http://kariera.mk

Denoncimi për mbetjet spitalore, zbardhet vendimi që është marrë për kompaninë

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” të keqadministrimit të mbetjeve spitalore dhe derdhjen e tyre në brigjet e lumit Erzen nga kompania e licencuar “Euroteam”, Ministri i Mjedisit firmos...

Ministria e Shëndetësisë i revokon licensën kompanisë “Euroteam”

para 9 muajve - ABC News

Ministria e Shëndetësisë reagon pas denoncimit të Emisionit Stop në Tv Klan për kompaninë “Euroteam” e cila trajton mbetjet spitalore. Dikasteri që drejtohet nga Arben Beqiri ka vendosur ti revokojë licensën...

Denoncimi për mbetjet spitalore, zbardhet vendimi që është marrë për kompaninë

para 9 muajve - Mapo

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” të keqadministrimit të mbetjeve spitalore dhe derdhjen e tyre në brigjet e lumit Erzen nga kompania e licencuar “Euroteam”, Ministri i Mjedisit firmos revokimin...

Denoncimi për mbetjet spitalore, zbardhet vendimi që është marrë për kompaninë

para 9 muajve - Standard

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” të keqadministrimit të mbetjeve spitalore dhe derdhjen e tyre në brigjet e lumit Erzen nga kompania e licencuar “Euroteam”, Ministri i Mjedisit firmos revokimin...

Denoncimi për mbetjet spitalore, zbardhet vendimi i marrë për kompaninë “Euroteam”

para 9 muajve - Mapo

Ministri i Mjedisit firmoi revokimin e liçencës dhe lejes mjedisore të kompanisë “Euroteam”, përgjegjëse për derdhjen e mbetjeve spitalore në brigjet e lumit Erzen, skandal që u publikua nga emisioni “Stop”....

Skandali i mbetjeve spitalore që derdhen në lumë, Ministria e Shëndetësisë: Përgjegjësia është e Ministrisë së Mjedisit

para 9 muajve - Opinion

Nëpërmjet një deklarate për median Ministria e Shëndetësisë ka reaguar mbi denoncimin që ka bërë emisionin investigativ “Stop” për kompaninë “Euroteam”, për derdhjen në brigjet e lumit Erzen të mbetjeve...

Administratorja dhunoi gazetarin, i hiqet liçenca kompanisë

para 9 muajve - Java News

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” të keqadministrimit të mbetjeve spitalore dhe derdhjen e tyre në brigjet e lumit Erzen nga kompania e licencuar “Euroteam”, Ministri i Mjedisit firmos revokimin...

SKANDALOZE/ Denoncimi për mbetjet spitalore, revokohet licenca dhe leja mjedisore për kompaninë

para 9 muajve - Opozita

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” të keqadministrimit të mbetjeve spitalore dhe derdhjen e tyre në brigjet e lumit Erzen nga kompania e licencuar “Euroteam”, Ministri i Mjedisit firmos revokimin...

Mbetjet spitalore të denoncuara nga “Stop”, kompanisë i hiqet licenca dhe leja mjedisore

para 9 muajve - Blitz

Skandali i hedhjes së mbetjeve spitalore në lumen Erzen i publikuar nga emisioni investigativ “Stop” duket se ka marrë një zgjidhje fillestare. Pas disa ditësh ka reaguar për herë të parë Ministria e Shëndetësisë...

I hiqet liçenca kompanisë së administratores që dhunoi gazetarin

para 9 muajve - Lexo

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” të keqadministrimit të mbetjeve spitalore dhe derdhjen e tyre në brigjet e lumit Erzen nga kompania e licencuar “Euroteam”, Ministri i Mjedisit firmos revokimin...

Denoncimi për mbetjet spitalore, zbardhet vendimi që është marrë për kompaninë

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” të keqadministrimit të mbetjeve spitalore dhe derdhjen e tyre në brigjet e lumit Erzen nga kompania e licencuar “Euroteam”, Ministri i Mjedisit firmos revokimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK