http://kariera.mk

Edhe Alberto Malesani për “Kuqezinjtë”

para 10 muajve - Top Channel

FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër. Bëhet fjalë për Alberto Malesanin,...

FSHF: Ende s’ka trajner. Duka po vijon bisedimet

para 10 muajve - Portalb

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Del një emër i ri për postin e trajnerit të Kombëtares Shqiptare

para 10 muajve - Lajmi.net

FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër. Bëhet fjalë për Alberto Malesanin,...

Trajneri i Kombëtares, në skenë del edhe Malesani

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Është çështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht, e madje del në skenë një emër i ri që mund të parakalojë dyshen Panucci- De Canio, ajo e Alberto Malesanit. Është ky qëndrimi...

Harrojeni Panuccin, ky do të jetë trajner i ri i Shqipërisë

para 10 muajve - Zeri

Alberto Malesani pritet të jetë trajner i ri i Kombëtares shqiptare, duke mposhtur konkurrencën e Christian Panuccit FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të...

​Harrojeni Panuccin, ky do të jetë trajner i ri i Shqipërisë

para 10 muajve - Gazeta Express

Alberto Malesani pritet të jetë trajner i ri i Kombëtares shqiptare, duke mposhtur konkurrencën e Christian Panuccit FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të...

Kombëtarja, të mërkurën prezantohet trajneri Kristian Panuçi

para 10 muajve - Standard

“Sport Ekspres” raportoi paraditen e sotme se zgjedhja për trajnerin e ri të Kombëtares shqiptare tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi. Presidenti...

FOTO / Një tjetër italian i njohur del në skenë për drejtimin e kuqezinjve

para 10 muajve - Syri

Duket se është çështje orësh emërimi i trajnerit të ri të kombëtares. Ndërkohë që ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht, del në skenë një emër i ri që mund të parakalojë dyshen Panucci- De Canio,...

Kombëtarja nesër zyrtarizon trajnerin e ri, kjo do të jetë paga e tij

para 10 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka më në fund ka vendosur për trajnerin e ri të kombëtares. Kombëtarja e Shqipërisë është pa kryetrajner që nga dorëheqja e trajnerit italian Gianni...

Edhe një trajner tjetër i përfolur për ta zëvendësuar De Biasin

para 10 muajve - GazetaBlic

Federata Shqiptare e Futbollit njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër. Bëhet...

“Tuttomercatoweb”: Drejtuesit e FSHF-së takim në Romë për të firomsur me Panuccin

para 10 muajve - Gazeta Tema

Christian Panucci është favorite kryesorë për të marrë drejtimin e ekipit Kombëtar shqiptar, i cili është në kontakte të vazhdueshme me drejtuesit kryesorë të Federatës Shqiptare të Futbollit. Sipas portalit...

Alberto Malesani pritet të jetë trajner i ri i Kombëtares shqiptare…

para 10 muajve - Opozita

Alberto Malesani pritet të jetë trajner i ri i Kombëtares shqiptare, duke mposhtur konkurrencën e Christian Panuccit FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të...

Christian Panucci në krye të kombëtares?!

para 10 muajve - Vizion Plus

Ore vendimtare për zyrtarizimin e trajnerit te ri ne krye te kombëtares shqiptare. Christian Panucci pritet te mbërrije ne Tirane, per te zyrtarizuar marrëveshjen ne krye te kombëtares shqiptare. U duk...

Shqipëri – Panucci, zyrtarizimi nesër

para 10 muajve - Indeks online

Siç duket Kombëtarja e Shqipërisë pritet që së shpejti ta zyrtarizoj trajnerin e ri, shkruan IndeksOnline. Sipas medieve italiane kjo punë është kryer, madje Panucci së bashku me drejtuesit e kombëtares...

Shqipëri – Panucci, zyrtarizmi nesër

para 10 muajve - Indeks online

Siç duket Kombëtarja e Shqipërisë pritet që së shpejti ta zyrtarizoj trajnerin e ri, shkruan IndeksOnline. Sipas medieve italiane kjo punë është kryer, madje Panucci së bashku me drejtuesit e kombëtares...

FSHF: Ende s’ka trajner. Duka po vijon bisedimet

para 10 muajve - Top Channel

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Zbulohet emri, kush ia sugjeroi Dukës emrin e Panuçit për trajner

para 10 muajve - Albeu

Ndërkohë që nesër pritet hedhja e firmës mes Cristian Panuçit dhe FSHF-së për marrjen e drejtimit të kombëtares shqiptare, Albeu.com mëson dhe personin që e sugjeroi atë tek krerët e federatës. Ai është...

Trajneri i kombëtares, në skenë del edhe Malesani

para 10 muajve - Zeri

Eshtë cështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht, e madje del në skenë një emër i ri që mund të parakalojë dyshen Panucci- De Canio, ajo e Alberto Malesanit. Është ky qëndrimi...

EKSKLUZIVE/ Panuçi zyrtarizohet si trajner i kombëtares, sa e ka rrogën dhe kur firmoset kontrata (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Ish-mbrojtësi Cristian Panuçi do të jetë trajneri i kombëtares shqiptare duke filluar nga nesër . Burime të sigurta të korrespondentit të Albeu.com në Itali bëjnë me dije se kontrata pritet të firmoset...

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Shqipëria më në fund po bëhet me trajner, disa javë pas largimit të Xhani De Biazit. Të paktën kështu raporton “Sport Ekspres”, që mëson se zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi...

FSHF gati për të zyrtarizuar trajnerin e ardhshëm të ekipit kombëtar

para 10 muajve - ABC News

Federata Shqiptare e Futbollit është shumë pranë përzgjedhjes së pasueit të Giani De Biazit në stolin Kuq e Zi. Është çështje orësh dhe Federata Shqiptare e Futbollit do të bëjë publik, emrin e trajnerit...

Jo vetëm Panucci dhe De Canio, ja emri i fundit për stolin e kombëtares

para 10 muajve - Gazeta Tema

Është shtuar edhe një tjetër emër në momentet e fundit për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare. Përmes një njoftimi, FSHF, thekson se emri i ri që është futur në garë është dhe ajo e trajnerit Alberto...

Harrojeni Panuccin, ky do të jetë trajner i ri i Shqipërisë

para 10 muajve - Sovrani

Alberto Malesani pritet të jetë trajner i ri i Kombëtares shqiptare, duke mposhtur konkurrencën e Christian Panuccit FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të...

FSHF ende pa trajner, ja çfarë thotë Duka

para 10 muajve - Portalb

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares Shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë, njofton koha.net . Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve...

Mediat flasin për Panuçin, FSHF ende mohon

para 10 muajve - Alsat-M

Sipas mediave në Shqipëri, presidenti i FSHF-së, Armando Duka ndodhet në Romë për të zhvilluar takimin e fundit me kandidatët për pankinën e kombëtares së Shqipërisë. Sipas burimeve nga FSHF, është rënë...

FSHF bie dakord me trajnerin Christian Panucci

para 10 muajve - Ora news

Duket se Shqipëria tashmë është me një trajner të ri. Christian Panucci ka triumfuar përballë rivalëve të tjerë duke bindur drejtuesit e FSHF-së. Madje për takimin e fundit midis Christian Panuccit dhe...

FSHF flet rreth trajnerit të ri

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti...

FSHF flet rreth trajnerit të ri

para 10 muajve - Telegrafi

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka...

Mbyllet marrëveshja, ky është trajneri i ri i Kombëtares shqiptare?

para 10 muajve - Zeri

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panuçi për të drejtuar kombëtaren shqiptare të futbollit. Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin...

Panucci pranë zyrtarizimit në stolin e kombëtares, FSHF: Asgjë zyrtare, ende 3 kandidatë

para 10 muajve - Java News

Cristian Panucci mesohet se eshte pretendenti kryesor qe te jete pasuesi i De Biasit ne stolin e kombetares shqiptare. Panucci, ish-mbrojtës i kombëtares italiane, pritet të vijë në Shqipëri ditën e mërkurë....

Mediat flasin për Panuçin, FSHF ende mohon

para 10 muajve - Aktuale

Sipas mediave në Shqipëri, presidenti i FSHF-së, Armando Duka ndodhet në Romë për të zhvilluar takimin e fundit me kandidatët për pankinën e kombëtares së Shqipërisë. Sipas burimeve nga FSHF, është rënë...

Panucci është trajneri i ri i Kombëtares?

para 10 muajve - Klan Kosova

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panucci për të drejtuar Kombëtaren Shqiptare të Futbollit. Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin...

‘Timonieri’ i Kombëtares, edhe Alberto Malesani në garë për “Kuqezinjtë”

para 10 muajve - Java News

FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër. Bëhet fjalë për Alberto Malesanin,...

A do të jetë ky trajneri i ri i kombëtares?

para 10 muajve - GazetaBlic

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panucci për të drejtuar Kombëtaren Shqiptare të Futbollit. Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin...

FSHF tregon kur do të emërohet trajneri i ri i kombëtares

para 10 muajve - GazetaBlic

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

FSHF bie dakord me trajnerin Christian Panucci

para 10 muajve - Ora news

Presidenti i FSHF, Armando Duka ndodhet në Romë për të zhvilluar takimin e fundit me kandidatët për pankinën e kombëtares. Sipas burimeve, Federata Shqiptare e Futbollit ka rënë dakort për të marrë Christian...

Trajneri i ri, FSHF: Jemi ende në negociata, zyrtarizimi në orët në vijim

para 10 muajve - BalkanWeb

Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi zyrtar bënë me dije se ende nuk është marrë asnjë vendim përfundimtar lidhur me trajnerin e ri të kombëtares shqiptare. Me anë të një njoftimi, FSH...

Kombëtarja, trajneri ri, çështje orësh

para 10 muajve - Zeri

Është cështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht. Është ky qëndrimi zyrtar i Federatës Shqiptare të Futbollit në lidhje me një nga cështjet më të rëndësishme për sa i përket...

Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares

para 10 muajve - Lajmi.net

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

FSHF bie dakord me trajnerin Christian Panucci

para 10 muajve - Ora news

Presidenti i FSHF, Armando Duka ndodhet në Romë për të zhvilluar takimin e fundit me kandidatët për pankinën e kombëtares. Sipas burimeve, Federata Shqiptare e Futbollit ka rënë dakort për të marrë Christian...

FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet

para 10 muajve - Koha.net

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Shqipëria me trajner të ri të Kombëtares?

para 10 muajve - Albinfo

Mediat shkruajnë se trajneri i ri i Kombëtares do të jetë italiani tjetër, Christian Panucci, i cili një kohë të gjatë ka punuar me strategun e famshëm Fabio Capello Kombëtarja shqiptare e Futbollit duket...

Kombëtarja, trajneri ri, çështje orësh

para 10 muajve - SuperSport

Është cështje orësh por ndërkohë ende asgjë nuk është vendosur përfundimisht. Është ky qëndrimi zyrtar i Federatës Shqiptare të Futbollit në lidhje me një nga cështjet më të rëndësishme për sa i përket...

Nesër zyrtarizohet trajneri i ri i Kombëtares?

para 10 muajve - Sovrani

Kryetari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka më në fund ka vendosur për trajnerin e ri të kombëtares. Kombëtarja e Shqipërisë është pa kryetrajner që nga dorëheqja e trajnerit italian Gianni...

Trajneri, FSHF: jemi ende në negociata, zyrtarizimi në orët në vijim

para 10 muajve - Gazeta Tema

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar menjëherë pas lajmeve në media se Christian Panucci është zgjedhur si trajneri i ardhshëm. Institucioni më i rëndësishëm i futbollit në Shqipëri me na të një njoftimi...

FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet

para 10 muajve - Gazeta Express

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

E konfirmojnë mediat italiane, Panuci trajner i Shqipërisë

para 10 muajve - Indeks online

Mediat italiane e kanë konfirmuar se Panuci do të bëhet trajneri i ardhshëm i Shqipërisë. Sipas “Calciomercato”, FSHF dhe trajneri italian kanë një marrëveshje që shumë shpejt do të zyrtarizohet. Panuci...

Malesani emri i fundit për stolin e Kombëtares

para 10 muajve - Lexo

Është shtuar edhe një tjetër emër në momentet e fundit për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare. Përmes një njoftimi, FSHF, thekson se emri i ri që është futur në garë është dhe ajo e trajnerit Alberto...

Mbyllet marrëveshja, Panucci është trajneri i ri i kombëtares

para 10 muajve - Albeu

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panuçi për të drejtuar kombëtaren shqiptare të futbollit. Lajmi bëhet i ditur zyrtarisht nga FSHF, ndërkohë...

Nesër zyrtarizohet trajneri i ri i Kombëtares?

para 10 muajve - Arbresh

Kryetari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka më në fund ka vendosur për trajnerin e ri të kombëtares. Kombëtarja e Shqipërisë është pa kryetrajner që nga dorëheqja e trajnerit italian Gianni...

PROFIL/ Sërish italian për pankinën kuqezi, ja kush është trajneri që do të drejtojë Shqipërinë

para 10 muajve - Newsport

Largimi i Gianni De Biasi nga posti i trajnerit të pankinës kuqezi vuri në lëvizje drejtuesit, të cilët për javë me radhë kërkuan për të gjetur pasardhësin e tij. Edhe pse e pakonfirmuar ende nga FSHF-ja,...

Trajneri i kombëtares/ FSHF: Ende në negociata, zyrtarizohet në orët në vijim

para 10 muajve - Shekulli

Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka...

Panuçi trajner i Kombëtares? Ja pse nuk zyrtarizohet italiani

para 10 muajve - Newsport

Cristiano Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Drejtuesit kuqezinj ndodhen në Itali për të mbyllur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian. Burime për newsport.al bëjnë me dije që...

Panuçi merr kombëtaren? Ja përse po arrihet marrëveshja

para 10 muajve - Mapo

Italiani Kristian Panuçi pritet të zëvendësojë italianin tjetër, Xhiani de Biazi në krye të kombëtares shqiptare. Sipas News 24, raportohet se Panuçi do të mbërrijë të mërkurën në Tiranë për t’u zyrtarizuar...

Panuçi drejt kombëtares shqiptare

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-mbrojtësi i djathtë i ekipit të “Milanit”, italiani Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në drejtimin e kombëtares shqiptare të futbollit. Burime pranë FSHF-së bëjnë të...

Panucci tek Kombëtarja? FSHF vjen me këtë reagim zyrtar

para 10 muajve - GazetaBlic

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar menjëherë pasi në media u përfol se Cristian Panucci do të jetë trajneri i ri i Komëbëtares shqiptare. Në faqen zyrtare në “Facebook”, FSHF ka bërë me dije se...

Panucci trajneri i ri i kuqezive? Reagon FSHF: Prisni, zyrtazimi bëhet…

para 10 muajve - Koha Jone

Pas raportimeve në media se Christian Panucci do të jetë tranjeri i ri i kuqezive pas dorëheqjes të Gianni De Biasit, Federata Shqiptare e Futbollit ka reguar me anë të një njoftimi për shtyp. Në deklaratën...

Panucci tek Kombëtarja? FSHF vjen me këtë reagim zyrtar

para 10 muajve - Syri

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar menjëherë pasi në media u përfol se Cristian Panucci do të jetë trajneri i ri i Komëbëtares shqiptare. Në faqen zyrtare në “Facebook”, FSHF ka bërë me dije se...

Arrihet marrëveshja për trajnerin e ri të Kombëtares, Cristian Panucci vjen në Tiranë të mërkurën

para 10 muajve - BalkanWeb

Cristian Panucci pritet të jetë zëvendësuesi i Giani De Biazi, i cili do të drejtojë kështu Kombëtaren tonë të futbollit. Nga të dhënat paraprake mësohet se Panucci pritet të vijë në Shqipëri ditën e mërkurë.

Duka bën lëvizjen e fundit, ja trajneri që do të zëvendësojë De Biazin

para 10 muajve - Albeu

Gara vazhdon akoma edhe pse ka ardhur drejt fundit. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet...

Cristian Panucci drejt zyrtarizimit si trajner i kombëtares shqiptare të futbollit

para 10 muajve - NOA

Cristian Panucci pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit, duke i zënë vendin Giani De Biazit. Ish-mbrojtës i kombëtares italiane, pritet të vijë në Shqipëri ditën e mërkurë, pasi...

Panuçi zyrtarizohet si trajner i kombëtares, sa e ka rrogën dhe kur firmoset kontrata

para 10 muajve - Periskopi

Kryetari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka më në fund ka vendosur për trajnerin e ri të kombëtëres. Kombëtarja e Shqipërisë është pa kryetrajner që nga dorëheqja e trajnerit italian Gianni...

Edhe një trajner tjetër i përfolur për ta zëvendësuar De Biasin

para 10 muajve - Insajderi

Federata Shqiptare e Futbollit njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër. Bëhet...

Shqipëria vendos për trajnerin, do ta drejtojë Christian Panucci

para 10 muajve - Telegrafi

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin dhe zyrtarizimi...

Ja kush do të jetë trajneri i Kombëtares Shqiptare, kjo është rroga e tij

para 10 muajve - Bota Press

Ish-mbrojtësi Cristian Panuçi do të jetë trajneri i kombëtares shqiptare duke filluar nga nesër. Burime të sigurta të korrespondentit të Albeu.com në Itali bëjnë me dije se kontrata pritet të firmoset...

Arrihet marrëveshja për trajnerin e ri të Kombëtares, Cristian Panucci vjen në Tiranë të mërkurën

para 10 muajve - Standard

Cristian Panucci pritet të jetë zëvendësuesi i Giani De Biazi, i cili do të drejtojë kështu Kombëtaren tonë të futbollit. Mësohet se Panucci, ish-mbrojtës i kombëtares italiane, pritet të vijë në Shqipëri...

Panuçi drejt kombëtares shqiptare. Kush është trajneri i ri i kuqezinjve

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-mbrojtësi i djathtë i ekipit të “Milanit”, italiani Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në drejtimin e kombëtares shqiptare të futbollit. Burime pranë FSHF-së bëjnë të...

Panucci tekniku i ri i Shqipërisë?

para 10 muajve - Vizion Plus

Kristiano Panucci duket se do të jetë trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Lajmi nuk është konfirmuar ende nga FSHF, por kjo me shumë gjasë është çështje orësh. Emri i Panuccit është zgjedhur...

Zbulohet trajneri i ri i kombëtares shqiptare, zyrtarizmi bëhet të mërkurën

para 10 muajve - Shekulli

Ish-lojtari i Romës Kristian Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se FSHF ka arritur një marrëveshje me Panuçin, i cilin mbërrin të mërkurën në Tiranë. Ende nuk dihen detaje...

Panuçi merr kombëtaren: Ja përse u arrit marrëveshja

para 10 muajve - Mapo

Italiani Kristian Panuçi pritet të zëvendësojë italianin tjetër, Xhiani de Biazi në krye të kombëtares shqiptare. Raportohet se Panuçi do të mbërrijë të mërkurën në Tiranë për t’u zyrtarizuar në krye të...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 10 muajve - Ina

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Ish-milanisti Panuçi pritet të  zyrtarizohet trajner i Shqipërisë

para 10 muajve - Shqiptarja

Ish-mbrojtësi i djathtë i Milanit, Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në stolin kuqezi. Burime pranë FSHF-së bëjnë të ditur se ish-krahu i djathtë i Fabio Capelos është më...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 10 muajve - Gazeta Express

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Panucci “parakalon” De Canion, drejt stolit të Kombëtares Shqiptare

para 10 muajve - Ora news

Janë metrat e fundit të “garës”. Luigi De canio dhe Christian Panucci po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Kombëtarja bëhet me trajner

para 10 muajve - GazetaBlic

Mbyllet odiseja e gjetjes së pasuesit të Xhani De Biazit, sepse “Sport Ekspres” mëson se zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi. Presidenti...

Ky është trajneri i ri i Shqipërisë, mungon vetëm zyrtarizimi

para 10 muajve - Indeks online

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin dhe zyrtarizimi...

FSHF flet rreth trajnerit të ri

para 10 muajve - Almakos

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka...

Gara për trajnerin e ri të kombëtares, Kristian Panuçi “parakalon” De Kanion

para 10 muajve - Koha Jone

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

⚽ Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares

para 10 muajve - Infokusi

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Gara për trajnerin e ri të kombëtares, Kristian Panuçi “parakalon” De Kanion

para 10 muajve - Gazeta Tema

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

FSHF: S’ka vendim për trajnerin e ri, Duka vazhdon bisedimet

para 10 muajve - Illyria

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Armand...

Panucci trajner i ri i Kombëtares? Reagon FSHF: Jemi ende në negociata

para 10 muajve - Java News

Pas raportimeve në media se Christian Panucci është zgjedhur trajner i ri i Kombëtares, ka reaguar edhe Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi për shtyp. “ FSHF kërkon të bëjë me dije opinionin...

Ish-futbollisti i njohur i Italisë, bëhet trajner i Shqipërisë

para 10 muajve - Aktuale

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Mbyllet marrëveshja, ky është trajneri i ri i Kombëtares shqiptare?

para 10 muajve - Gazeta Liria

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panuçi për të drejtuar kombëtaren shqiptare të futbollit. Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin...

Kombëtarja pranë emërimit të trajnerit të ri, ja kush ka gjasa më shumë

para 10 muajve - GazetaBlic

Janë metrat e fundit të “garës”. Luigi De Canio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

FSHF bie dakord me Kristian Panuçin për trajner të Kombëtares

para 10 muajve - Illyria

Duket se Shqipëria tashmë është me një trajner të ri. Christian Panucci (Kristian Panuçi) ka triumfuar përballë rivalëve të tjerë duke bindur drejtuesit e FSHF-së. Madje për takimin e fundit midis Christian...

Mbyllet marrëveshja, Panucci është trajneri i ri i kombëtares?

para 10 muajve - Periskopi

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panuçi për të drejtuar kombëtaren shqiptare të futbollit. Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin...

Kombëtarja pranë emërimit të trajnerit të ri, ja kush ka shance më shumë

para 10 muajve - GazetaBlic

Janë metrat e fundit të “garës”. Luigi De Canio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

De Canio ngel pas, Kombëtarja pranë emërimit të trajnerit të ri

para 10 muajve - Syri

Janë metrat e fundit të “garës”. Luigi De Canio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Garë e dy trajnerëve italian për ta zëvendësuar De Biasin

para 10 muajve - Indeks online

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

PROFIL/ Kush është Cristian Panucci, trajneri që pritet të drejtojë Kombëtaren

para 10 muajve - Java News

Ish-mbrojtësi i djathtë i Milanit, Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në stolin kuqezi. Panuci ka një karrierë të shkëlqyer si lojtar, ndëersa si trajner ka pak eksperiencë....

FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet

para 10 muajve - Sovrani

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

FSHF flet rreth trajnerit të ri

para 10 muajve - Periskopi

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ende nuk është marrë vendimi përfundimtar në lidhje me trajnerin e ri të kombëtares. Institucioni qeverisës i futbollit në vend bën me dije se presidenti Duka...

Ish-futbollisti i njohur i Italisë, bëhet trajner i Shqipërisë

para 10 muajve - Lajmi.net

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Reagim zyrtar nga FSHF për trajnerin e ri të Kombëtares

para 10 muajve - Gazeta e re

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Arrihet marrëveshja, Cristian Panucci do të zëvendësojë Gianni De Biasin në drejtimin e Kombëtares

para 10 muajve - Blitz

Ish-futbollisti i Romës dhe Kombëtares së Italisë, Cristian Panucci do të jetë zëvendësuesi i teknikut De Biasi në pankinën e Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Në bazë të asaj që ka bërë me dije FSHF-ja...

Gara për stolin e kombëtares, rriten shancet e Panuçit

para 10 muajve - Albeu

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Pothuajse zyrtare, merr fund dilema. Kristian Panuçi merr drejtimin e Kombëtares

para 10 muajve - Opozita

Pas më shumë se një muaj negociatash duket se është gjetur pasuesi i de Biazit. Fjala është për Kristian Panuçi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë ata që nuk mund të...

Cristian Panucci do të jetë pasuesi i De Biasit në stolin e kombëtares shqiptare

para 10 muajve - Java News

Cristian Panucci mesohet se do te jete pasuesi i De Biasit ne stolin e kombetares shqiptare. Panucci, ish-mbrojtës i kombëtares italiane, pritet të vijë në Shqipëri ditën e mërkurë. Federata Shqiptare...

Shqipëria ende pa trajner

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

FSHF reagon zyrtarisht për trajnerin e Kombëtares

para 10 muajve - Arbresh

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 10 muajve - Infokusi

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

E kryer, trajneri i ri i Shqipërisë do të jetë Panucci

para 10 muajve - Insajderi

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres” në Shqipëri, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin...

Gara për trajnerin e ri të kombëtares, Kristian Panuçi “parakalon” De Kanion

para 10 muajve - Lexo

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Panucci, trajner i Shqipërisë!

para 10 muajve - Lajm

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin dhe zyrtarizimi...

FSHF: Ende s’ka trajner, Duka po vijon bisedimet

para 10 muajve - KosovaPress

Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm për të marrë drejtimin e kuqezinjve për 4 ndeshjet e mbetura të eliminatoreve të Botërorit 2018, si dhe për fushatën e Europianit të vitit 2020....

Trajneri i ri, FSHF: Jemi ende në negociata, zyrtarizimi në orët në vijim

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi zyrtar bënë me dije se ende nuk është marrë asnjë vendim përfundimtar lidhur me trajnerin e ri të kombëtares shqiptare. Me anë të një njoftimi, FSH...

E kryer, trajneri i ri i Shqipërisë është Panucci!

para 10 muajve - Gazeta e re

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e ka marrë vendimin dhe zyrtarizimi...

Zbulohet trajneri i ri i kombëtares shqiptare, zyrtarizmi bëhet të mërkurën

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Ish-lojtari i Romës dhe Italisë Kristian Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se FSHF ka arritur një marrëveshje me Panuçin, i cilin mbërrin të mërkurën në Tiranë...

Zbulohet trajneri i ri i kombëtares shqiptare, zyrtarizmi bëhet të mërkurën

para 10 muajve - Fakti Ditor

Ish-lojtari i Romës dhe Italisë Kristian Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se FSHF ka arritur një marrëveshje me Panuçin, i cilin mbërrin të mërkurën në Tiranë për t’u...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 10 muajve - Bota Press

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Lajmi i fundit/ FSHF nuk zyrtarizon trajnerin, por nuk përgënjeshtron Panuccin

para 10 muajve - Newsport

Federata Shqiptare e Futbollit përmes një njoftimi zyrtar në faqen e “Facebook”, ka njoftuar opinionin publik se ende nuk e ka bërë zyrtarizimin e trajnerit që do të zëvendësojnë De Biasin. Kujtojmë që...

Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 10 muajve - Republika

Mbyllet odiseja e gjetjes së pasuesit të Xhani De Biazit, sepse “Sport Ekspres” mëson se zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi. Presidenti...

Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

para 10 muajve - Sovrani

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më rradhë...

Shqipëria zgjedh trajner një ish-kuqezi…Kristian Panuçin

para 10 muajve - Te Sheshi

Kristian Panuçi do të jetë trajner i Kombëtares së Shqipërisë. Ish-mbrojtësi i përfaqësueses italiane me pamje prej buzëqumshti, është përzgjedhur mes italianëve të tjerë pretendentë, sic ishin Camolese...

Shqipëria bëhet me trajner të ri

para 10 muajve - Kurir

Dy emrat e fundit që janë përmendur si pasues të Gianni De Biasi-t, Luigi De Canio dhe Clarence Seedorf, janë fshirë nga lista kuqezi, edhe pse i pari kishte përvojën dhe i dyti emrin. Ish-trajneri i Livornos...

Gara për trajnerin e Kombëtares shqiptare

para 10 muajve - Arbresh

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Lajmi i fundit/ FSHF zgjedh trajnerin e Kombëtares, ja emri që do të zyrtarizohet sot

para 10 muajve - Newsport

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin kuqezi. Mes shumë kandidaturave, presidenti Armand Duka ka eleminuar më radhë...

Ish-futbollisti i njohur i Italisë, bëhet trajner i Shqipërisë

para 10 muajve - Periskopi

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit. Java e ardhshme, pritet që të vendosë përfundimisht...

Zbulohet trajneri i ri i Kombëtares

para 10 muajve - GazetaBlic

Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për trajnerin e ri të Kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci–De Canio, javën e ardhshme vendoset trajneri i kombëtares

para 10 muajve - Flaka

Java e ardhshme pritet të jetë decizive për timonierin e ri të kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Zbulohet trajneri i ri i Kombëtares

para 10 muajve - Arbresh

Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për trajnerin e ri të Kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci–De Canio, javën e ardhshme vendoset trajneri i kombëtares

para 10 muajve - Gazeta Tema

Java e ardhshme pritet të jetë decizive për timonierin e ri të kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci apo De Canio, javën e ardhshme vendoset trajneri i kombëtares shqiptare

para 10 muajve - Koha.net

Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për timonierin e ri të Kombëtares shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci–De Canio, javën e ardhshme vendoset trajneri i kombëtares

para 10 muajve - SuperSport

Java e ardhshme pritet të jetë decizive për timonierin e ri të kombëtares Shqiptare. Pas një periudhe të gjatë ku janë shqyrtuar shumë oferta dhe emra të rëndësishëm, ditët në vijim do të mësohet emri...

Panucci apo De Canio? Vendoset trajneri i kombëtares

para 10 muajve - Newsport

Besohet se javën tjetër do të jetë zgjidhur ccështja e trajnerit të ri të Kombëtares. Në një periudhë relativisht të gjatë janë shqyrtuar të gjitha ofertat për drejtimin e kuqezinjve dhe në të ka patur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK