http://kariera.mk

Plagosi me thikë bashkëkombësin, arrestohet shqiptari i rrezikshëm në Itali (Emri+Foto)

para 9 muajve - BalkanWeb

ITALI – Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili konsiderohej si i rrezikshëm dhe ishte në kërkim prej 1 viti. Në pranga ka rënë shqiptari Edmond Xhahysa, 32 vjec, pasi mbrëmjen e 14 qershorit...

Arrestohet shqiptari, “tmerri” i policisë që ishte shpallur në kërkim

para 9 muajve - NOA

Ka zgjatur një vit arratia e një shqiptari, i cili është arrestuar nga policia italiane, pasi një vit më parë kishte plagosur një bashkëkombasin e tij. Ai u arrestua në në autostradën 16, në Orta Nova...

Në kërkim prej një viti për tentativë vrasjeje, arrestohet shqiptari në Itali

para 9 muajve - Sot News

Një shqiptar i cili kërkohej prej një viti nga policia italiane është arrestuar. Në pranga ka rënë shqiptari Edmond Xhahysa, 32 vjec, pasi mbrëmjen e 14 qershorit 2016 plagosi me thikë në bark bashkatdhetarin...

I shpallur në kërkim prej një viti, arrestohet shqiptari i ‘rrezikshëm’ në Itali

para 9 muajve - Standard

Një i ri shqiptar, i kërkuar prej një viti për tentativë vrasje është vënë në pranga në Itali. Arratia e 32-vjeçcarit Edmond Xhahysa përfundoi në autostradën 16, në Orta Nova (Foggia), nën drejtimin e...

Thikë në stomak patriotit në Itali, shqiptari kapet pas një viti

para 9 muajve - Gazeta Express

Një 32 vjeçar shqiptar, i cili ka qenë në kërkim nga policia italiane pasi para një viti ka qëlluar më thikë një patriot të tij, ka përfunduar sot në pranga. Bëhet fjalë për shtetasin Edmond Xhahysa, i...

Arrestohet një nga shqiptarët më të rrezikshëm. Emri

para 9 muajve - Shekulli

Një i ri shqiptar, i kërkuar prej një viti për tentativë vrasje është vënë në pranga në Itali. Arratia e 32-vjeçcarit Edmond Xhahysa përfundoi në autostradën 16, në Orta Nova (Foggia), nën drejtimin e...

Emri/ Arrestohet një nga shqiptarët më të rrezikshëm

para 9 muajve - Opinion

Një i ri shqiptar, i kërkuar prej një viti për tentativë vrasje është vënë në pranga në Itali. Arratia e 32-vjeçcarit Edmond Xhahysa përfundoi në autostradën 16, në Orta Nova (Foggia), nën drejtimin e...

Arrestohet shqiptari i rrezikshëm. Ja kush është

para 9 muajve - Mapo

Një i ri shqiptar, i kërkuar prej një viti për tentativë vrasje është vënë në pranga në Itali. Arratia e 32-vjeçcarit Edmond Xhahysa përfundoi në autostradën 16, në Orta Nova (Foggia), nën drejtimin e...

FOTO/ Arrestohet shqiptari i rrezikshëm. Ja kush është

para 9 muajve - Syri

Një i ri shqiptar, i kërkuar prej një viti për tentativë vrasje është vënë në pranga në Itali. Arratia e 32-vjeçcarit Edmond Xhahysa përfundoi në autostradën 16, në Orta Nova (Foggia), nën drejtimin e...

Sulmoi me thikë një person, prangoset shqiptari i rrezikshëm

para 9 muajve - Java News

Një 32 vjeçar shqiptar, i cili ka qenë në kërkim nga policia italiane pasi para një viti ka qëlluar më thikë një patriot të tij, ka përfunduar sot në pranga. Bëhet fjalë për shtetasin Edmond Xhahysa, i...

Kapet shqiptari pas një viti në Itali pas qëlloi me thikë në stomak patriotin

para 9 muajve - Opozita

Një 32 vjeçar shqiptar, i cili ka qenë në kërkim nga policia italiane pasi para një viti ka qëlluar më thikë një patriot të tij, ka përfunduar sot në pranga. Bëhet fjalë për shtetasin Edmond Xhahysa, i...

Thikë në stomak patriotit në Itali, shqiptari kapet pas një viti

para 9 muajve - Gazeta Liria

Një 32 vjeçar shqiptar, i cili ka qenë në kërkim nga policia italiane pasi para një viti ka qëlluar më thikë një patriot të tij, ka përfunduar sot në pranga. Bëhet fjalë për shtetasin Edmond Xhahysa, i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK