http://kariera.mk

Migjen Basha befason me skuadrën e re

para 10 muajve - Lajmi.net

Paolo Tramexani duket se i ka ngulur sytë mesfushës së Kombëtares shqiptare. Ish-ndihmësi i Xhani De Biazit kërkon të përforcojë radhët e skuadrës së Sionit, të cilën e drejton, duke afruar elementë nga...

Sioni pas shumë futbollistëve shqiptarë

para 10 muajve - Albinfo

Pas Valon Behramit dhe Ermir Lenjanit, Sioni po kërkon edhe mesfushorin shqiptar, Ledian Memushaj Sioni ka emëruar trajner Paolo Tramezzanin, ish-ndihmëstrajner në Kombëtaren shqiptare, dhe italiani po...

Jo vetëm Memushaj, një tjetër organizator i Kombëtares për Sionin e Tramexanit

para 10 muajve - BalkanWeb

Paolo Tramexani duket se i ka ngulur sytë mesfushës së Kombëtares shqiptare. Ish-ndihmësi i Xhani De Biazit kërkon të përforcojë radhët e skuadrës së Sionit, të cilën e drejton, duke afruar elementë nga...

​Pas Memushajt, Tramezzani kërkon edhe mesfushorin tjetër të Kombëtares

para 10 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Sionit, Paolo Tramezzani dëshiron të marrë në skuadrën e tij sa më shumë lojtarë të Kombëtares shqiptare Ish-ndihmësi i Gianni de Biasit kërkon të përforcojë radhët e skuadrës së Sionit, të...

“Kuqeziu” Tramezzani, synon edhe Bashën te Sion

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Lidhja speciale e Shqipërisë me Paolo Tramezzanin vazhdon. Trajneri italian mbetet një prej mbështetësve më të mëdhenj të lojtarëve kuqezi, ndërsa nuk humbet asnjë rast për të shfrytëzuar kualitetin e...

Paolo Tramezzani kërkon edhe Migjen Bashën tek Sioni

para 10 muajve - Gazeta Tema

Paolo Tramezzani ka një lidhje të veçantë me lojtarët e kombëtares sonë. Kjo konfirmohet edhe nga interesi që ka shfaqur në merkato për disa prej tyre. Përveç kapitenit të Pescaras, Ledian Memushaj, të...

Tramezzani i fiksuar pas shqiptarëve, do mesfushorin te Sioni

para 10 muajve - Syri

Lidhja speciale e Shqipërisë me Paolo Tramezzanin vazhdon. Trajneri italian mbetet një prej mbështetësve më të mëdhenj të lojtarëve kuqezi, ndërsa nuk humbet asnjë rast për të shfrytëzuar kualitetin e...

“Kuqeziu” Tramezzani, synon edhe Bashën te Sion

para 10 muajve - SuperSport

Lidhja speciale e Shqipërisë me Paolo Tramezzanin vazhdon. Trajneri italian mbetet një prej mbështetësve më të mëdhenj të lojtarëve kuqezi, ndërsa nuk humbet asnjë rast për të shfrytëzuar kualitetin e...

Memushaj afër transferimit te Sioni

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Futbollisti i kombëtares shqiptare, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet edhe nga Sioni. Madje ka raportime...

Memushaj afër transferimit te Sioni

para 10 muajve - Telegrafi

Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Futbollisti i kombëtares shqiptare, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet edhe nga Sioni. Madje ka raportime se është i...

Memushaj afër transferimit te Sioni

para 10 muajve - Almakos

Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Futbollisti i kombëtares shqiptare, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet edhe nga Sioni. Madje ka raportime se është i...

“Kuqeziu” Tramezzani, synon edhe Bashën te Sion

para 10 muajve - Sovrani

Lidhja speciale e Shqipërisë me Paolo Tramezzanin vazhdon. Trajneri italian mbetet një prej mbështetësve më të mëdhenj të lojtarëve kuqezi, ndërsa nuk humbet asnjë rast për të shfrytëzuar kualitetin e...

Futbollisti i Kombëtares drejt Sionit

para 10 muajve - Arbresh

Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Futbollisti i kombëtares shqiptare, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet edhe nga Sioni. Madje ka raportime se është i...

Memushaj afër transferimit te Sioni

para 10 muajve - Periskopi

Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Futbollisti i kombëtares shqiptare, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet edhe nga Sioni. Madje ka raportime se është i...

Pescara ra në Serie B, Memushaj befason të gjithë me ekipin e ri

para 10 muajve - Lajmi.net

Ledian Memushaj pritet të largohet nga Pescara për të kaluar në Zvicër te skuadra e Sionit. Sioni ndryshon strategji për Ledian Memushajn dhe kjo është arsyeja pse Pesckara mund të pranojë ofertën e skuadrës...

​Memushaj te skuadra zvicerane

para 10 muajve - Gazeta Express

Ledian Memushaj pritet të largohet nga Pescara për të kaluar në Zvicër te skuadra e Sionit Sioni ndryshon strategji për Ledian Memushajn dhe kjo është arsyeja pse Pesckara mund të pranojë ofertën e skuadrës...

Memushaj në radarin e Sionit

para 10 muajve - Koha.net

Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Futbollisti i kombëtares shqiptare, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet edhe nga Sioni. Madje ka raportime se është i...

Memushaj në radarin e Sionit

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Futbollisti i kombëtares shqiptare, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet edhe nga Sioni. Madje ka raportime se është i...

Sion kërkon Ledian Memushajn

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Sipas mediave në vendin fqinj, futbollisti i kombëtares, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet nga Sioni. Madje ka raportime...

Transferim, Tamexani kërkon Ledion Memushajn tek Sioni

para 10 muajve - Shqiptarja

Tramexani kërkon me patjetër shërbimet e Ledion Memushaj tek skudara Zviceriane e Sionit. Ditën e djeshme, mediat italiane zbulojnë faktin se zviceranët kanë shtuar presionin për blerjen e kartonit të...

​Memushaj te skuadra zvicerane

para 10 muajve - Infokusi

Ledian Memushaj pritet të largohet nga Pescara për të kaluar në Zvicër te skuadra e Sionit Sioni ndryshon strategji për Ledian Memushajn dhe kjo është arsyeja pse Pesckara mund të pranojë ofertën e skuadrës...

Pescara ra në Serie B, Memushaj befason të gjithë me ekipin e ri

para 10 muajve - Arbresh

Ledian Memushaj pritet të largohet nga Pescara për të kaluar në Zvicër te skuadra e Sionit. Sioni ndryshon strategji për Ledian Memushajn dhe kjo është arsyeja pse Pesckara mund të pranojë ofertën e skuadrës...

Sion kërkon Ledian Memushajn

para 10 muajve - SuperSport

Jo vetëm oferta nga Serie A por dhe nga kampionati zviceran për Ledian Memushajn. Sipas mediave në vendin fqinj, futbollisti i kombëtares, aktualisht pjesë e Pescarës kërkohet nga nga Sioni. Madje ka raportime...

Memushaj te skuadra zvicerane

para 10 muajve - Insajderi

Ledian Memushaj pritet të largohet nga Pescara për të kaluar në Zvicër te skuadra e Sionit. Sioni ndryshon strategji për Ledian Memushajn dhe kjo është arsyeja pse Pesckara mund të pranojë ofertën e skuadrës...

Foto/ Tramexani do patjetër mesfushorin e Kombëtares Shqiptare, kalimi bëhet çështje ditësh

para 10 muajve - Newsport

Mediat italiane kanë zbuluar dje faktin se zviceranët kanë filluar të ushtrojnë presion mbi peskarën për të marrë shërbimet e Ledian Memushajt. Me strategjinë e re Peskara mund ta pranojë ofertën e skuadrës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK