http://kariera.mk

U përfol shumë për Shqipërinë, por BITCOIN ATM i parë mbërrin në…

para 8 muajve - Shekulli

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Mbërrin Bitcoin ATM i parë në Kosovë, së shpejti edhe në Shqipëri

para 8 muajve - Insajderi

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Mbërrin në Kosovë bankomati i parë i monedhës virtuale

para 8 muajve - Illyria

Prishtinë, 17 korrik 2017 – Bankomati (ATM) i parë i monedhës virtuale mbërrin në Kosovë, raporton kallxo.com. Ky është bankomati i parë i monedhës virtuale “Bitcoin” në rajon. Ai është sjellë nga kompania...

Mbërrin “Bitcoin ATM” i Parë në Kosovë

para 8 muajve - Kallxo

Bankomati i parë i monedhës virtuale mbërrin në Kosovë. Ky është bankomati i parë i monedhës virtuale “Bitcoin” në rajon që është sjellë nga kompania Albvision Ltd. E njëjta ka premtuar se shumë shpejt...

Arrin BITCOIN ATM i parë në Kosovë

para 8 muajve - Periskopi

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Mbërrin Bitcoin ATM i parë në Kosovë

para 8 muajve - Telegrafi

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Mbërrin Bitcoin ATM i parë në Kosovë

para 8 muajve - RTV 21

Së shpejti edhe në Shqipëri Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike...

Mbërrin Bitcoin ATM i parë në Kosovë

para 8 muajve - Infokusi

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediet, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Arrin BITCOIN ATM i parë në Kosovë, së shpejti edhe në Shqipëri

para 8 muajve - Indeks online

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Mbërrin Bitcoin ATM-ja e parë në Kosovë

para 8 muajve - Gazeta e re

Mbërrin Bitcoin ATM-ja e parë në Kosovë (Foto) Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje...

Mbërrin BITCOIN ATM i parë në Kosovë

para 8 muajve - Insajderi

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediet, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Mbërrin Bitcoin ATM i parë në Kosovë, së shpejti edhe në Shqipëri

para 8 muajve - Arbresh

Sot në shtetet e zhvilluara, shumë shërbime, produkte kanë filluar të ofrohen kundrejt monedhës Bitcoin. Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile...

Arrin BITCOIN ATM i parë në Kosovë, së shpejti edhe në Shqipëri

para 8 muajve - Sovrani

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Arrin BITCOIN ATM i parë në Kosovë, së shpejti edhe në Shqipëri

para 8 muajve - Bota Press

Jetojmë në një epokë kur monedhat kriptografike janë bërë temë diskutimi nga mediat, shoqëria civile dhe investitorët. Sa më shpejtë të kuptohet kjo lëvizje si një risi teknologjike e ashtuquajtur BlockChain...

Çfarë është një Bitcoin dhe si funksionon?

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Bitcoin është një nga monedhat virtuale më të përdorura gjatë viteve 2016 dhe 2017 në tërë botën. Kjo monedhë, e cila ka mbërritur në Kosovë së fundmi, ka një menyrë të veçantë së funksionuari. Por, si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK