http://kariera.mk

Pribe sërish në Shkup

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike për sundim të ligjit, i udhëhequr nga Rajnhard Pribe. “Në takim është diskutuar...

Gjykatësit nga Gjykata penale u takuan me grupin ekspert të Pribesë

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrikm - Gjykatësit nga Gjykata penale sot mbajti takim me ekipin ekspert të udhëhequr nga Rajnhard Pribe. Në takimin, siç kumtuan nga Gjykata, u theksua se raporti i grupit punues dhe rekomandimet...

Pribe sërish në Shkup, takim me Vrangellovskin

para 11 muajve - Flaka

Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike për sundim të ligjit, i udhëhequr nga Rajnhard Pribe. “Në takim është diskutuar...

Gjykatësit nga Gjykata penale u takuan me grupin ekspert të Pribesë

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjykatësit nga Gjykata penale sot mbajti takim me ekipin ekspert të udhëhequr nga Rajnhard Pribe. Në takimin, siç kumtuan nga Gjykata, u theksua se raporti i grupit punues dhe rekomandimet nga qershori...

Vangellovski-Priebe: Shteti ka nevojë që sa më shpejtë të ketë gjyqësi të pavarur

para 11 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, sot realizoi takim me grupin e ekspertëve për çështje sistemore për sundimin e së drejtës, i kryesuar nga Reinhard Priebe, përcjell Telegrafi Maqedoni. Siç...

Vangellovski-Priebe: Shteti ka nevojë që sa më shpejtë të ketë gjyqësi të pavarur

para 11 muajve - Telegrafi

Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, sot realizoi takim me grupin e eskpertëve për çështje sistemore për sundimin e së drejtës, i kryesuar nga Reinhard Priebe, përcjell Telegrafi Maqedoni. Siç...

Vangelovski u takua me grupin e ekspertëve të Pribesë

para 11 muajve - Aktuale

Kryetari i Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë Jovo Vangellovski sot realizoi takim me grupin e ekspertëve për çështje sistemore për sundimin e së drejtës i kryesuar nga Rajhard Pribe. Siç njoftoi...

Vangellovski u takua me grupin e ekspertëve të Rajnhard Pribe

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski u takua me grupën e eskpertëve për çështje sistematike për qeverisje të së drejtës e udhëhequr nga Rajnhard Pribe, përcjell Zhurnal. Siç...

Vangelovska u takua me grupin e ekspertëve të Pribesë

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - Kryetari i Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë Jovo Vangellovski sot realizoi takim me grupin e ekspertëve për çështje sistemore për sundimin e së drejtës i kryesuar nga Rajhard...

Pribe sërish në Shkup, takim me Vrangellovskin

para 11 muajve - Albeu

Kryetari i Gjykatës Supreme , Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike për sundim të ligjit, i udhëhequr nga Rajnhard Pribe . “Në takim është diskutuar...

Pribe sërish në Shkup, takim me Vrangellovskin

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike për sundim të ligjit, i udhëhequr nga Rajnhard Pribe. “Në takim është diskutuar...

Pribe me ekspertët sërish në Shkup, realizuan takim me Vangellovskin

para 11 muajve - Portalb

Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike për sundim të ligjit, i udhëhequr nga Rajnhard Pribe, njofton Portalb.mk . “Në takim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK