http://kariera.mk

Hajduti 60-vjeçar, në shënjestër celularët

para 11 muajve - Top Channel

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Hajduti nga Tirana: Kam vjedhur aq celularë e portofola sa s'mbaj mend

para 11 muajve - Shqiptarja

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Rrëfehet hajduti 60-vjeçar: Kam vjedhur aq shumë celularë dhe nuk mbaj mend

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjeçarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Hajduti 60 vjeçar, në shënjestër celularët

para 11 muajve - Antpress

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

“Kam vjedhur celularë e portofola, sa nuk i mbaj mend”, 60-vjeçari i bën zbor policisë për 5 muaj

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana, i cili për më shumë se pesë muaj...

Hajduti 60 vjeçar, në shënjestër celularët

para 11 muajve - Indeks online

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

“Kam vjedhur shumë celularë e portofola dhe nuk mbaj mend”, si u zbulua 60-vjeçari nga Tirana

para 11 muajve - Mapo

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Hajduti nga Tirana habit policinë: Kam vjedhur shumë celularë e portofola dhe nuk mbaj mend

para 11 muajve - Gazeta Express

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Hajduti nga Tirana habit policinë: Kam vjedhur shumë celularë e portofola dhe nuk mbaj mend

para 11 muajve - Koha Jone

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Njihuni me hajdutin që vidhte aq shumë celularë sa nuk i mbante mend vendet

para 11 muajve - Lajmi.net

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjeçarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Ka vjedhur aq shumë sa nuk i mban mend, si u zbulua super hajduti në Tiranë

para 11 muajve - Albeu

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Njihuni me hajdutin që vidhte aq shumë celularë sa nuk i mbante mend vendet

para 11 muajve - Syri

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjeçarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

“Kam vjedhur shumë celularë e portofola dhe nuk mbaj mend”, si u zbulua 60-vjeçari nga Tirana

para 11 muajve - Shekulli

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Hajduti nga Tirana habit policinë: Kam vjedhur shumë celularë e portofola dhe nuk mbaj mend

para 11 muajve - Gazeta Tema

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Njihuni me hajdutin që vidhte aq shumë celularë sa nuk i mbante mend vendet

para 11 muajve - Opozita

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjeçarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Njihuni me hajdutin që vidhte aq shumë celularë sa nuk i mbante mend vendet

para 11 muajve - Tetova Sot

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjeçarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

“Kam vjedhur celularë e portofola, sa nuk i mbaj mend”, rrëfehet 60-vjeçari që i bëri zbor policisë për 5 muaj

para 11 muajve - Opozita

TIRANE – Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana, i cili për më shumë se pesë muaj...

“Kam vjedhur aq shumë portofola e celularë sa…” si zbulua 60-vjeçari

para 11 muajve - Java News

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Detajet/ “Kam vjedhur shumë celularë e portofola dhe nuk mbaj mend”, ja si u zbulua 60-vjeçari nga Tirana

para 11 muajve - Lexo

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Njihuni me hajdutin që vidhte aq shumë celularë sa nuk i mbante mend vendet

para 11 muajve - Gazeta Liria

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjeçarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

Hajduti 60 vjeçar, në shënjestër celularët

para 11 muajve - KosovaPress

E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi policinë dhe prokurorinë për identifikimin e tij. Rasti më i fundit i 60-vjeçarit ishte vjedhja e një...

Hajduti 60 vjeçar, në shënjestër celularët

para 11 muajve - Gazeta e re

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjecarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

60 vjeçari që nuk mban mend sa telefona e portofola ka vjedhur dhe ku

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Vidhte aq shpesh celulare dhe portofola saqë nuk mbante mend kujt i vidhte dhe kujt ja shiste më pas. E tillë është historia e 60-vjeçarit Luan Satka nga Tirana i cili për më shumë se pesë muaj angazhoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK