http://kariera.mk

Më në fund Youtube vendos të mbështesë WhatsApp-in

para 11 muajve - Albeu

WhatsApp është bërë një nga aplikacionet më të përdorshëm dhe gjithëpërfshirës kohët e fundit. Por tani WhatsApp duket se po merr mbështetje edhe nga YouTube në kuadër të aplikacionit , kështu që në momentin...

WhatsApp merr mbështjetje direkte nga YouTube

para 11 muajve - Telegrafi

Kohët e fundit është thënë se WhatsApp kishte filluar të mbështeste më shumë lloje të shërbimeve tjera të jashtme dhe tani duket se më shumë karakteristika po vijnë në aplikacionin e famshëm të mesazheve....

WhatsAppi mundëson shikimin e videove të YouTubet direkt në aplikacion

para 11 muajve - Koha.net

Aplikacioni i njohur për mesazhe, WhatsApp, është duke testuar një veçori që i mundëson përdoruesve të shikojnë videot e YouTubet direkt në aplikacion, pa pasur nevojë të lansohet aplikacioni i ndarë i...

WhatsApp merr mbështjetje direkte nga YouTube

para 11 muajve - Almakos

Kohët e fundit është thënë se WhatsApp kishte filluar të mbështeste më shumë lloje të shërbimeve tjera të jashtme dhe tani duket se më shumë karakteristika po vijnë në aplikacionin e famshëm të mesazheve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK