http://kariera.mk

18 të vdekur dhe shumë të zhdukur nga përmbytjet në Kinë

para 10 muajve - Gazeta Express

Të paktën 18 persona kanë vdekur dhe 18 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në qytetin kinez Jilin, në verilindje të vendit. Siç raportojnë autoritetet kineze shirat e rrëmbyeshëm që goditën...

Nga përmbytjet në Kinë të paktën 18 persona kanë vdekur dhe 18 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në qytetin kinez

para 10 muajve - Opozita

Të paktën 18 persona kanë vdekur dhe 18 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në qytetin kinez Jilin, në verilindje të vendit. Siç raportojnë autoritetet kineze shirat e rrëmbyeshëm që goditën...

18 të vdekur dhe shumë të zhdukur nga përmbytjet në Kinë

para 10 muajve - Gazeta e re

Të paktën 18 persona kanë vdekur dhe 18 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në qytetin kinez Jilin, në verilindje të vendit. Siç raportojnë autoritetet kineze shirat e rrëmbyeshëm që goditën...

18 të vdekur dhe shumë të zhdukur nga përmbytjet

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Të paktën 18 persona kanë vdekur dhe 18 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në qytetin kinez Jilin, në verilindje të vendit. Siç raportojnë autoritetet kineze shirat e rrëmbyeshëm që goditën...

Përmbytjet e frikshme në Kinë

para 10 muajve - RTSH

Të paktën 18 persona kanë vdekur dhe 18 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në qytetin kinez Jilin, në verilinjde të vendit. Sipas autoriteteve kineze, shirat e rrëmbyeshëm që goditën rajonin...

Përmbytje në Kinë, 18 të vdekur dhe shumë të zhdukur

para 10 muajve - Zhurnal

Të paktën 18 persona kanë vdekur dhe 18 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në qytetin kinez Jilin, në verilinjde të vendit. Siç raportojnë autoritetet kineze shirat e rrëmbyeshëm që goditën...

Kinë, nga shirat e rrëmbyeshëm humbin jetën 18 persona

para 10 muajve - MRT

Tetëmbëdhjetë viktima, dhe po kaq llogariten të zhdukur.... Tetëmbëdhjetë viktima, dhe po kaq llogariten të zhdukur në shirat e rrëmbyeshëm që e përfshinë pjesën verilindore të Kinës. TASS njoftoi se,...

Përmbytje të mëdha në Kinë, 18 të vdekur dhe shumë të zhdukur

para 10 muajve - BalkanWeb

KINE – Rreth 18 persona kanë humbur jetën dhe 20 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në verilindje të Kinës, shkruan BBC. Siç raportojnë autoritetet kineze shirat e rrëmbyeshëm që goditën rajonin...

Përmbytje në Kinë, 18 të vdekur dhe shumë të zhdukur

para 10 muajve - Ora news

Të paktën 18 persona kanë vdekur dhe 18 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në qytetin kinez Jilin, në verilinjde të vendit. Siç raportojnë autoritetet kineze shirat e rrëmbyeshëm që goditën...

Përmbytje të mëdha në Kinë, 18 të vdekur dhe shumë të zhdukur

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Rreth 18 persona kanë humbur jetën dhe 20 të tjerë rezultojnë të zhdukur nga përmbytjet në verilindje të Kinës, shkruan BBC. Siç raportojnë autoritetet kineze shirat e rrëmbyeshëm që goditën rajonin kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK