http://kariera.mk

Inspektorja e policisë vë duart në kokë: Ika me pushime në Sarandë, më bënë gjëmën në shtëpi

para 10 muajve - Standard

Një inspektore e policisë së Gjirokastrës, ka mbetur e habitur, kur teksa është kthyer nga pushimet, ka zbuluar se i kishin marrë armën. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër, inspektore policie në...

"Ika me pushime dhe më vodhën pistoletën në shtëpi", dëshmia tronditëse e polices

para 10 muajve - Gazeta Express

Pushimet duket se nuk kanë shkuar shumë mbarë për inspektoren e policisë në Gjirokastër, e cila pasi është kthyer në shtëpi ka vënë re mungesën e armës së punës. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër,...

Inspektorja e policisë me pushime në Sarandë, i zhduket arma e punës dhe paratë

para 10 muajve - NOA

Një inspektore e policisë së Gjirokastrës, ka mbetur e tronditur, kur teksa është kthyer nga pushimet, ka zbuluar se i kishin marrë armën. Shtetasja K.Rr., 25 vjeçe banuese në Gjirokastër, inspektore policie...

Tronditet policja: Pistoletën ma vodhën kur ika me pushime

para 10 muajve - Shqiptarja

Një inspektore e policisë së Gjirokastrës, ka mbetur e habitur, kur teksa është kthyer nga pushimet, ka zbuluar se i kishin marrë armën. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër, inspektore policie në...

Tronditet policja e Gjirokastrës: Ika me pushime më vodhën pistoletën në shtëpi

para 10 muajve - Shekulli

Një inspektore e policisë së Gjirokastrës, ka mbetur e habitur, kur teksa është kthyer nga pushimet, ka zbuluar se i kishin marrë armën. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër, inspektore policie në...

Policja denoncon grabitjen e armës: Isha me pushime

para 10 muajve - Lexo

Pushimet duket se nuk kanë shkuar shumë mbarë për një inspektore të policisë në Gjirokastër, e cila pasi është kthyer në shtëpi ka vënë re mungesën e armës së punës. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër,...

Policja denoncon grabitjen e armës: Isha me pushime dhe…

para 10 muajve - Java News

Pushimet duket se nuk kanë shkuar shumë mbarë për një inspektore të policisë në Gjirokastër, e cila pasi është kthyer në shtëpi ka vënë re mungesën e armës së punës. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër,...

“Ika me pushime dhe më vodhën pistoletën në shtëpi”/Ja dëshmia e polices

para 10 muajve - AlbPress

Pushimet duket se nuk kanë shkuar shumë mbarë për inspektoren e policisë në Gjirokastër, e cila pasi është kthyer në shtëpi ka vënë re mungesën e armës së punës. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër,...

“Ika me pushime dhe më vodhën pistoletën në shtëpi”, dëshmia tronditëse e polices

para 10 muajve - Gazeta Liria

Pushimet duket se nuk kanë shkuar shumë mbarë për inspektoren e policisë në Gjirokastër, e cila pasi është kthyer në shtëpi ka vënë re mungesën e armës së punës. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër,...

“Ika me pushime dhe më vodhën pistoletën në shtëpi”, dëshmia tronditëse e polices

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Pushimet duket se nuk kanë shkuar shumë mbarë për inspektoren e policisë në Gjirokastër, e cila pasi është kthyer në shtëpi ka vënë re mungesën e armës së punës. 25-vjeçarja K.Rr., banuese në Gjirokastër,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK