http://kariera.mk

Bashkëshorti nuk i kthente mesazhet, gjykata në Tajvan i jep të drejtë gruas për divorc

para 10 muajve - BalkanWeb

TAJVAN – Nëse keni injoruar mesazhet që ju ka dërguar partnerja juaj, tashmë duhet të bëni kujdes pasi kjo mund të përdoret kundër jush në gjykatë. Një gruaje në Tajvan i është dhënë e drejta për të shkurorëzuar...

Nuk i kthen mesazhet, gjykata i jep të drejt gruas për divorc

para 10 muajve - Antpress

Një grua në Tajvan është divorcuar nga bashkëshorti i saj, pasiqë i ky fundit i kishe lexuar mesazhet e saj dërguar në rrjetet sociale dhe nuk i kishte kthyer përgjigje. Aplikacioni kishte treguar se bashkëshorti...

Nuk i kthen mesazhet, gjykata i jep të drejt gruas për shkurorëzim

para 10 muajve - Telegrafi

Një grua në Tajvan është shkurorëzuar nga bashkëshorti i saj, pasi që i ky fundit i kishe lexuar mesazhet e saj dërguar në rrjetet sociale dhe nuk i kishte kthyer përgjigje. Aplikacioni kishte treguar...

Nuk i kthen mesazhet, gjykata i jep të drejt gruas për divorc

para 10 muajve - RTV 21

Bashkëshorti i saj i kishte hapur mesazhet, por i ka injoruar Një grua në Tajvan është divorcuar nga bashkëshorti i saj, pasiqë i ky fundit i kishe lexuar mesazhet e saj dërguar në rrjetet sociale dhe...

Nuk i kthen mesazhet, gjykata i jep të drejt gruas për shkurorëzim

para 10 muajve - Almakos

Një grua në Tajvan është shkurorëzuar nga bashkëshorti i saj, pasi që i ky fundit i kishe lexuar mesazhet e saj dërguar në rrjetet sociale dhe nuk i kishte kthyer përgjigje. Aplikacioni kishte treguar...

Bashkëshorti nuk i kthente mesazhet, gjykata në Tajvan i jep të drejtë gruas për divorc

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Nëse keni injoruar mesazhet që ju ka dërguar partnerja juaj, tashmë duhet të bëni kujdes pasi kjo mund të përdoret kundër jush në gjykatë. Një gruaje në Tajvan i është dhënë e drejta për të shkurorëzuar...

Nuk i kthen mesazhet, gjykata i jep të drejt gruas për divorc

para 10 muajve - KosovaPress

Aplikacioni kishte treguar se bashkëshorti i saj i kishte hapur mesazhet, por i ka injoruar duke mos i shkruar prapa. Gjyqtari  në gjykatën e çështjeve familjare të qarkut Hsinchu,  kishte vendosur këtë...

Divorcohet nga bashkëshorti, ia injoroi mesazhet

para 10 muajve - Arbresh

A keni injoruar ndonjëherë mesazhet tekstuale të bashkëshortit tuaj? Jeni të paralajmëruar: mund të përdoret kundër jush në gjykatë. Një gruaje në Tajvan i është mundësuar divorci duke përdorur indikatorët...

Nuk i kthen mesazhet, gjykata i jep të drejt gruas për divorc

para 10 muajve - Gazeta e re

Një grua në Tajvan është divorcuar nga bashkëshorti i saj, pasiqë i ky fundit i kishe lexuar mesazhet e saj dërguar në rrjetet sociale dhe nuk i kishte kthyer përgjigje. Aplikacioni kishte treguar se bashkëshorti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK