http://kariera.mk

Familja Xhaka i dhuron topa PC Prishtinës

para 10 muajve - Zeri

Pas dhjetë ditësh pushim kanë rinisur seancat stërvitore në kuadër të fazës së dytë përgatitore. Ato së pari do të zhvillohen në fushat e stadiumit të KEK-ut. FC Prishtina ka njoftuar se Ragip Xhaka, babai...

FC Prishtina fillon përgatitjet

para 10 muajve - Zeri

Pas dhjetë ditësh pushim kanë rinisur seancat stërvitore në kuadër të fazës së dytë përgatitore. Ato së pari do të zhvillohen në fushat e stadiumit të KEK-ut. FC Prishtina ka njoftuar se Ragip Xhaka, babai...

Prishtina nisë përgatitjet, merr disa dhurata nga babai i vëllezërve Xhaka

para 10 muajve - Indeks online

Skuadra e Prishtinës ka filluar përgatitjet për sezonin e ri, shkruan IndeksOnline. Klubi kryeqytetas në mungesë të stadiumit, stërvitjet edhe sivjet po i zhvillon në stadiumin e Keku-t në Obiliq. Por...

Familja Xhaka i dhuron topa Prishtinës

para 10 muajve - Lajmi.net

Pas 10 ditëve pushim, skuadra e Prishtinës ka rinisur seancat stërvitore për sezonin e ri. Këto seanca skuadra nga kryeqyteti do t’i mbajë në stadiumin e Kekut. Por, para fillimit të seancës së parë, skuadrës...

Xhaka dhuron topa për Prishtinën

para 10 muajve - Koha.net

Para fillimit të ushtrimeve të sotme të klubit të futbollit Prishtina, babai i dy futbollistëve Xhaka, Ragip Xhaka, ka dhuruar topa për skuadrën prishtinase. Klubi kryeqytetas ka njoftuar se sot ka rinisur...

Xhaka dhuron topa për Prishtinën

para 10 muajve - Java News

Para fillimit të ushtrimeve të sotme të klubit të futbollit Prishtina, babai i dy futbollistëve Xhaka, Ragip Xhaka, ka dhuruar topa për skuadrën prishtinase. Klubi kryeqytetas ka njoftuar se sot ka rinisur...

⚽ Familja Xhaka i dhuron topa Prishtinës

para 10 muajve - Infokusi

Pas 10 ditëve pushim, skuadra e Prishtinës ka rinisur seancat stërvitore për sezonin e ri. Këto seanca skuadra nga kryeqyteti do t’i mbajë në stadiumin e Kekut. Por, para fillimit të seancës së parë, skuadrës...

Xhaka i dhuron topa FC Prishtinës

para 10 muajve - Insajderi

Para fillimit të ushtrimeve të sotme të klubit të futbollit Prishtina, babai i dy futbollistëve Xhaka, Ragip Xhaka, ka dhuruar topa për FC Prishtinën – klubin më të trofeshëm të Kosovës. Klubi kryeqytetas...

Ja çka i dhuron familja Xhaka skuadrës së Prishtinës

para 10 muajve - Bota Press

Pas 10 ditëve pushim, skuadra e Prishtinës ka rinisur seancat stërvitore për sezonin e ri. Këto seanca skuadra nga kryeqyteti do t’i mbajë në stadiumin e Kekut. Por, para fillimit të seancës së parë, skuadrës...

Prishtina nisë përgatitjet, merr disa dhurata nga babai i vëllezërve Xhaka

para 10 muajve - Sovrani

Skuadra e Prishtinës ka filluar përgatitjet për sezonin e ri, shkruan IndeksOnline. Klubi kryeqytetas në mungesë të stadiumit, stërvitjet edhe sivjet po i zhvillon në stadiumin e Keku-t në Obiliq. Por...

Familja Xhaka i dhuron topa Prishtinës

para 10 muajve - Arbresh

Pas 10 ditëve pushim, skuadra e Prishtinës ka rinisur seancat stërvitore për sezonin e ri. Këto seanca skuadra nga kryeqyteti do t’i mbajë në stadiumin e Kekut. Por, para fillimit të seancës së parë, skuadrës...

Foto/ Familja Xhaka ndihmon bardheblutë, topa falas për klubin

para 10 muajve - Newsport

Skuadra e Prishtinës ka vendosur të nisë tashmë seancat e para stërvitore për sezonin e ri. Pas 10 ditëve të pushimit, bardheblutë e Prishtinës do të nisin seancat në stadiumin e Kekut. Por, para fillimit...

Foto/ Fmilja Xhaka ndihmon bardheblutë, topa falas për klubin

para 10 muajve - Newsport

Skuadra e Prishtinës ka vendosur të nisë tashmë seancat e para stërvitore për sezonin e ri. Pas 10 ditëve të pushimit, bardheblutë e Prishtinës do të nisin seancat në stadiumin e Kekut. Por, para fillimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK