http://kariera.mk

Pacolli këmbëngul: Qeveri me bazë të gjerë për ta shpëtuar Kosovën

para 10 muajve - Klan Kosova

Begjet Pacolli, kryetar i Aleancës Kosova e Re, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se Kosovës i duhet një qeveri “me bazë të gjerë”, e cila do linte anash ndasitë dhe do ta shpëtonte vendin, njofton...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Telegrafi

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacoll, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e njërës palë kundër një tjetre, qeveria e...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Flaka

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli në një shkrim të publikuar në Facebook, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e...

Pacolli insiston në qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Gazeta Express

Kreu i AKR'së, Behgjet Pacolli, ka insistuar edhe njëherë në idenë e tij për qeveri me bazë të gjerë politike. Ai ka thënë se kështu mund të shpëtohet Kosova. “Siç bëjnë të ditur mediat sot, ka dështuar...

Pacolli insiston në qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Koha.net

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka insistuar edhe njëherë në idenë e tij për qeveri me bazë të gjerë politike. Ai ka thënë se kështu mund të shpëtohet Kosova. “Siç bëjnë të ditur mediat sot, ka dështuar...

Pacolli jep zgjidhjen për Kosovën: Duhet një qeverisje me bazë të gjërë

para 10 muajve - Mapo

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli  ka propozuar  një qeverisje me bazë të gjerë, sit ë vetmen zgjidhje që i nëvojitet Kosovës dhe qytetarëve të saj. Në një postim në rrjetin e tij social, Pacolli shkruan...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën

para 10 muajve - Albeu

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacoll, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e njërës palë kundër një tjetre, qeveria e...

Pacolli insiston në 'marrëveshjen historike': Ta bëjmë një qeveri të gjerë

para 10 muajve - Zeri

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli vazhdon të insistojë se zgjidhja më e mirë e situatës aktuale politike do të ishte duke e krijuar një Qeveri me bazë të gjerë. “Marrëveshja historike”,...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Indeks online

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli në një shkrim të publikuar në Facebook, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e...

Pacolli insiston në “marrëveshjen historike”: Ta bëjmë një qeveri të gjerë

para 10 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli vazhdon të insistojë se zgjidhja më e mirë e situatës aktuale politike do të ishte duke e krijuar një Qeveri me bazë të gjerë. “Marrëveshja historike”,...

Behgjet Pacolli thirrje për formimin e një qeverie me bazë të gjerë!

para 10 muajve - GazetaBlic

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka reaguar pas raportimit të mediave për dështimin e mbledhjës së Kryesisë së Kuvendit, Pacolli ka bërë thirrje për formimin e një qeverie me bazë të gjerë, raporton Gazeta...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - AlbPortali

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli në një shkrim të publikuar në Facebook, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - 10minuta

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli në një shkrim të publikuar në Facebook, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Lexo

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli në një shkrim të publikuar në Facebook, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Almakos

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacoll, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e njërës palë kundër një tjetre, qeveria e...

Pacolli këmbëngul: Qeveri me bazë të gjerë për ta shpëtuar Kosovën

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Begjet Pacolli, kryetar i Aleancës Kosova e Re, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se Kosovës i duhet një qeveri “me bazë të gjerë”, e cila do linte anash ndasitë dhe do ta shpëtonte vendin. Ky...

Behgjet Pacolli thirrje për formimin e një qeverie me bazë të gjerë!

para 10 muajve - Infokusi

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka reaguar pas raportimit të mediave për dështimin e mbledhjës së Kryesisë së Kuvendit, Pacolli ka bërë thirrje për formimin e një qeverie me bazë të gjerë, raporton Gazeta...

Pacolli kërkon shpëtimin e Kosovës, propozon modelin e Qeverisë

para 10 muajve - Periskopi

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli në një shkrim të publikuar në Facebook, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e...

Pacolli insiston në idenë e tij për krijimin e qeverisë

para 10 muajve - Insajderi

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka insistuar edhe njëherë në idenë e tij për qeveri me bazë të gjerë politike. Ai ka thënë se kështu mund të shpëtohet Kosova. “Siç bëjnë të ditur mediat sot, ka dështuar...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Sovrani

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli në një shkrim të publikuar në Facebook, ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e...

Pacolli ripërsërit: Të krijojmë me bazë të gjerë

para 10 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka vlerësuar se për shkak të situatës së ndërlikuar dhe sfidave që ka Kosova, “nuk na nevojitet qeveria e njërës palë kundër një tjetre, qeveria e...

Pacolli: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - KosovaPress

Postimi i Pacollit: Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë. Siç bëjnë të ditur mediat sot, ka dështuar një mbledhje e Kryesisë së Kuvendit për të organizuar seancën konstitutive të...

Ta shpëtojmë Kosovën, ta bëjmë një qeveri me bazë të gjerë

para 10 muajve - Arbresh

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli ka shkruar sërish për zvarritjen e krijimit të qeverisë nga koalicioni mandatar PAN, shkruan portali arbresh.info. Ai ka thënë se një qeveri e kushtëzuar nuk i nevojitet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK