http://kariera.mk

Jakup Krasniqi: Telekomi i Kosovës është në krizë

para 10 muajve - Telegrafi

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Jakup Krasniqi jep versionin e tij për krijimin e qeverisë

para 10 muajve - Zeri

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, nëpërmes një shkrimi në Facebook, ka shprehur opinionin e tij rreth zgjedhjes së problemeve qenësore, me të cilat përballet e vendi, që edhe pas...

Jakup Krasniqi jep versionin e tij për krijimin e qeverisë

para 10 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, nëpërmes një shkrimi në Facebook, ka shprehur opinionin e tij rreth zgjedhjes së problemeve qenësore, me të cilat përballet e vendi, që edhe pas...

Disa çështje që duhet të hiqen nga rendi i ditës nga qeveria e re gjithëpërfshirëse

para 10 muajve - Koha.net

Konsideroj se kapacitetet tona intelektuale e profesionale kanë rezultuar me argumente e fakte se bisedimet politike me ndërmjetësimin e Brukselit në mes Kosovës e Serbisë kanë qenë të dëmshme për vendin...

Jakup Krasniqi flet për prioritet e Qeverisë së ardhshme!

para 10 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Krasniqi: Qeveria e ardhshme t’i thotë jo demarkacionit

para 10 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Krasniqi: Qeveria e ardhshme t`i thotë “JO” demarkacionit

para 10 muajve - Indeks online

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Disa çështje që duhet të hiqen nga rendi i ditë nga qeveria e re gjithëpërfshirëse

para 10 muajve - Albeu

Nga Jakup Krasniqi Konsideroj se kapacitetet tona intelektuale e profesionale kanë rezultuar me argumente e fakte se bisedimet politike me ndërmjetësimin e Brukselit në mes Kosovës e Serbisë kanë qenë...

Krasniqi: Qeveria e ardhshme t’i thotë jo demarkacionit

para 10 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Jakup Krasniqi jep versionin e tij për krijimin e qeverisë

para 10 muajve - Sovrani

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, nëpërmes një shkrimi në Facebook, ka shprehur opinionin e tij rreth zgjedhjes së problemeve qenësore, me të cilat përballet e vendi, që edhe pas...

Disa çështje që duhet të hiqen nga rendi i ditës nga Qeveria e re gjithëpërfshirëse

para 10 muajve - Koha.net

Qeveria e ardhshme e Kosovës me urgjencë duhet të merret me dy çështje politike që janë bërë pengesë për shumë veprime të domosdoshme në të cilat duhet përqendruar Konsideroj se kapacitetet tona intelektuale...

Krasniqi: Qeveria e ardhshme t’i thotë jo demarkacionit

para 10 muajve - Bota Press

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Krasniqi kërkon nga Haradinaj rishikimin e privatizimeve të ndërmarrjeve që i shiti PDK-ja

para 10 muajve - Periskopi

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Krasniqi thotë se Qeveria e re duhet t’i thotë ‘jo’ Demarkacionit

para 10 muajve - Periskopi

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Krasniqi: Qeveria e ardhshme t’i thotë jo demarkacionit

para 10 muajve - Arbresh

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Jakup Krasniqi: Telekomi i Kosovës është në krizë

para 10 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovë, Jakup Krasniqi ka kërkuar nga qeveria e ardhshme që të shikojë të gjitha kontratat e privatizimit, e me theks të veçantë ato që ishin profitabile si:...

Jakup Krasniqi: Telekomi i Kosovës është në krizë

para 10 muajve - KosovaPress

Krasniqi në një shkrim të postuar në Facebook ka kërkuar nga qeveria e ardhshme, që veçanërisht të merret me zhvillimin ekonomik të vendit. Postimi i plotë i Krasniqit: DISA ÇËSHTJE QË DUHET TË HIQEN NGA...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK