar: Samsung Galaxy Note 8 vjen muajin e ardhshëm!

para 10 muajve - Arbresh

Ndërsa ka pasur zëra se Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm, kompania ka konfirmuar tashmë zbulimin e gushtit për fabletin. Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë...

E konfirmuar: Samsung Galaxy Note 8 vjen muajin e ardhshëm!

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ndërsa ka pasur zëra se Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm, kompania ka konfirmuar tashmë zbulimin e gushtit për fabletin. Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë...

Samsung Galaxy Note 8 vjen muajin e ardhshëm

para 10 muajve - Sovrani

Ndërsa ka pasur zëra se Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm, kompania ka konfirmuar tashmë zbulimin e gushtit për fabletin. Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë...

E konfirmuar: Samsung Galaxy Note 8 vjen muajin e ardhshëm

para 10 muajve - Periskopi

Ndërsa ka pasur zëra se Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm, kompania ka konfirmuar tashmë zbulimin e gushtit për fabletin. Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë...

E konfirmuar: Samsung Galaxy Note 8 vjen muajin e ardhshëm!

para 10 muajve - Telegrafi

Ndërsa ka pasur zëra se Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm, kompania ka konfirmuar tashmë zbulimin e gushtit për fabletin. Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë...

Kamera fantastike që ka Samsung Galaxy J5

para 10 muajve - Indeks online

Samsung Galaxy J5 është modeli i fundit i lansuar në treg nga kompania koreane. Ky telefon po shquhet për kamerën speciale që ka. J5 ka procesor Exynos 7870, 2 GB RAM dhe 16 GB memorie të brendshme. Kamera...

E konfirmuar: Samsung Galaxy Note 8 vjen muajin e ardhshëm!

para 10 muajve - Almakos

Ndërsa ka pasur zëra se Samsung Galaxy Note 8 do të bëhet zyrtar muajin e ardhshëm, kompania ka konfirmuar tashmë zbulimin e gushtit për fabletin. Konfirmimi erdhi nga presidenti i gjigantit të teknologjisë...

A do të jetë ky Samsung Galaxy Note 8?

para 10 muajve - Telegrafi

Samsung Galaxy Note thuhet se do të vijë me opsionet e procesorëve mobil, duke përfshirë Samsung Exynos dhe Qualcomm Snapdragon 835. Samsung do të përdor procesorë të ndryshëm në tregje të ndryshme, por...

A do të jetë ky Samsung Galaxy Note 8?

para 10 muajve - Almakos

Samsung Galaxy Note thuhet se do të vijë me opsionet e procesorëve mobil, duke përfshirë Samsung Exynos dhe Qualcomm Snapdragon 835. Samsung do të përdor procesorë të ndryshëm në tregje të ndryshme, por...

A do të jetë ky Samsung Galaxy Note 8?

para 10 muajve - Fol

Samsung Galaxy Note thuhet se do të vijë me opsionet e procesorëve mobil, duke përfshirë Samsung Exynos dhe Qualcomm Snapdragon 835. Samsung do të përdor procesorë të ndryshëm në tregje të ndryshme, por...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK