http://kariera.mk

Vrasja për qiranë, Vjollca Arapi:Na ofruan para për të mbyllur çështjen

para 10 muajve - Shqiptarja

Prokuroria e Durrësit ka pushuar hetimet në ngarkim të Kostandin Ekonomit i cili akuzohej se në bashkëpunim me vëllanë e tij Kujtimi Ekonomin i shkaktuan vdekjen Agim Arapit në muajin prill të këtij viti....

I vranë burrin për qeranë, flet Vjollca Arapi: Na ofruan lekë për të tërhequr denoncimin

para 10 muajve - NOA

Tre muaj pas vrasjes së Agim Arapit, prokuroria e Durrësit ka pushuar çështjen ndaj Kostandin Ekonomit, një prej dy vëllezërve të akuzuar për vrasjen e 60-vjeçarit brenda dyqanit të tij. Kostandin Ekonomi...

Pamje shokuese, pas 1 viti Vjollca Arapi nxjerr fotot e burrit që ia vranë për qiranë

para 10 muajve - Indeks online

Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili u plagos në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Kurtin, e më pas ndërroi jetë. Ngjarja ndodhi në muajin prill të këtij viti...

I vranë burrin për qiranë, flet Vjollca Arapi: Na ofruan para për të tërhequr denoncimin. Jurgen Kurti, shkaktar i vrasjes

para 10 muajve - BalkanWeb

DURRES – Tre muaj pas vrasjes së Agim Arapit, prokuroria e Durrësit ka pushuar çështjen ndaj Kostandin Ekonomit, një prej dy vëllezërve të akuzuar për vrasjen e 60-vjecarit brenda dyqanit të tij. Kostandin...

Pamje shokuese, pas 1 viti Vjollca Arapi nxjerr fotot e burrit që ia vranë për qiranë

para 10 muajve - Indeks online

Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili u plagos në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Kurtin, e më pas ndërroi jetë. Ngjarja ndodhi në muajin prill të këtij viti...

Foto të rënda të vrasjes së Agim Arapit, bashkëshkortja zbardh SKANDALIN që po ndodh me 3 të akuzuarit

para 10 muajve - Gazeta Express

Lirimi i një prej tre të akuzuarve në vrasjen e Agim Arapit, në qytetin e Durrësit në muajin prill ka sjellë edhe reagimin e bashkëshortes së tij, e cila kësaj herë ka publikuar foto të rënda nga ajo...

“Ma vranë burrin për herë të dytë, Jurgen Kurti i lirë”, shpërthen Vjollca Arapi

para 10 muajve - Shekulli

Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Kurtin, ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë ndodhi në muajin prill të këtij viti ndërsa...

‘Ma vranë burrin për herë të dytë. Jurgen Kurti i lirë’, Vjollca Arapi rrëfen dhimbjen

para 10 muajve - Syri

Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili u plagos në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Kurtin, e mw pas ndërroi jetë. Ngjarja ndodhi në muajin prill të këtij viti...

“Më ofruan para për tërheqjen e denoncimit”, flet gruaja e tregtarit që vranë për qiranë

para 10 muajve - Java News

Tre muaj pas vrasjes së Agim Arapit, prokuroria e Durrësit ka pushuar çështjen ndaj Kostandin Ekonomit, një prej dy vëllezërve të akuzuar për vrasjen e 60-vjecarit brenda dyqanit të tij. Kostandin Ekonomi...

FOTO+18/ Vjollca Arapi nxjerr fotot: Burrin e vranë vëllezrit Ekonomi dhe Jurgen Kurti për qiranë

para 10 muajve - Standard

Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Kurtin, ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë ndodhi në muajin prill të këtij viti ndërsa...

Pamje shokuese, pas 1 viti Vjollca Arapi nxjerr fotot e burrit që ia vranë për qiranë

para 10 muajve - Albeu

Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Kurtin, ka ndërruar jetë. Tragjedia ndodhi në muajin prill të këtij viti ndërsa bashkëshortja...

Ekskluzive/”Ma vranë burrin për herë të dytë, Jurgen Kurti i lirë”, shpërthen Vjollca Arapi

para 10 muajve - Lajm

Agim Arapi është burri nga qyteti i Durrësit, i cili në sherr e sipër me Kostandin Ekonomin, Kujtim Ekonomin dhe Jurgen Kurtin, ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë ndodhi në muajin prill të këtij viti ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK