http://kariera.mk

Turistet e huaja bëjnë gjestin e veçantë në Durrës, shqiptarët filmojnë tinzisht me celularët

para 10 muajve - Lajm

Nuk është e zakonshme që të shikojmë shqiptarët të bëjnë punë vullnetare apo të pastrojnë ambientin e plazhit apo edhe rreth pallateve ku jetojnë vet. Zakonisht jemi ne ata që ndotim plazhet dhe vendet...

Aksion pastrimi në Llogara

para 10 muajve - Top Channel

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, mori pjesë në një prej aksioneve masive për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore të Shqipërisë që po zhvillohen...

Pas pastrimit të plazheve korpusi i vullnetarëve ndalet në Llogara

para 10 muajve - ABC News

Ministrja e Turizimit i tërheq vëmendjen bashkive të pastrojnë territorin që administrojnë. Milva Ekonomi u bë pjesë aksionit të pastrimit të vullnetarëve në parkun kombëtar të Llogarasë. Pas pastrimit...

Ekonomi në Llogara: Pastërtia, element kyç për një turizëm cilësor

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, mori pjesë sot në një prej aksioneve masive për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore të Shqipërisë që po zhvillohen...

Ekonomi në Llogara: Pastërtia, element kyç për një turizëm cilësor

para 10 muajve - Ora news

Nisma e korpusit vullnetar për të pastruar të gjitha plazhet dhe parqet natyrore te vendit ka startuar edhe në zonën e Llogarasë. Aksionit iu bashkua këtë herë edhe ministrja e Milva Ekonomi, e cila tha...

Ekonomi i bashkohet aksionit në Llogara: Pastërtia, kyçe për një turizëm cilësor

para 10 muajve - Java News

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes, znj Milva Ekonomi, mori pjesë sot në një prej aksioneve masive për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore të Shqipërisë që po zhvillohen...

“Pastërtia, element kyç për një turizëm cilësor”

para 10 muajve - RTV 21

Ministrja Ekonomi iu bashkua aksionit të pastrimit të Parkut të Llogarasë Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, mori pjesë në një prej aksioneve masive për...

Ekonomi në Llogara: Pastërtia, element kyç për një turizëm cilësor

para 10 muajve - Gazeta Tema

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes, znj Milva Ekonomi, mori pjesë sot në një prej aksioneve masive për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore të Shqipërisë që po zhvillohen...

MZHETS, aksion për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore

para 10 muajve - Shqiptarja

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, mori pjesë sot në një prej aksioneve masive për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore të Shqipërisë që po zhvillohen...

Ekonomi në Llogara: Pastërtia, element kyç për një turizëm cilësor

para 10 muajve - Sot News

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes, znj Milva Ekonomi, mori pjesë sot në një prej aksioneve masive për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore të Shqipërisë që po zhvillohen...

Ekonomi në Llogara: Pastërtia, element kyç për turizëm cilësor

para 10 muajve - NOA

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes,Milva Ekonomi, mori pjesë sot në një prej aksioneve masive për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore të Shqipërisë që po zhvillohen...

Ekonomi në Llogara: Pastërtia, element kyç për një turizëm cilësor

para 10 muajve - Gazeta e re

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, mori pjesë në një prej aksioneve masive për pastrimin e plazheve dhe parqeve natyrore të Shqipërisë që po zhvillohen...

Ekonomi në Llogara: Pastërtia, element kyç për një turizëm cilësor

para 10 muajve - KosovaPress

Ky është një projekt i mbështetur nga MZHETTS, me synimin për të patur një Shqipëri të pastër këtë sezon turistik, por dhe për të sensibilizuar qytetarët që pastërtia është një element kyc për të tërhequr...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK