http://kariera.mk

BE-ja me sanksione ndaj sirianëve

para 9 muajve - Portalb

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Aktuale

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE-ja vendosi sankisone për 16 sirianë për shkak të sulmeve kimike

para 9 muajve - MRT

Bashkimi Evropian sot do të vendosë sanksione për 16 shkencëtarë dhe ushtarë sirianë... Bashkimi Evropian sot do të vendosë sanksione për 16 shkencëtarë dhe ushtarë sirianë, për të cilët konsiderohet se...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Indeks online

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianëve për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Lajmi.net

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

Bashkimi Evropian sanksionon 16 sirianë për sulmet me armë kimike

para 9 muajve - Almakos

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

Bashkimi Evropian sanksionon 16 sirianë për sulmet me armë kimike

para 9 muajve - Shenja

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Koha.net

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Infokusi

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

Bashkimi Evropian sanksionon 16 sirianë për sulmet me armë kimike

para 9 muajve - AlbPortali

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Sovrani

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Arbresh

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Gazeta Liria

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

BE sanksionon 16 sirianë për sulme me armë kimike

para 9 muajve - Insajderi

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian kanë vendosur sanksione ndaj 16 sirianëve të tjerë për rolin e dyshuar në sulmet me armë kimike kundër civilëve. Tetë nga 16 individët janë zyrtarë të lartë ushtarakë,...

Përdorimi i armëve kimike në Siri: BE vendos sanksione kundër 16 personave të tjerë

para 9 muajve - Arbresh

Këshilli i Bashkimit Evropian, të hënën, shtoi 16 persona në listën e atyre që synonin masat kufizuese të BE kundër regjimit sirian, shkruan arbresh.info. BE-ja u shtoi këtyre 16 personave për rolin e...

Shkencëtarëve sirianë të përfshirë në prodhimin e armëve kimike u janë vënë sanksione nga Bashkimi Evropian

para 9 muajve - Periskopi

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian dhe ministrat e jashtëm të tyre janë duke shikuar t’u shpallin sanksione shkencëtarëve sirianë të cilët kanë qenë të përfshirë në përdorimin e armëve kimike kundër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK