http://kariera.mk

Dokumenti i Iniciativës për reforma në OBRM-PDUKM iu dorëzua kreut partiak

para 9 muajve - Telegrafi

Dokumenti i Iniciativës për reforma në OBRM-PDUKM që iu dorëzua kreut partiak, përmban propozime për demokratizmin dhe modernizimin e partisë. Katër anëtarë partiakë që haptazi angazhohen për ndryshime...

VMRO-DPMNE: I papranueshëm formimi i policisë partiake

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - VMRO-DPMNE pohon se ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski po punon paligjshëm dhe po e partizon Ministrinë duke spastruar njëkohësisht me kuadrot profesionsite të cilat gjatë...

Sa është grupi i reformave në VMRO-DPMNE?

para 9 muajve - RTV 21

Dokumenti përmban propozime për demokratizmin dhe modernizimin e partisë Dokumenti i Iniciativës për reforma në VMRO-DPMNE që iu dorëzua kreut partiak, përmban propozime për demokratizmin dhe modernizimin...

SA ËSHTË GRUPI I REFORMAVE NË VMRO-DPMNE? – DOKUMENTI PËR DEMOKRATIZIM NË DISKURS ME “CIVIL”

para 9 muajve - TV21

Dokumenti i Iniciativës për reforma në VMRO-DPMNE që iu dorëzua kreut partiak, përmban propozime për demokratizmin dhe modernizimin e partisë.  Katër anëtarë partiakë që haptazi angazhohen për ndryshime...

"Reformatorët" e VMRO-së kërkonjë ndryshime

para 9 muajve - Gazeta Express

Reformat brenda VMRO-DPMN-së janë të domosdoshme që të rikthehet besueshmëria ndaj partisë dhe të dalë nga izolimi në të cilin gjendet për momentin, deklaruan përsëri grupi i ashtuquajtur reformator brenda...

“Reformatorët” e VMRO-së kërkojnë ndryshime

para 9 muajve - Alsat-M

Reformat brenda  VMRO-DPMN-së janë të domosdoshme që të rikthehet besueshmëria ndaj partisë dhe të dalë nga izolimi në të cilin gjendet për momentin, deklaruan përsëri grupi i ashtuquajtur reformator brenda...

“Reformatorët” e VMRO-së kërkojnë ndryshime

para 9 muajve - Aktuale

Reformat brenda VMRO-DPMN-së janë të domosdoshme që të rikthehet besueshmëria ndaj partisë dhe të dalë nga izolimi në të cilin gjendet për momentin, deklaruan përsëri grupi i ashtuquajtur reformator brenda...

Iniciativa për “reforma” në VMRO me kërkesa të reja

para 9 muajve - Flaka

Reformat brenda VMRO-DPMN-së janë të domosdoshme që të rikthehet besueshmëria ndaj partisë dhe të dalë nga izolimi në të cilin gjendet për momentin, deklaruan përsëri grupi i ashtuquajtur reformator brenda...

Reformatorët e VMRO-DPMNE-së: Kemi mbështetjen e deputetëve

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik - Anëtarët e Shtabit Republikan për reforma dhe për demokratizim të VMRO-DPMNE-së në një prononcim për media kanë thënë se Lufta për demokratizim në VMRO-DPMNe është luftë për demokratizim...

“Reformatorët” e VMRO-së kërkojnë ndryshime

para 9 muajve - Almakos

17 July Reformat brenda  VMRO-DPMN-së janë të domosdoshme që të rikthehet besueshmëria ndaj partisë dhe të dalë nga izolimi në të cilin gjendet për momentin, deklaruan përsëri grupi i ashtuquajtur reformator...

VMRO-DPMNE: I papranueshëm formimi i policisë partiake

para 9 muajve - Tetova Sot

VMRO-DPMNE pohon se ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski po punon paligjshëm dhe po e partizon Ministrinë duke spastruar njëkohësisht me kuadrot profesionsite të cilat gjatë periudhës së kaluar...

Mihajlovski: Mbyllja e A1 ishte pikë kthese në VMRO-DPMNE

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik Zhurnal.mk - VMRO-DPMNE ka kaluar në disa faza, kështu që me kalimin e kohës ka pasur fërkime për kritika dhe kontroll të saj, si pikë kthese ka qenë mbyllja e TV A1, ka thënë Aleksandar...

“Reformatorët” e VMRO-së kërkojnë ndryshime

para 9 muajve - Fol

Reformat brenda  VMRO-DPMNE-së janë të domosdoshme që të rikthehet besueshmëria ndaj partisë dhe të dalë nga izolimi në të cilin gjendet për momentin, deklaruan përsëri grupi i ashtuquajtur reformator...

PL: Spasovski të pastrojë njëherë e përgjithmonë MPB-në nga instalimet partiake të VMRO-DPMNE-së

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik Zhurnal.mk - Partia Liberale ka mirëpritur rritjen e numrit të patrullave policore të shpallura nga Ministri i Brendshëm i Oliver Spasovski. "Ne i bëjmë thirrje ministrit Spasovski që...

Rritet mbështetja për reforma në VMRO-DPMNE

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 17 korrik Zhurnal.mk - Nismëtarët e reformave në VMRO-DPMNE pohojnë se pjesa më e madhe e anëtarësisë kërkon reforma në parti. "Një numër i madh i anëtarësisë mbështetin reformat në VMRO-DPMNE",...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK