http://kariera.mk

Renault shënon 40 vjetorin e pjesëmarrjes në Formula 1

para 10 muajve - GazetaBlic

Më 16 korrik 1977, Renault fitoi çmimin e parë të Formula 1 për të hyrë në një kapitull të ri në historinë e saj të gjatë dhe të shquar – një që daton që në fillim të motorsportit. Gjatë dekadave të mëvonshme,...

Renault shënon 40 vjetorin e pjesëmarrjes në Formula 1

para 10 muajve - Telegrafi

Më 16 korrik 1977, Renault fitoi çmimin e parë të Formula 1 për të hyrë në një kapitull të ri në historinë e saj të gjatë dhe të shquar – një që daton që në fillim të motorsportit. Gjatë dekadave të mëvonshme,...

Renault shënon 40 vjetorin e pjesëmarrjes në Formula 1

para 10 muajve - Tetova Sot

Më 16 korrik 1977, Renault fitoi çmimin e parë të Formula 1 për të hyrë në një kapitull të ri në historinë e saj të gjatë dhe të shquar – një që daton që në fillim të motorsportit. Gjatë dekadave të mëvonshme,...

Renault shënon 40 vjetorin e pjesëmarrjes në Formula 1

para 10 muajve - Almakos

Më 16 korrik 1977, Renault fitoi çmimin e parë të Formula 1 për të hyrë në një kapitull të ri në historinë e saj të gjatë dhe të shquar – një që daton që në fillim të motorsportit. Gjatë dekadave të mëvonshme,...

Renault shënon 40 vjetorin e pjesëmarrjes në Formula 1

para 10 muajve - Arbresh

Më 16 korrik 1977, Renault fitoi çmimin e parë të Formula 1 për të hyrë në një kapitull të ri në historinë e saj të gjatë dhe të shquar – një që daton që në fillim të motorsportit. Gjatë dekadave të mëvonshme,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK