http://kariera.mk

Rrahet brutalisht nga kunati sepse lindi vajzë (Video, +16)

para 8 muajve - Telegrafi

Meena Kashyap nga Punjab i Indisë, është rrahur nga kunati dhe një shok i tij, sepse ka lindur vajzë. Viktima 35-vjeçare, ka mbetur me lëndime të konsiderueshme nga goditjet me shkopinj, sepse familjarët...

Rrihet brutalisht nga kunati sepse lindi vajzë (Video +16)

para 8 muajve - Zeri

Meena Kashyap nga Punjab i Indisë, është rrahur nga kunati dhe një shok i tij, sepse ka lindur vajzë. Viktima 35-vjeçare, ka mbetur me lëndime të konsiderueshme nga goditjet me shkopinj, sepse familjarët...

Skandaloze: Rrihet brutalisht nga kunati sepse lindi vajzë

para 8 muajve - Aktuale

Meena Kashyap nga Punjab i Indisë, është rrahur nga kunati dhe një shok i tij, sepse ka lindur vajzë. Viktima 35-vjeçare, ka mbetur me lëndime të konsiderueshme nga goditjet me shkopinj, sepse familjarët...

Shokuse, rrihet brutalisht nga kunati sepse lindi vajzë

para 8 muajve - Indeks online

Faji i saj i vetëm ishte se lindi vajzë. Meena Kashyap, 35 vjeçe nga Katalëi, në shtetin indian të Punjab, u rrah egërsisht nga familjarët e saj gjatë javës së lënë pas. Siç shihet në videon më poshtë,...

Skandaloze: Rrihet brutalisht nga kunati sepse lindi vajzë

para 8 muajve - Gazeta Express

Meena Kashyap nga Punjab i Indisë, është rrahur nga kunati dhe një shok i tij, sepse ka lindur vajzë. Viktima 35-vjeçare, ka mbetur me lëndime të konsiderueshme nga goditjet me shkopinj, sepse familjarët...

Rrihet egërsisht nga kunati pse lindi vajzë, pamjet shokuese

para 8 muajve - NOA

Faji i saj i vetëm ishte se lindi vajzë. Meena Kashyap, 35 vjeçe nga Katalëi, në shtetin indian të Punjab, u rrah egërsisht nga familjarët e saj gjatë javës së lënë pas. Siç shihet në videon më poshtë,...

Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë, kujdes pamje të rënda (Foto/Video)

para 8 muajve - GazetaBlic

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi. Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja...

Kujdes pamje të rënda/ Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë (Foto/Video)

para 8 muajve - Standard

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi. Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja...

Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë, kujdes pamje të rënda (Foto/Video)

para 8 muajve - Lajmi.net

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi. Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja...

VIDEO/ Moment tronditës. Gruaja rrihet barbarisht nga kunati se lindi vajzë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Një ngjarje e tmershme ka ndodhur në Indi. Një grua është rrahur barbarisht me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në video shokuese do të shikoni gruan duke bërtitur ndërsa goditej nga kunati...

Skandaloze: Rrihet brutalisht nga kunati sepse lindi vajzë

para 8 muajve - Bota Press

Meena Kashyap nga Punjab i Indisë, është rrahur nga kunati dhe një shok i tij, sepse ka lindur vajzë. Viktima 35-vjeçare, ka mbetur me lëndime të konsiderueshme nga goditjet me shkopinj, sepse familjarët...

Kunati e rreh barbarisht pse lindi vajzë

para 8 muajve - Zhurnal

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi. Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja...

Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë, kujdes pamje të rënda (FOTO/VIDEO)

para 8 muajve - Arbresh

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi. Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja...

Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë, kujdes pamje të rënda (Foto/Video)

para 8 muajve - Infokusi

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi. Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja...

Solli në jetë një vajzë, gruaja rrihet barbarisht me shkop hokeji

para 8 muajve - BalkanWeb

Një grua  është rrahur në mënyrë barbare me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në një video shokuese, e cila ishte instaluar tek shkallët e një pallati, tregon gruan duke bërtitur ndërsa goditej...

VIDEO tronditëse: Rreh barbarisht kunatën me shkop hokeji, pse… lindi vajzë

para 8 muajve - Gazeta Tema

(PAMJE TE RENDA) Një 35-vjeçare është dhunuar barbarisht me shkop hokeji nga kunati i saj dhe një shok i tij, pse lindi vajzë. Video e rëndë është regjistruar në Indi. Dy agresorët janë arrestuar nga policia,...

Kunati e rreh barbarisht pse lindi vajzë

para 8 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi. Kunati e rrahu...

Ngjarje e rëndë, kunati rreh nusen për vdekje sepse ajo kishte lindur vajzë

para 8 muajve - InfoShqip

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur vajzë. Videoja shqetësuese, e incizuar nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoi gruan duke bërtitur...

Pamje shokuese/ Kunati rreth barbarisht kunatën se lindi vajzë

para 8 muajve - Opinion

Një grua indiane është rrahur barbarisht nga kunati me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në një videon shokuese shihet kunati që e godet në shkallët e pallatit ndërsa gruaja ulëret nga dhimbjet....

E rrahin familja e burrit, ja arsya pse

para 8 muajve - Periskopi

Një grua në Katalëi të Punjabit është rrahur nga familja e burrit të saj për shkak se ka lindur një vajzë. Sipas medieve lokale të Indisë, thuhet se gruaja me emrin Meena Kashyap 35 vjeçare është sulmuar...

Sjell në jetë një vajzë, gruaja rrihet barbarisht me shkop hokeji

para 8 muajve - Politiko

Në një video shokuese, e cila ishte instaluar tek shkallët e një pallati, tregon gruan duke bërtitur ndërsa goditej nga kunati i saj dhe shoku i tij. Gruaja e identifikuar si Meena Kashyap kishte bërë...

Sjell në jetë një vajzë, gruaja rrihet barbarisht me shkop hokeji

para 8 muajve - Ora news

Një grua nga India është rrahur barbarisht me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në një video shokuese, e cila ishte instaluar tek shkallët e një pallati, tregon gruan duke bërtitur ndërsa goditej...

Sjell në jetë një vajzë, gruaja rrihet barbarisht me shkop hokeji

para 8 muajve - Ora news

Një grua nga India është rrahur barbarisht me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në një video shokuese, e cila ishte instaluar tek shkallët e një pallati, tregon gruan duke bërtitur ndërsa goditej...

Sjell në jetë një vajzë, gruaja rrihet barbarisht me shkop hokeji

para 8 muajve - Republika

Një grua nga India është rrahur barbarisht me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në një video shokuese, e cila ishte instaluar tek shkallët e një pallati, tregon gruan duke bërtitur ndërsa goditej...

Aksioni i Task-Forcës së ujit, ndërpriten 2325 lidhje të paligjshme në Tiranë – Opozita.com

para 8 muajve - Opozita

Një grua  është rrahur në mënyrë barbare me shkop hokej pasi ka sjellë në jetë një vajzë. Në një video shokuese, e cila ishte instaluar tek shkallët e një pallati, tregon gruan duke bërtitur ndërsa goditej...

Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - Gazeta Express

​ Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

E rëndë/ Lindi vajzë, burri rreh nusen e vëllait me shkop

para 8 muajve - Tetova Sot

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur vajzë. Videoja shqetësuese, e incizuar nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoi gruan duke bërtitur...

Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - Gazeta Liria

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

VIDEO/ Çmenduri, rreh gruan e vëllait me shkop vetëm pse lindi vajzë

para 8 muajve - Java News

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur vajzë. Videoja shqetësuese, e incizuar nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoi gruan duke bërtitur...

Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - Lajmi.net

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - GazetaBlic

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - Tetova Sot

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - Indeks online

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

Pamje tmerruese: Rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - Bota Press

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

Shokuese: Rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë

para 8 muajve - Periskopi

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur. Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK