http://kariera.mk

Panasonic lanson P55 Max për 132 dollarë

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Panasonic ka lansuar telefonin e saj më të fundit P55 Max në Indi. Telefoni ka çmim që arrin në 132 dollarë dhe është i disponueshëm ekskluzivisht në Flipkart. P55 Max ka ekran 5.5 inç me 710p...

Panasonic lanson P55 Max për 132 dollarë

para 9 muajve - Telegrafi

Panasonic ka lansuar telefonin e saj më të fundit P55 Max në Indi. Telefoni ka çmim që arrin në 132 dollarë dhe është i disponueshëm ekskluzivisht në Flipkart. P55 Max ka ekran 5.5 inç me 710p IPS me xham...

Panasonic së shpejti me telefon të lirë e bateri të fuqishme

para 9 muajve - Koha.net

Kompania e njohur e televizorëve, Panasonic, është po ashtu prezente në tregun e smartfonëve dhe tani paralajmëron telefon të ri e të lirë – P55 Max, të cilin do ta lansojë në Indi. Panasonic P55 Max do...

Panasonic lanson P55 Max për 132 dollarë

para 9 muajve - Almakos

Panasonic ka lansuar telefonin e saj më të fundit P55 Max në Indi. Telefoni ka çmim që arrin në 132 dollarë dhe është i disponueshëm ekskluzivisht në Flipkart. P55 Max ka ekran 5.5 inç me 710p IPS me xham...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK