http://kariera.mk

TELEGRAM BLLOKON DHJETËRA KANALE TERRORISTE

para 9 muajve - TV21

Telegram është përdorur për të promovuar radikalizmin dhe për tu shpërndarë urdhëresa për sulmet Platforma e komunikimit Telegram premtoi mbylljen e kanaleve terroriste pasi qeveria indoneziane vendosi...

Telegram bllokon dhjetëra kanale terroriste

para 9 muajve - RTV 21

Telegram është përdorur për të promovuar radikalizmin dhe për tu shpërndarë urdhëresa për sulmet Platforma e komunikimit Telegram premtoi mbylljen e kanaleve terroriste pasi qeveria indoneziane vendosi...

Telegram bllokon dhjetëra kanale terroriste

para 9 muajve - Indeks online

Sipas autoriteteve Telegram është përdorur për të promovuar radikalizmin dhe për tu shpërndarë urdhëresa për sulmet. Platforma e komunikimit Telegram premtoi mbylljen e kanaleve terroriste pasi qeveria...

Telegram bllokon dhjetëra kanale terroriste

para 9 muajve - Sovrani

Sipas autoriteteve Telegram është përdorur për të promovuar radikalizmin dhe për tu shpërndarë urdhëresa për sulmet. Platforma e komunikimit Telegram premtoi mbylljen e kanaleve terroriste pasi qeveria...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK