http://kariera.mk

Douglas Costa: Jam këtu për të fituar sa më shumë trofe

para 10 muajve - Gazeta Tema

Jam këtu për të dhënë kontributin tim maksimal.- Me këto fjalë është prezantuar blejra më e rë Juventusit, Douglas Costa përpara telekamerave. Sulmuesi brazilian në konferencën e tij për shtyp është shprehur...

Douglas Costa: Më mungon Champions League, dua ta fitoj me Juventusin

para 10 muajve - Syri

“Jam këtu për të dhënë kontributin tim maksimal”. Me këto fjalë është prezantuar blejra më e re e Juventusit, Douglas Costa përpara telekamerave. Braziliani në konferencën e tij për shtyp është shprehur...

Përforcimi i ri i Juventusit ka një premtim të madh për Higuainin

para 10 muajve - GazetaBlic

Douglas Costa beson se do ta ndihmojë shumë sulmuesin argjentinas, Gonzalo Higuain. Anësori brazilian, Douglas Costa sot edhe zyrtarisht është prezantua si lojtar i Juventusit, pas largimit nga Bayern...

Douglas Costa: Më mungon Champions League, dua ta fitoj me Juventusin

para 10 muajve - Syri

“Jam këtu për të dhënë kontributin tim maksimal”. Me këto fjalë është prezantuar blejra më e re e Juventusit, Douglas Costa përpara telekamerave. Braziliani në konferencën e tij për shtyp është shprehur...

​‘Me mua Higuain mund t’i shënojë 40 gola’

para 10 muajve - Gazeta Express

Douglas Costa beson se do ta ndihmojë shumë sulmuesin argjentinas, Gonzalo Higuain Anësori brazilian, Douglas Costa sot edhe zyrtarisht është prezantua si lojtar i Juventusit, pas largimit nga Bayern Munch....

Douglas Costa: Jam këtu për të fituar sa më shumë trofe

para 10 muajve - SuperSport

Jam këtu për të dhënë kontributin tim maksimal .- Me këto fjalë është prezantuar blejra më e rë Juventusit, Douglas Costa përpara telekamerave. Sulmuesi brazilian në konferencën e tij për shtyp është shprehur...

⚽ ‘Me mua Higuain mund t’i shënojë 40 gola’

para 10 muajve - Infokusi

Douglas Costa beson se do ta ndihmojë shumë sulmuesin argjentinas, Gonzalo Higuain. Anësori brazilian, Douglas Costa sot edhe zyrtarisht është prezantua si lojtar i Juventusit, pas largimit nga Bayern...

ZYRTARE: Juventusi prezanton transferimin e ri

para 10 muajve - Lexo

Juventusi ka prezantuar Douglas Costa. Anësori brazilian i ardhur nga Bayern Munich, është prezantuar te skuadra kampione e Serie A, Juventus. 26 vjeçari ka përzgjedhur numrin 11 në fanellën e tij. “Një...

‘Me mua Higuain mund t’i shënojë 40 gola’

para 10 muajve - Sovrani

Douglas Costa beson se do ta ndihmojë shumë sulmuesin argjentinas, Gonzalo Higuain Anësori brazilian, Douglas Costa sot edhe zyrtarisht është prezantua si lojtar i Juventusit, pas largimit nga Bayern Munch....

Costa: Gjithmonë kam ëndërruar të luaj për Juventusin

para 10 muajve - Gazeta e re

Sot është prezantuar para mediave transferi i ri i Juventusit, Douglas Costa. Costa u transferua nga Bayern Munich në formë huazimi, me të drejtë blerje nga Juventusi, shkruan Gazeta e Re. Braziliani ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK