http://kariera.mk

Dasma kosovare me tifozë të Arsenalit bën bujë në mediat botërore

para 10 muajve - Koha.net

Një dasmë kosovare, nga e cila dolën fotografi ku shihej dhëndri dhe nusja të rrethuar me tifozë të Arsenalit, ka bërë bujë edhe në mediat botërore. Kaltrim Agushaj u martua me Edisonën të shtunën në një...

Goal.com shkruan për kosovarin që nuk u nda nga Arsenali edhe në ditën e dasmës

para 10 muajve - Lajmi.net

Një tifoz i Arsenalit në Kosovë ka marrë vëmendjen e ‘Goal.com’ për ceremoninë e dasmës që ka organizuar. Kaltrim Agushaj, një djalë i ri nga Kosova, ka vendosur që ditën e damës së tij ta ketë të paharruar...

⚽ Goal.com shkruan për kosovarin që nuk u nda nga Arsenali edhe në ditën e dasmës

para 10 muajve - Infokusi

Një tifoz i Arsenalit në Kosovë ka marrë vëmendjen e ‘Goal.com’ për ceremoninë e dasmës që ka organizuar. Kaltrim Agushaj, një djalë i ri nga Kosova, ka vendosur që ditën e damës së tij ta ketë të paharruar...

Dasma kosovare me tifozë të Arsenalit bën bujë në mediat botërore

para 10 muajve - Infokusi

Një dasmë kosovare, nga e cila dolën fotografi ku shihej dhëndri dhe nusja të rrethuar me tifozë të Arsenalit, ka bërë bujë edhe në mediat botërore. Kaltrim Agushaj u martua me Edisonën të shtunën në një...

Dasma kosovare me tifozë të Arsenalit bën bujë në mediat botërore

para 10 muajve - Arbresh

Një dasmë kosovare, nga e cila dolën fotografi ku shihej dhëndri dhe nusja të rrethuar me tifozë të Arsenalit, ka bërë bujë edhe në mediat botërore. Kaltrim Agushaj u martua me Edisonën të shtunën në një...

Mediumi prestigjioz “Goal” shkruan për kosovarin me fanellë të Arsenalit në ditën e dasmës

para 10 muajve - Insajderi

Mediumi prestigjioz në Britani të Madhe ‘Goal.com’ ka shkruar për darsmën e një tifozi kosovar të Arsenalit, i cili edhe  ditën e tij më të veçantë të jetës nuk iu është ndarë ekipit të preferuar. Kaltrim...

Dasma kosovare me tifozë të Arsenalit bën bujë në mediat botërore

para 10 muajve - Gazeta Liria

Një dasmë kosovare, nga e cila dolën fotografi ku shihej dhëndri dhe nusja të rrethuar me tifozë të Arsenalit, ka bërë bujë edhe në mediat botërore. Kaltrim Agushaj u martua me Edisonën të shtunën në një...

Goal.com shkruan për tifozin kosovar që edhe në dasmën e tij nuk iu nda Arsenal-it

para 10 muajve - Periskopi

.Gjiganti mediatik sportiv ‘Goal.com’ ka shkruar për tifozin kosovar të Arsenalit, i cili edhe  ditën e tij më të veçant të jetës nuk iu është ndarë ‘topxhinjwve’. Kaltrim Agushaj ka vendosur që në ditën...

Goal.com shkruan për kosovarin që nuk u nda nga Arsenali edhe në ditën e dasmës

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një tifoz i Arsenalit në Kosovë ka marrë vëmendjen e ‘Goal.com’ për ceremoninë e dasmës që ka organizuar. Kaltrim Agushaj, një djalë i ri nga Kosova, ka vendosur që ditën e damës së tij ta ketë të paharruar...

Goal.com shkruan për tifozin kosovar të Arsenalit i cili edhe në dasmën e tij vesh fanelën e Arsenal-it

para 10 muajve - Periskopi

.Gjiganti mediatik sportiv ‘Goal.com’ ka shkruar për tifozin kosovar të Arsenalit, i cili edhe  ditën e tij më të veçant të jetës nuk iu është ndarë ‘topxhinjwve’. Kaltrim Agushaj ka vendosur që në ditën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK